Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dookoła Majorki.

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 23.05.2013 12:20

CROberto napisał(a):
No,no......Agato , wszędzie z nami byłaś - chyba rodzinnie powinienem Cię traktować :P :wink:



Lubię czytać Twoje opowieści i oglądać Was, a szczególnie Twoją śliczną córę.
Trzymam kciuki, żeby w tym roku udało się wyjechać do Cro i czekam na kolejną relację.
Pozdrawiam :D
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 23.05.2013 16:47

Skrobnę coś na pewno, bo nie da się obok Majorki przejść tak bez słów...
Nie obiecuję, że to będzie na dniach (działam w branży turystycznej, więc teraz mam od świtu do nocy mnóstwo pracy), ale w miarę możliwości czasowych jak najszybciej się da. Jeśli ktoś się wybiera i potrzebuje pilnie pomocy, porady itp. to dzwońcie, będzie szybciej...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.05.2013 23:23

Potter napisał(a):CROberto, ja tylko na chwilkę wpadłam powiedzieć, że z olbrzymią przyjemnością jeszcze raz przejrzałam Twoją relację. Tym bardziej, że Majorka póki co poza moim zasięgiem (samolot :? ).
Czy w tym roku będzie Chorwacja czy jakiś inny region cudnie nam opiszesz ?


Jak już kiedyś wspomniałem - możesz waletować u mnie do woli ..... :lol: a samolotami się nie przejmuj,te w Europie nie spadają - lądują nawet bez wysuniętych kół...... :oczko_usmiech:

Dzięki bardzo za kolejne miłe słowa :D :smo:

Na dzień dzisiejszy temat wyjazdu wakacyjnego jest w zawieszeniu :( ale może nie będzie aż tak źle.

Pozdrowionka
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.05.2013 23:27

tony montana napisał(a):
Skrobniesz jakąś większą relację wzorem CROberto? :)

Bo w przyszłym roku marzą mi się podróże na zachód (w tym są na wschód)

:papa:


Jak będziesz się tak często "obijał" - tracił czas na podróże i spisywanie relacji to Cię wyleją z pracy :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.05.2013 23:30

agata26061 napisał(a):

Lubię czytać Twoje opowieści i oglądać Was, a szczególnie Twoją śliczną córę.
Trzymam kciuki, żeby w tym roku udało się wyjechać do Cro i czekam na kolejną relację.
Pozdrawiam :D


ObrazekObrazek

Dzięki Agato :smo:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 28.05.2013 21:12

Już pora zrobić miejsce na tej Majorce innym,i odlecieć......
Wnet pojawi się relacja Joanny , następnie Pan Janusz po powrocie obiecaną zamieści.....

Obrazek

Obrazek

Wyspy od zawsze pobudzały i będą pobudzać wyobraźnię podróżników.....były i są ziszczeniem marzeń o egzotycznej idylli.
Nawet w obecnych czasach ich codzienność jest odmienna od naszej,pomimo że sezonowo zalewa je turystyczne tsunami.
W naszej wyobraźni objawiają się jako wyspy skarbów,wyspy tajemnicze i nieprzystępne ,wyspy rajskie,wyspy bezludne i wyspy szczęśliwe..... ( aha ......Pag - wyspa straszna - podobno :wink: (będę musiał sprawdzić )
Jest ich 129 tysięcy na naszym globie
To kolejny kontynent - najciekawszy,najróżnorodniejszy , najbardziej pożądany......

Bo gdzież byśmy chcieli zbiec , zaszyć się przed zwykłym codziennym życiem - porzucić wszystko....nieraz na zawsze.....niekiedy na jakiś czas.

Kłaść się spać ukojeni szumem rozkołysanego morza , otuleni ciepłymi prądami powietrznymi niosącymi słony zapach bryzy,przemieszany z aromatem tropikalnej roślinności.

I budzić się przez "nieznośne" promienie słońca ,które pełzną po powiekach po tym jak przedarły się gdzieś pomiędzy palmową strzechą - tych samych które chwilę wcześniej przywitały ptasie trele.

-No gdzie :?:
-Gdzieś na naszej magicznej wyspie marzeń :!: :D


THE END :!: :!: :!:




Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 01.06.2013 22:57 przez CROberto, łącznie edytowano 2 razy
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 28.05.2013 21:14

Ale powiało romantyzmem!
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 28.05.2013 21:24

CROberto napisał(a):
Wyspy od zawsze pobudzały i będą pobudzać wyobraźnię podróżników.....były i są ziszczeniem marzeń o egzotycznej idylli.
Nawet w obecnych czasach ich codzienność jest odmienna od naszej,pomimo że sezonowo zalewa je turystyczne tsunami.
W naszej wyobraźni objawiają się jako wyspy skarbów,wyspy tajemnicze i nieprzystępne ,wyspy rajskie,wyspy bezludne i wyspy szczęśliwe.....
Jest ich 129 tysięcy na naszym globie
To kolejny kontynent - najciekawszy,najróżnorodniejszy , najbardziej pożądany......

Bo gdzież byśmy chcieli zbiec , zaszyć się przed zwykłym codziennym życiem - porzucić wszystko....nieraz na zawsze.....niekiedy na jakiś czas.

Kłaść się spać ukojeni szumem rozkołysanego morza , otuleni ciepłymi prądami powietrznymi niosącymi słony zapach bryzy,przemieszany z aromatem tropikalnej roślinności.

I budzić się przez "nieznośne" promienie słońca ,które pełzną po powiekach po tym jak przedarły się gdzieś pomiędzy palmową strzechą - tych samych które chwilę wcześniej przywitały ptasie trele.

-No gdzie :?:
-Gdzieś na naszej magicznej wyspie marzeń :!: :D






..no no :wink:

..hejka :papa: , świynto prowda :!:


..fajnie się z Wami podróżowało :wink:



..Pozdrówki łod Kowolków :wink: :papa:


..a..momy nadzieje co jesce cosik skrobniecie :( , a nie The End :!: :!: :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.05.2013 21:26

Kowal, a jesteś pewien, że wszyscy ogarną, co piszesz? :wink:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 28.05.2013 21:30

FUX napisał(a):Kowal, a jesteś pewien, że wszyscy ogarną, co piszesz? :wink:



..hm :roll:

..chyba nie jestem :roll:

ale myśle , Ci co kcom to ogarnom :wink: :papa:


..sorki za of :wink: :wink: :papa:
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 29.05.2013 21:34

CROberto napisał(a):
Wyspy od zawsze pobudzały i będą pobudzać wyobraźnię podróżników.....były i są ziszczeniem marzeń o egzotycznej idylli.
Nawet w obecnych czasach ich codzienność jest odmienna od naszej,pomimo że sezonowo zalewa je turystyczne tsunami.
W naszej wyobraźni objawiają się jako wyspy skarbów,wyspy tajemnicze i nieprzystępne ,wyspy rajskie,wyspy bezludne i wyspy szczęśliwe.....
Jest ich 129 tysięcy na naszym globie
To kolejny kontynent - najciekawszy,najróżnorodniejszy , najbardziej pożądany......

Bo gdzież byśmy chcieli zbiec , zaszyć się przed zwykłym codziennym życiem - porzucić wszystko....nieraz na zawsze.....niekiedy na jakiś czas.

Kłaść się spać ukojeni szumem rozkołysanego morza , otuleni ciepłymi prądami powietrznymi niosącymi słony zapach bryzy,przemieszany z aromatem tropikalnej roślinności.

I budzić się przez "nieznośne" promienie słońca ,które pełzną po powiekach po tym jak przedarły się gdzieś pomiędzy palmową strzechą - tych samych które chwilę wcześniej przywitały ptasie trele.

-No gdzie :?:
-Gdzieś na naszej magicznej wyspie marzeń :!: :D


THE END :!: :!: :!:




Obrazek



Kolejna Twoja relacja ma piękne zakończenie,uff - prawie poczułam taką wyspę marzeń 8)

PZDR.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 31.05.2013 21:59

Kowal38 napisał(a):
..fajnie się z Wami podróżowało :wink:

..Pozdrówki łod Kowolków :wink: :papa:



No to cieszę się bardzo :lol: i przy okazji wpraszam się na Wasz Greek Ride (live)

Olaboga.....to za dwa tygodnie dopiero :roll:

:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 31.05.2013 22:10

trans x napisał(a):
Kolejna Twoja relacja ma piękne zakończenie,uff - prawie poczułam taką wyspę marzeń 8)

PZDR.


Zielina74 napisał(a):
Ale powiało romantyzmem.


Ach,to taka nostalgia mnie dopadła po zobaczeniu fotek Joanny 8) .....w końcu zdałem sobie sprawę że trzeba z tą Majorką się pożegnać Obrazek :wink: -napisać zakończenie - lepiej późno niż wcale.....
Dziękuję Wszystkim czytelnikom za obecność i miłe słowa :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.06.2013 17:30

CROberto napisał(a):w końcu zdałem sobie sprawę że trzeba z tą Majorką się pożegnać :wink: -napisać zakończenie - lepiej późno niż wcale.....
Dziękuję Wszystkim czytelnikom za obecność i miłe słowa :papa:

Zawsze żal, kiedy coś miłego się kończy...

Do następnego razu. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.06.2013 23:38

Franz napisał(a):Zawsze żal, kiedy coś miłego się kończy...


Ja to mam lepiej.......jest mi żal raz w roku :idea:
Ty Wojtku natomiast "męczysz"się tak ze sześć razy.... :wink:
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Dookoła Majorki. - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone