napisał(a) U-la » 23.06.2006 12:11
Figa... Hm...
Dobrze, że tu po włosku nie rozmawiamy
PS. A ja? Nieźle wyprzystojniałam, co nie?
PS2 - juz sie zmieniłam - dopisałam, żeby nie wyszło, że Drusilla nie wiadomo o czym mówi "nnoooooooooooooo"

, to w awatarze był Pedro

. No ale juz nie jest

Ostatnio edytowano 23.06.2006 13:42 przez
U-la, łącznie edytowano 2 razy