napisał(a) U-la » 07.07.2006 11:20
hej, hej Justa! Dobrze, że do nas dotarłaś!!!

Taki wkład na koniec mistrzostw przyjmujemy jako dobrą wróżbę - na brąz

.
Drusi - mówisz, że PP to tylko mężczyzna... Ale jaki!

Taki to wart moich łez!

Tylko co nam i Portugalii z tego...
Ewcia - zbieramy się, zbieramy! W końcu to pewnie ostatnie mistrzostwa wielu naszych ulubieńców
