Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Droga Jihlava-Znojmo-Wiedeń

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
menadzer
Globtroter
Droga Jihlava-Znojmo-Wiedeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) menadzer » 18.07.2010 19:24

Witam. Czy na odcinku Jihlava -Znojmo -Wiedeń są jakieś utrudnienia w ruchu? Jechał ktoś tamtędy ostatnio? Z góry dzięki.
wolandero
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolandero » 18.07.2010 23:07

Jechałem dwa dni temu,nie ma żadnych utrudnień :roll:
sebak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 18.07.2010 23:38

Dobre informacje:) Tez bede tamtedy jechal 30 lipca.
Jak pamietam zawsze trafialo sie tam na jakies remonty, objazdy itp...
menadzer
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) menadzer » 19.07.2010 08:29

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź :D
Dorothea1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 19.07.2010 21:02

zawsze jeżdziłam ta trasa do Chorwacji ,ale dwa dni temu wracałam trasą Wieden-Mikulov-Brno-ok.godz,krótsza jazda ,mimo remontu drogi w Brnie (ruch jednym pasem)
Grigorij
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 02.07.2017 11:59

Dołączę się do tematu. Kiedyś z powodu utrudnień zrezygnowałem z jazdy drogą Jihlava - Znojmo. Jak ona wygląda teraz? Czy jest to jeden pas w każdą stronę? Czy miejscowości mają obwodnice?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019