Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DOJAZD DO CHORWACJI W PAŹDZIERNIKU

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mychaa7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.09.2012
DOJAZD DO CHORWACJI W PAŹDZIERNIKU

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mychaa7 » 08.09.2012 09:23

Kochani, mam wielki problem. Wybieram się do Chorwacji (okolice Zadar/ Sibenic) w dniach 05-14 października...
Dwa lata temu też byłam w Cro w październiku i nie było problemu z dojazdem - jechałam w obie strony GlobToursem.
W tym roku szok, jest połączenie na 05 października, ale totalnie nie ma czym wrócić:(
Czy to znaczy, poza wakacjami nic nie kursuje? samolot wiem jest alternatywą, ale trochę drogą :(
Przecież w październiku jest tak jeszcze bardzo przyjemna pogoda, może ktoś z Was się wybiera, albo zna jakieś busiki itd.będe na prawdę wdzięczna za pomoc, zależy mi na tym wyjeździe, zwłaszcza że w końcu wyprosiłam choć tydz. urlop, a tu taki pech, nie ma transportu :(
W razie czego ja jestem ze Śląska (Katowice), ale wiadomo, że jeśli trzeba mogę gdzieś dojechać w PL.
Ważne tylko, żeby dojechać i wrócić z Cro, tak pragnę już urlopu .... :( :cry:
Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakieś info.
morigaan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) morigaan » 09.10.2012 18:52

Cześć, a wchodziłoby trochę inny termin? Już wyjaśniam: nadarzyła mi się okazja spędzenia kilku uroczych dni na Pagu między 13 a 17 października, ale środków transportu jak na lekarstwo i specjalnie niedużo osób się tam wybiera, więc rozważam opcję zabrania własnego auta, tylko jednoosobowo to tak średnio się opłaca.
Daj znać, jak coś:)
Pozdrawiam!

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
DOJAZD DO CHORWACJI W PAŹDZIERNIKU
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone