Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Końcówka meczu super.
Włosi w przekroju meczu DZIŚ byli lepsi i dobrze,że wygrali LEPSI.
A finał marzeń Włochy-Portugalia (bo w tych zespołach najwięcej wg Was Dziewczyny - "przystojniaków')
I jako Chłopak, muszę Wam Dziewczyny - przyznać racje
Pierwszy rządek, chipsy i pifko małe Ale jak tu kciuki trzymac???
Cierpieć dzis bede strasznie na swoiste rozdwojenie, ale z drugiej strony, jakkolwiek będzie- będe sie cieszyć,hiii (Zidan + Figo) Jeśli wygra Portugalia będę nadal Luisem, jesli-nie, to Zidanem, hiiiii!
Janusz Bajcer napisał(a):Uwaga na bociany one nie tylko żabki jedzą, ale też "coś" przynoszą
Ehhhh żab nie zjadły i nic nie przyniosły W ogóle nie przyleciały !
Dziewczyny ! Nici z naszej imprezki ! Dzięki innemu Ricardo "nasz" już striptizu nie zrobi Mam nadzieję ze koledzy podziękowali odpowiednio Carvalho za tego karnego Potrzebny im był jak nie wiem co Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh