Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Valdaliso Rovinj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PrzemoVKP
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoVKP » 11.07.2012 11:12

Podobno z tematem wtyczek nie jest tak źle... Jeśli będzie problem z podłączeniem naszego przedłużacza ogrodowego, to jest możliwość kupienia na miejscu w markecie za ok. 80-90 HRK więc dużo taniej niż u nas :)
zbyszum
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbyszum » 01.08.2012 08:36

witam
juz pisalem o tym na innym wątku bo tez mialem zawsze problem z tymi przejsciówkami ale od czego jest allegro
http://allegro.pl/przejsciowka-wtyk-wty ... 16931.html

pozdrawiam
durajka1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) durajka1 » 10.08.2012 01:35

mam prośbę - co oznacza to sformułowanie - dotyczy cen na campie - czy tę kwotę musze doliczyć do ceny pobytu? interesuje mnie cena za 2+2 czieci 4 i 10 lat od 18-08 13 noclegów bez prądu parcela najtańsza
Occupied pitch without persons
dziekuję
arcymagus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 29.07.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcymagus » 10.08.2012 11:33

PrzemoVKP napisał(a):Podobno z tematem wtyczek nie jest tak źle... Jeśli będzie problem z podłączeniem naszego przedłużacza ogrodowego, to jest możliwość kupienia na miejscu w markecie za ok. 80-90 HRK więc dużo taniej niż u nas :)


Witaj,

Tak jak pisał Zbyszek wtyczki przejściowe są dostępne na wielu portalach aukcyjnych. Ja uważam,że lepiej mieć ze sobą :wink: niż później na miejscu latać i załatwiać. Jak pisze wielu forumowiczów często są użyczane za kilka kun przez właścicieli campów ( to też pewnie zależy od ilości posiadanych przejściówek ). Przemo jak nie będzie potrzebna tym razem to przecież pozostanie na kolejne wyjazdy do Cro :D :oczko_usmiech:
Ja sobie sprezentowałem takową o dł. ok 65cm

Obrazek

Pozdrawiam :papa:
arcymagus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcymagus » 10.08.2012 12:03

durajka1 napisał(a):mam prośbę - co oznacza to sformułowanie - dotyczy cen na campie - czy tę kwotę musze doliczyć do ceny pobytu? interesuje mnie cena za 2+2 czieci 4 i 10 lat od 18-08 13 noclegów bez prądu parcela najtańsza
Occupied pitch without persons
dziekuję


Witaj,

Do tej ceny musisz doliczyć cenę za osoby dorosłe jak i dzieci ( dla dzieci jest podany przedział wiekowy i dostosowane do niego ceny), jeśli szukacie czegoś taniego to moim zdaniem kemping przydomowy gdzie płaci się wg cennika za poszczególne składniki pobytu.

Pozdrawiam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2012 12:15

)
durajka1 napisał(a):mam prośbę - co oznacza to sformułowanie - Occupied pitch without persons
dziekuję


Occupied pitch without persons > Zauzeta parcela, bez osoba > dodatkowa parcela bez osób

Opłacasz dodatkowo jak jest wolna i chcesz mieć więcej miejsca wokół namiotu
(lub nie chcesz, aby sąsiedzi widzieli co gotujesz na obiad :wink: )
durajka1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) durajka1 » 10.08.2012 20:23

dziekuje Janusz :)
jesli tak to cena bardzo mi odpowiada
nie szukam najtańszego campu tylko najtańsza parcelę bo nie potrzebujemy prądu :)
2 razy bylismy w Puntizeli ale w naszym terminie odbywa się festiwal i bedzie tam troche tłoczno :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2012 20:57

Na kempingu o który pytasz prąd jest wliczony w cenę parceli, nie osobnych bez prądu.
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 11.08.2012 15:41

Do Durajka1
ja mam zamiar dojechać 25,08. Czarny Fokus Combi na PZ :) :)
Jesli mogę cos doradzić, jesli tam nie byliście to zdecydowanie jedźcie do Kopra i później na południe kawałek i jesteści :) Przez Postojnę i Rijekę dłużej.
jesli zależy wam na cenie to od 25.08 jest pakiet rodzinny za 26 euro pod warunkiem 7 nocy.
Czy jesli dojedziecie i bedzie internet dasz znać jakie wrażenia, czy potrzebana wtyczka, czy wystarczy nasza od kosiarki.
Pozdrawiam
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 11.08.2012 15:48

i czy moje obliczenia się zgadzają 4 osoby od 18.08 to 14euro+7eurox2 osoby dorosłe + 2x 4,5 dzieci + 4 euro oplaty klimatycznej + 5 Euro opłaty rejesracyjnej za pierwszy dzień (4x1,2)
durajka1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) durajka1 » 12.08.2012 21:36

witaj krzkrz :D
W jakim wieku masz dzieciaki?
Moja córka jak pisłam ma 10 lat więc opłaty klim nie płaci młody 4 więc wszystko gratis
wobec tego najdroższa wersja pobytu wynosi wg mnie 1886zł a najtańsza 1675zł - cena zalezy od parceli
nie wiem jak z miejscami w tym okresie więc jadąc od północy rozważamy też Valkanele jeśli nam się spodoba to zostaniemy tam - ceny podobne
laptopa raczej nie zabieramy więc nie odezwę się z Chorwacji
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.08.2012 21:44

durajka1 napisał(a):wobec tego najdroższa wersja pobytu wynosi wg mnie 1886zł a najtańsza 1675zł - cena zalezy od parceli

8O To gdzie wy jedziecie?
40 E za dzień to jest max co wychodzi ten camp (np. 4 osoba) , więc skąd te kwoty?
Chyba że na 3 tygodnie jedziesz.......

Tu macie cennik http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Ka ... vinj/cenik

Płacicie ludzie parcela + ilość osób + klimatyczne i jak dobrze pamiętam wpisowe chyba jakieś grosze......
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 12.08.2012 22:22

13 i 18 wiec jak dorosłe płacą
Laptopa biorę coby zdjęcia zrzucać, ale zastanawiam się czy deskę zabrać, bo z wiatrem tam kiepsko, ale jak to wakacje bez deski spędzić? :?:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.08.2012 22:33

krzkrz napisał(a):ale jak to wakacje bez deski spędzić? :?:

Obrazek


......las jest ...........tak więc i wakacje będą udane......
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 12.08.2012 22:41

Maniu jak daleko jest z tych od 104 w górę do morza bo pakiet rodzinny obejmuje te działki. Mi się wydaje ze to było z 200 metrów do morza, a co najważniejsz wtedy już morza dobrze nie widać z działek. Popraw mnie bo ja byłem tam 10 lat temu a Ty niedawno :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Valdaliso Rovinj - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone