napisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2011 01:37
Antek woła ze swojego pokoju:
- Mamooooooooooo!
- Co synku?- pytam z drugiego pokoju.- Śpij.
- Ale ja się boję!
- Nie masz się czego bać, jestem tu obok, w salonie.
- Ale ja się boję, że się rozpłaczę!
Siostra Antosia pyta:
- Czemu ten obrazek jest tak dziwnie pokolorowany?
Antek odpowiada:
- Bo ja nie chcę kolorów posklejanych w logiczną całość. Ja chcę po prostu domek!
Antek ogląda u babci "Jaka to melodia". Zawodnik wygrał samochód.
W pewnym momencie babcia z kuchni słyszy głos poruszonego wnuka:
- No i k... jeszcze nutkę dostał!!!
Babcia zabrała Antosia na cmentarz. Stoją przy grobie prababci.
- Przeżegnaj się. - mówi babcia.
- Co ?
- Przeżegnaj się.
- Co?!
- No przeżegnaj się , do Bozi.
- Do kogo????
Ze słowniczka córki - Marysi.
- Pan Bóg i Pani Buka
- Dziadek i córczęta
- Wołowiany żołnierzyk
- Leje jak zebra
W aptece.
3,5 letnia Marysia.
Nagle spazmatycznie zaczyna płakać. Bez powodu.
- Co się stało?- pytam przerażona.
- Boli mnie!
- Co cię boli???
- Rumianek!
Marysia(3,5r.) kichnęła w swoim pokoju.
Wybiega i z przerażeniem pyta:
- Urwało mi ryja?
Mówię do 5-letniej Marysi:
- Napisz najpierw "by"
- Ale ja nie chcę napisać bybcia tylko babcia!