Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z kotem.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.06.2012 19:28

Romuald, Bluesman, czy Wy macie jakąś misję by się etatowo wpierdalać między wódkę a zakąskę? Chłopaki se już buzi dali to teraz Wy zaczniecie podpuszczać i pchać palce między drzwi? Proponuję zakończyć temat ostatecznie. Jak się nie da to wprawdzie niechętnie ale pomogę.

Bez odbioru.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.06.2012 19:32

Rysio napisał(a):Romuald, Bluesman, czy Wy macie jakąś misję by się etatowo wpierdalać między wódkę a zakąskę? Chłopaki se już buzi dali to teraz Wy zaczniecie podpuszczać i pchać palce między drzwi? Proponuję zakończyć temat ostatecznie. Jak się nie da to wprawdzie niechętnie ale pomogę.
Bez odbioru.


Nie gniewaj się ale Twoja kumpelska stronniczość zaczyna mi wyłazić jednym usb.
Bez odbioru :? .
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 19:32

Pomóż drogi Ryszardzie :) ale mała prośba potraktuj wszystkich sprawiedliwie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 19:37

czyli kotek na tydzień do bluesmana i na tydzień do romualda22 :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 19:39

ok tydzień zniosę :) ale nie mam kuwety :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 19:41

bluesman napisał(a):ok tydzień zniosę :) ale nie mam kuwety :(

dostaniesz forumową a potem przekażesz romualdowi22 razem z kotkiem.
ok?
romuald?? co Ty na to ?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.06.2012 19:43

taa skoro Admin z forumową sobie nie radzi to ja biedny robaczek dam radę ???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 19:47

bluesman napisał(a):taa skoro Admin z forumową sobie nie radzi to ja biedny robaczek dam radę ???


jak zobaczysz jaki to robota to szacunku nabierzesz a i kotek skorzysta.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.06.2012 19:48

arturac napisał(a):
bluesman napisał(a):ok tydzień zniosę :) ale nie mam kuwety :(

dostaniesz forumową a potem przekażesz romualdowi22 razem z kotkiem.
ok?
romuald?? co Ty na to ?

Mam 23 koty, świnkę morską, piranię i mrówki faraona - nie poradziłbym sobie :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 19:55

romuald22 napisał(a):
arturac napisał(a):
bluesman napisał(a):ok tydzień zniosę :) ale nie mam kuwety :(

dostaniesz forumową a potem przekażesz romualdowi22 razem z kotkiem.
ok?
romuald?? co Ty na to ?

Mam 23 koty, świnkę morską, piranię i mrówki faraona - nie poradziłbym sobie :lol:


dasz radę! wszyscy w Ciebie wierzymy (jeśli oczywiście kotek przetrwa tydzień u bluesmana)
prawda, że wszyscy wierzymy???
:roll:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.06.2012 20:12

Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2012 20:22

"Do Chorwacji z psem" kilka tematów było, nie było "Do Chorwacji z kotem" - więc już jest.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 20:26

Z napisał(a):Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D

kogo nazywasz pierdołą?
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.06.2012 21:01

ojj tam, ojj tam... aczkolwiek.. uważam temat za potrzebny, sami mamy dwa sierściuchy kochane, póki co mamy z kim zostawić, moja mama sobie pomieszkuje z nimi u nas albo przyjaciele wpadają dwa razy dziennie nakarmić, kuwetę ogarnać i pomyziać . Jednakże moze kiedyś przyjsc taki moment, że nie nikt nie da rady nam pomóc i wtedy co ?? Ano.. jakos nie wyobrażam sobie wiezienia naszych kotów autem ponad 1700 km w upały i pilnowania na miejscu coby z tarasu nie dały dyla i się zgubiły, nasze są nie przyzwyczajone do wychodzenia na zewnątrz i sama jazda do weta która trwa 20 minut powoduje że Rudy wyje całą drogę, Czarna podróze do weta lubi bo ciekawie ogląda świat z kontenerka, ale dwa dni w podrózy ?? I gdzie miałyby się załatwiać po drodze,nie ma problemu jak kota w szeleczki i na trawkę ale jak nie bo woli w kuwetę ?? no i kto by zniósł wycie Rudego przez dwa dni ?? Potem jeszcze trauma związana z nowym miejscem i tym, że siedzą zamknięte cały dzień bo przecież nie będziemy z kotami siedzieć non stop :idea: i ja bym sie non stop denerwowała że balkon otwarty bo goraco a koty nam uciekną bo coś je wystraszy :( Tak samo nie moge sobie wyobrazić naszych kotów w hotelu dla zwierząt z całkiem obcymi ludźmi, którzy nie wiadomo jak się opiekują :( ehhh.. ale nasze są starsze od kota autorki posta, młodszego można przyzwyczaić szybciej, nasze co prawda mają szelki do auta które wpina sie w pasy ale już to widzę :lol: a kocimiętka pobudza :) kocie feromony są lepsze albo Kalm Aid :) pozdrawiam kociarzy :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 21:43

arturac napisał(a):
Z napisał(a):Bijcie posty z pierdołami o to chodzi :D

kogo nazywasz pierdołą?


Pożyczyć Ci.................huśtawki? :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z kotem. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone