Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd na Pag

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirekkk:)
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.03.2006
Dojazd na Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirekkk:) » 09.03.2006 12:34

Zamierzam pierwszy raz wybrać sie do Chorwacji dokładnie na wyspe Pag.Jakie sa środki transportu?Jestem z Warszawy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2006 13:57

mirekkk:) napisał(a):Zamierzam pierwszy raz wybrać sie do Chorwacji dokładnie na wyspe Pag.Jakie sa środki transportu?Jestem z Warszawy.
Witaj,wyrazy współczucia że z warszawy,nie wiem o co chodzi w twoim pytaniu,bo odpowiadając wprost to samochód osobowy(najpopularniejszy i najbardziej dostępny srodek lokomocji w 2006r.)dalej autobus,pociąg,statek,samolot,furmanka,rower. :wink:
Amonek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 01.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amonek » 09.03.2006 14:03

szaki17 napisał(a):
mirekkk:) napisał(a):Zamierzam pierwszy raz wybrać sie do Chorwacji dokładnie na wyspe Pag.Jakie sa środki transportu?Jestem z Warszawy.
Witaj,wyrazy współczucia że z warszawy,nie wiem o co chodzi w twoim pytaniu,bo odpowiadając wprost to samochód osobowy(najpopularniejszy i najbardziej dostępny srodek lokomocji w 2006r.)dalej autobus,pociąg,statek,samolot,furmanka,rower. :wink:

O cholera ! Vanem się nie da dojechać ? :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2006 14:24

Vanem też można ale tylko zielonym. :lol:
Amonek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 01.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amonek » 09.03.2006 14:26

szaki17 napisał(a):Vanem też można ale tylko zielonym. :lol:

Dzięęęęki - tak się składa że moja Prevka jest zielona :lol:
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 09.03.2006 14:40

Tak jak poprzednicy będę się domyślał o co chodzi i odpowiem tak.
Najlepiej wybrać się swoim samochodem.
Z dotarciem na wyspę nie będziesz miał problemu - jest połączona mostem ze stałym lądem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2006 19:54

Amonek napisał(a):
szaki17 napisał(a):Vanem też można ale tylko zielonym. :lol:

Dzięęęęki - tak się składa że moja Prevka jest zielona :lol:
No widzisz i masz wolny wjazd do CRO :lool:
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 10.03.2006 12:59

Pozwolę sobie zauważyć,że jak gościu pisze w temacie alternatywne środki lokomocji to zapewne chodzi mu o coś innego niż samochód osobowy.Chociaz rzeczywiście zapytanie jest dosyć enigmatyczne :P

pozdrav
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 10.03.2006 13:07

o ile mi wiadomo na forum był poruszany temat dojazdu autobusem do cro. Był nawet podany rozkład jazdy takowych autobusów. Prosze poszukać na forum lub wyszukać oferty przewozu dostępne w necie. Inne sposoby dotarcia na Pag sa raczej męczące i czasochłonne( z wyjątkiem może samochodu)MOZNA UDAĆ SIE DO CRO KOLEJA . TRASA WARSZAWA-BUDAPESZT, POTEM BUDAPESZT-ZAGRZEB następnie lokalnym pekaesem w kierunku wyspy Pag. Wtedy jednak należy wziąść pod uwage problem z transportem żywności. Niestety żywienie się na miejscu nie należy do najtańszych i zdecydowanie podwyższy koszt pobytu nad Jadranem. Samolot raczej odpada,rower również :D
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 01.04.2006 21:37

szaki17 napisał(a):Vanem też można ale tylko zielonym. :lol:

Kurcze ja mam kombi dojadę?
Odyseusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 26.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Odyseusz » 01.04.2006 22:51

Adam,K napisał(a):
szaki17 napisał(a):Vanem też można ale tylko zielonym. :lol:

Kurcze ja mam kombi dojadę?


Dojedziesz :) no chyba że jesteś z Opola , wtedy wyrazy współczucia :D
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 17.05.2006 16:31

Inicjator wątku zadał pytanie i znikł..... Pewno zapomniał, że pytał.
A jeśli mowa o podróży na Pag autokarem, to najlepiej autokarem z Polski do Zadaru i tam przesiadka na lokalny autobus. Autobusy z Zadaru na Pag kursują kilka razy dziennie.

Pozdrawiam
Lastovo
http://www.lastovo.prv.pl - (niegdyś) zapomniana wyspa Chorwacji
kasikaka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasikaka » 22.07.2006 00:09

Lastovo napisał(a):Inicjator wątku zadał pytanie i znikł..... Pewno zapomniał, że pytał.
A jeśli mowa o podróży na Pag autokarem, to najlepiej autokarem z Polski do Zadaru i tam przesiadka na lokalny autobus. Autobusy z Zadaru na Pag kursują kilka razy dziennie.

Pozdrawiam
Lastovo
http://www.lastovo.prv.pl - (niegdyś) zapomniana wyspa Chorwacji


widzę,że jesteś chyba obeznany.mógłbyś mi coś powiedzieć o tej wyspie PAG?jade pierwszy raz do cro i jeszcze na tą wyspę,o której nikt nic nie wie...jadę do Novalji i się zastanawiam czy drogie są bilety,żeby pojechać sobie chociaż raz z tej wyspy na ląd :)
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 22.07.2006 07:16

Pag jest księżycowy, to znaczy w swej znakomitej większość pozbawiony zieleni. Jedynie w kilku miejscach jest roślinność. Więc przemyśl, czy Ci ti pasuje, bo jest kupa chorwackich wysp, gdzie roślinność jest bujna.

Trochę śmieszne to Twoje pytanie, czy Cię będzie stać przejechać z Pagu na stały ląd. Jeśli masz jakąkolwiek pracę i pensję, to powinno Ci wystarczyć na bilet autobusowy :-)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone