Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z kotem.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.06.2012 17:11

Mnie twoja wypowiedź nie rusza, nie była skierowana do mnie. Ale chyba jako inteligentny facet zdajesz sobie sprawę, że reszta wypowiedzi po słowie przepraszam, przeczy temu przeproszeniu? Taki jest mój odbiór.
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 27.06.2012 17:17

Bocian napisał(a):Bez przesady, są sytuacje kiedy nie ma kto się skunksem zaopiekować, nie ma hotelu dla zwierzaków itd. Wtedy co? Nie jedziemy? Nie sądzę aby pobyt w hotelu dla zwierzaków był mniejszym stresem niż podróż samochodem. Wiem jak zachowują się nasze koty jak nas nie ma przez urlop, jak tęsknią, ale są przynajmniej na swoich śmieciach a nie w hotelu gdzie może się zdarzyć, że opiekunowie będą je mieli w...


Chyba przesadzasz :wink: Wiesz ,każdy podchodzi do urlopu na swój sposób a zwierzęta to niestety odpowiedzialność i znam osobiście ludzi ,którzy niestety ze względu na zwierzaki nie wyjeżdżają na urlop,bo trudno np dwa wielkie owczary tachać autem 1500 km i męczyć je siedzeniem na plaży w upał gdzie człowiek ledwo wytrzymuje :( Kot ! w sumie zamknie się go w apartamencie i niech siedzi ,ale jeśli chodzi o psy to jestem temu zdecydowanie przeciwna !!! Poza tym ja np jadę min na urlop po to, aby odpocząć chociażby od codziennych obowiązków wobec psów :wink: Wiem też jakie podejście do sprzątania po pupilkach ma niestety nadal większość polskiego społeczeństwa i nie chciałabym ,aby na plaży koło mnie piesek zrobił sobie toaletę a właściciel udawał ,ze nic się nie stało :evil:
W sumie to chyba troszkę odbiegliśmy od tematu :wink: Jak na razie zakazu przewozu zwierząt nie ma ,więc jak ktoś chce i uważa,ze tak jest ok to niech jeżdzi ze swoim pupilkiem. Ja nigdy ! mimo ,ze kocham je bardzo :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.06.2012 17:40

Bocian napisał(a):Mnie twoja wypowiedź nie rusza, nie była skierowana do mnie. Ale chyba jako inteligentny facet zdajesz sobie sprawę, że reszta wypowiedzi po słowie przepraszam, przeczy temu przeproszeniu? Taki jest mój odbiór.

Ależ oczywiście.

Dlatego w kolejnej wypowiedzi ją potwierdziłem, aczkolwiek pozostanę przy stanowisku,
że w ogólnym odczuciu pavulon kojarzy się przeciętnemu szarakowi z lekarstwem na równi z podawaniem arszeniku, który, jakby nie patrzeć, lekarstwem również jest i uważam takie propozycje za nieetyczne, a stosowanie wzorów chemicznych, zamiast napisania wprost, sugerowało, ze autor z jakiegoś powodu nie chce użyć powszechnie znanej nazwy.

Cytowany przez Anakina tekst tłumaczy ten, ciężki w moim rozumieniu, ale jednak, jak się okazuje, dowcip.

Po prostu mamy odmienne poczucie humoru.

To się zdarza.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 17:45

weldon napisał(a):
Cytowany przez Anakina tekst tłumaczy ten, ciężki w moim rozumieniu, ale jednak, jak się okazuje, dowcip.


Na przyszłość postaram się jaśniej.
Tak,żebyś również ty zrozumiał.

weldon napisał(a):Po prostu mamy odmienne poczucie humoru.


Albo jeden z nas nie ma go wcale.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 17:54

caliberka napisał(a):
Bocian napisał(a):Bez przesady, są sytuacje kiedy nie ma kto się skunksem zaopiekować, nie ma hotelu dla zwierzaków itd. Wtedy co? Nie jedziemy? Nie sądzę aby pobyt w hotelu dla zwierzaków był mniejszym stresem niż podróż samochodem. Wiem jak zachowują się nasze koty jak nas nie ma przez urlop, jak tęsknią, ale są przynajmniej na swoich śmieciach a nie w hotelu gdzie może się zdarzyć, że opiekunowie będą je mieli w...


Chyba przesadzasz :wink: Wiesz ,każdy podchodzi do urlopu na swój sposób a zwierzęta to niestety odpowiedzialność i znam osobiście ludzi ,którzy niestety ze względu na zwierzaki nie wyjeżdżają na urlop,bo trudno np dwa wielkie owczary tachać autem 1500 km i męczyć je siedzeniem na plaży w upał gdzie człowiek ledwo wytrzymuje :( Kot ! w sumie zamknie się go w apartamencie i niech siedzi ,ale jeśli chodzi o psy to jestem temu zdecydowanie przeciwna !!! Poza tym ja np jadę min na urlop po to, aby odpocząć chociażby od codziennych obowiązków wobec psów :wink: Wiem też jakie podejście do sprzątania po pupilkach ma niestety nadal większość polskiego społeczeństwa i nie chciałabym ,aby na plaży koło mnie piesek zrobił sobie toaletę a właściciel udawał ,ze nic się nie stało :evil:
W sumie to chyba troszkę odbiegliśmy od tematu :wink: Jak na razie zakazu przewozu zwierząt nie ma ,więc jak ktoś chce i uważa,ze tak jest ok to niech jeżdzi ze swoim pupilkiem. Ja nigdy ! mimo ,ze kocham je bardzo :D


wiesz co to jest dla zwierzęcia stado ?? może Ty chcesz odpocząć od obowiązków, inni nie. Na temat polskiego społeczeństwa nie uogólniaj są właściciele i właściciele. Chodzi Ci o własną wygodę !! są jeszcze ludzie, którzy dbają o swoje zwierzaki ale widocznie nie wiesz, że tacy ludzie istnieją i jak to robią. Ośmieszasz się. Bo trzeba mieć najpierw pełną wiedzę, a Ty po prostu gdybasz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 17:57

Weldon:) Anakin ma patent na wszystko, Ty nie ............ jeszcze tego nie wiesz? nieomylny wszechwiedzący ........... wszech dowcipny ideał po prostu :)

ANAKIN NA PREZYDENTA :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 17:58

caliberka napisał(a):Dla mnie totalną głupotą jest zabieranie zwierzaków jakichkolwiek w tak daleką podróż i w upalny klimat :? Zawsze możne poprosić o opiekę rodzinę ,sąsiadów ,znajomych ,wynająć opiekuna ewentualnie wynająć hotel dla ukochanego pupila :) Nie wyobrażam sobie wieżć swoich psów czy kota 1500 km w klimatyzowanym samochodzie w 30 stopniowe codzienne upały 8O .Biedne zwierzaki :evil:


Masz zwierzątko? jakiekolwiek.. pchła się nie liczy :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 18:01

bluesman napisał(a):Weldon:) Anakin ma patent na wszystko, Ty nie ............ jeszcze tego nie wiesz? nieomylny wszechwiedzący ........... wszech dowcipny ideał po prostu :)

ANAKIN NA PREZYDENTA :)


Mmo :!:

Jeszcze jakiś chętny :?: :!:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 18:04

pozdrawiam Panie A. :) podnóżek Waszeci :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.06.2012 18:06

anakin napisał(a):Na przyszłość postaram się jaśniej.
Tak,żebyś również ty zrozumiał.

Och, wystarczy, jeżeli nie będzie to sugerowało trucia zwierząt.

anakin napisał(a):
weldon napisał(a):Po prostu mamy odmienne poczucie humoru.


Albo jeden z nas nie ma go wcale.


Jest to jakieś wytłumaczenie :D


W każdym razie, żeby zakończyć temat, ogłaszam, że pomyliłem się, jakoby proponowany przez Anakina związek chemiczny, powszechnie znany powszechnie jako pavulon, podany w celu rozwiązania problemu kota w podróży, miał służyć rozwiązaniu ostatecznemu, tylko był to dowcip nawiązujący do leczniczych właściwości tego leku, służącemu zazwyczaj do ... w sumie nie wie do czego?
Anestezjologowi do usypiania?

Nieważne. :? Do leczenia.

Styknie? 8)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 18:08

weldon napisał(a):
W każdym razie, żeby zakończyć temat, ogłaszam, że pomyliłem się


Styknie.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.06.2012 18:13

Bocian napisał(a):...Jak tu życzono celniczce pobytu na OIOMie to jakoś nie było odzewu oburzonych i moderatorów...

No właśnie. Jak gdzie indziej straszono gipsem, to również cisza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 18:14

to kto w końcu kotka przygarnie ?:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 18:15

romuald22 napisał(a):
Bocian napisał(a):...Jak tu życzono celniczce pobytu na OIOMie to jakoś nie było odzewu oburzonych i moderatorów...

No właśnie. Jak gdzie indziej straszono gipsem, to również cisza.



Polska!!! Biało-Czerwoni!!!

:wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 18:20

romuald22 napisał(a):
Bocian napisał(a):...Jak tu życzono celniczce pobytu na OIOMie to jakoś nie było odzewu oburzonych i moderatorów...

No właśnie. Jak gdzie indziej straszono gipsem, to również cisza.


Touche :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z kotem. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone