Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z kotem.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 22:09

anakin napisał(a):
arturac napisał(a):
Z napisał(a):Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D

kogo nazywasz pierdołą?


Pożyczyć Ci.................huśtawki? :wink:

a Tobie już nie potrzebna? ;)

A w temacie...
Jak się ma jakieś zwierze w domu to trza się poświęcać. Moja siostra chciała oddać kotka w dobre ręce. Zrobiła kasting, w wyniku którego, (wg zasad fenk szui, 5 przemian, kierunków świata i jeszcze paru innych wytycznych) okazało się, że najlepszym domem dla jej kotka będzie dom w Nowym Sączu :) Bardzo ładne okolice, nie przeczę (tu pozdrowienia dla Pana Janusza), tyle, że ciut daleko..
A teraz zobaczycie co to poświęcenie.
Siostra z mężem i kotkiem wybrali się na wycieczkę, bujnęli się te 380 km co w naszych warunkach trwa tylko 6 godzin, na miejscu wypili kawkę, pożegnali sierściucha i drugie 380 do domu.
To się nazywa poświęcenie dla zwierzęcia-a mi? nawet piwa nie ma komu podać z lodówki :lol:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 22:16

arturac napisał(a):
anakin napisał(a):
arturac napisał(a):
Z napisał(a):Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D

kogo nazywasz pierdołą?


Pożyczyć Ci.................huśtawki? :wink:

a Tobie już nie potrzebna? ;)


Szczerze?
Mnie już trochę.................muli. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 22:17

anakin napisał(a):
arturac napisał(a):
anakin napisał(a):
arturac napisał(a):
Z napisał(a):Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D

kogo nazywasz pierdołą?


Pożyczyć Ci.................huśtawki? :wink:

a Tobie już nie potrzebna? ;)


Szczerze?
Mnie już trochę.................muli. :wink:

i tak się dziwię, że tyle wysiedziałeś, ja bym dawno rzygał........jak kot ;)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 22:21

arturac napisał(a):
i tak się dziwię, że tyle wysiedziałeś, ja bym dawno rzygał........jak kot ;)


Twardym trza być,nie miętkim..... :lol: :wink:
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 22:27

Widzę że z powodu mojego kota, rozgorzała dyskusja. Wierzcie mi że rozważyłam wiele za i przeciw zabieraniu jej do Chorwacji. Wiem że najlepiej było by podrzucić komuś znajomemu, lub rodzicom, ale trzeba ich jeszcze mieć, niestety :(
Do hotelu kociego też brałam pod uwagę, ale słyszałam wiele nie koniecznie najlepszych opinii. Poza tym obcych osób się boi, nie da się pogłaskać dopóki nie minie trochę czasu i nie nabierze zaufania. Jest bardzo do nas przywiązana, zawsze jak wracamy do domu, to nas wita w przedpokoju, więc ciężko by nam było zostawić ją na dwa tygodnie z obcymi. Tak więc jedzie z nami, postanowione, jakoś damy radę, nie ma co się denerwować na zapas :lol:
Ostatnio edytowano 27.06.2012 22:30 przez Agula81, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 22:29

Agula81 napisał(a):Widzę że z powodu mojego kota, rozgorzała dyskusja. Wierzcie mi że rozważyłam wiele za i przeciw zabieraniu jej do Chorwacji. Wiem że najlepiej było by podrzucić komuś znajomemu, lub rodzicom, ale trzeba ich jeszcze mieć, niestety :(
Do hotelu kociego też brałam pod uwagę, ale słyszałam wiele nie koniecznie najlepszych opinii. Poza tym obcych osób się boi, nie da się pogłaskać dopóki nie minie trochę czasu i nie nabierze zaufania. Jest bardzo do nas przywiązana, zawsze jak wracamy do domu, to nas wita w przedpokoju, bardzo się przywiązała, więc ciężko by nam było zostawić ją na dwa tygodnie z obcymi. Tak więc jedzie z nami, postanowione, jakoś damy radę, nie ma co się denerwować na zapas :lol:


wysterylizowana?
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 22:31

Agula81 napisał(a): Tak więc jedzie z nami, postanowione, jakoś damy radę, nie ma co się denerwować na zapas :lol:


Ależ oczywiście. :D
Niektórym tu po prostu nerwy puściły,albo ego się odezwało...nie przejmuj się. :wink:


Już kiedyś się od kota zaczęło... :lol: :wink:
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 22:36

Oczywiście że wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, paszport ma, więc już w poniedziałek w drogę :D
Jeśli kogoś to interesuje to opisze jak dojadę jak minęła podróż z dzieckiem i kotem na pace, hehe
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 22:39

anakin napisał(a):
Agula81 napisał(a): Tak więc jedzie z nami, postanowione, jakoś damy radę, nie ma co się denerwować na zapas :lol:


Ależ oczywiście. :D
Niektórym tu po prostu nerwy puściły,albo ego się odezwało...nie przejmuj się. :wink:


Już kiedyś się od kota zaczęło... :lol: :wink:


Dobre, a właśnie wczoraj chyba na Jedynce oglądałam po raz enty "Samych swoich", hehe
NorbertTM
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorbertTM » 27.06.2012 22:40

A może kotu zrobić wakacje http://www.hoteldlakotow.pl/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 22:45

jakby to był pies i to taki

przygarnąłbym nawet na zawsze. mój wyżeł kiedyś z młynkiem do kawy wył :))
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 22:47

arturac napisał(a):jakby to był pies i to taki

przygarnąłbym nawet na zawsze. mój wyżeł kiedyś z młynkiem do kawy wył :))


Walisz OT! :evil:
To jest temat o kotach! :roll:

:wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 22:52

anakin napisał(a):
arturac napisał(a):jakby to był pies i to taki

przygarnąłbym nawet na zawsze. mój wyżeł kiedyś z młynkiem do kawy wył :))


Walisz OT! :evil:
To jest temat o kotach! :roll:

:wink:


ja mam kota na punkcie czarnych labów :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 22:53

arturac napisał(a):ja mam kota na punkcie czarnych labów :)


chcesz o tym porozmawiać? :wink:
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 22:54

NorbertTM napisał(a):A może kotu zrobić wakacje http://www.hoteldlakotow.pl/


A ja właśnie wróciłam z Puławskiej, przejeżdżałam tamtędy i nawet nie wiedziałam że tam jest hotel :o Ciekawe ile doba w tym all inclusive. Parę dni temu weterynarz też polecał mi ewentualnie hotel, gdzieś w Palmirach, doba 35 zł. Kocham kocha, ale na głowę nie upadłam żeby tyle płacić, 35 razy 14 dni- 490 zł 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z kotem. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone