Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z kotem.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:20

Kleeberg

Wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukałam, zaraz tą stronkę przestudiuję i będę wiedziała, jak kociaka przygotować do podróży, żeby jak najmniej stresu było :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.06.2012 13:20

Agula81 napisał(a):Kleeberg

Wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukałam, zaraz tą stronkę przestudiuję i będę wiedziała, jak kociaka przygotować do podróży, żeby jak najmniej stresu było :lol:


a paszport dla kota masz???
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:33

BeJur napisał(a):
Agula81 napisał(a):Kleeberg

Wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukałam, zaraz tą stronkę przestudiuję i będę wiedziała, jak kociaka przygotować do podróży, żeby jak najmniej stresu było :lol:


a paszport dla kota masz???


Paszport mam, szczepienie przeciw wściekliźnie i oczywiście jest zaczipowany. Chyba nic więcej nie potrzeba :?:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.06.2012 13:52

anakin napisał(a):
Agula81 napisał(a):Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.



C35H60N2O4 2+ :)


Co to jest?

anakin napisał(a):Jak koleżanka skorzysta z mojej rady- na bank nie ucieknie! 8)


Śmiało...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.06.2012 16:27

Jacek S napisał(a):
anakin napisał(a):C35H60N2O4 2+ :)


Co to jest?

Pavulon.

Taki środek stosowany w Stanach do wykonywania wyroków śmierci.

Zaproponował dziewczynie, żeby zabiła swojego kota.

Odrażające :/
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.06.2012 16:35

weldon napisał(a):
Jacek S napisał(a):
anakin napisał(a):C35H60N2O4 2+ :)


Co to jest?

Pavulon.

Taki środek stosowany w Stanach do wykonywania wyroków śmierci.

Zaproponował dziewczynie, żeby zabiła swojego kota.

Odrażające :/

Pavulon już nie będzie wykorzystywany do zastrzyków śmierci. Poza tym to preparat medyczny i jego zastosowanie jest przede wszystkim zupełnie inne. To tak jakbyś napisał, że chlorek potasu służy do zabijania bo też jest w zastrzyku śmierci, a przecież preparaty z chlorku są lekami.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.06.2012 16:45

Bocian napisał(a):
weldon napisał(a):
Jacek S napisał(a):
anakin napisał(a):C35H60N2O4 2+ :)


Co to jest?

Pavulon.

Taki środek stosowany w Stanach do wykonywania wyroków śmierci.

Zaproponował dziewczynie, żeby zabiła swojego kota.

Odrażające :/

Pavulon już nie będzie wykorzystywany do zastrzyków śmierci. Poza tym to preparat medyczny i jego zastosowanie jest przede wszystkim zupełnie inne. To tak jakbyś napisał, że chlorek potasu służy do zabijania bo też jest w zastrzyku śmierci, a przecież preparaty z chlorku są lekami.

Jasne. Przepraszam.
Musiałem się pomylić.

Kot, po zaaplikowaniu, siedzi całą drogę grzecznie wyglądając przez okno i czytając książki.

Dzieciom też się to daje?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 16:47

weldon napisał(a):Zaproponował dziewczynie, żeby zabiła swojego kota.

Odrażające :/


No i?

Stosowany jest wyłącznie w lecznictwie zamkniętym przez lekarzy anestezjologów w czasie operacji oraz do prowadzenia leczenia oddechem kontrolowanym z respiratora w szpitalnych oddziałach intensywnej opieki medycznej oraz oddziałach intensywnej terapii.

Tego już "mundralo" nie doczytałeś.

Tu masz całość.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.06.2012 16:53

weldon napisał(a):Jasne. Przepraszam.
Musiałem się pomylić.

Kot, po zaaplikowaniu, siedzi całą drogę grzecznie wyglądając przez okno i czytając książki.

Dzieciom też się to daje?

Uważam, że robisz z igły, widły. Nie sądzę aby Grzesiek napisał to w takim kontekście i ja to tak odebrałem, nawet mi przez głowę nie przeszło. U mnie w robocie nasz paramedyk ma ksywkę Pawulon, to chyba przestane z nim gadać... Jak tu życzono celniczce pobytu na OIOMie to jakoś nie było odzewu oburzonych i moderatorów...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 16:58

Bocian napisał(a):Uważam, że robisz z igły, widły. Nie sądzę aby Grzesiek napisał to w takim kontekście i ja to tak odebrałem, nawet mi przez głowę nie przeszło. U mnie w robocie nasz paramedyk ma ksywkę Pawulon, to chyba przestane z nim gadać... Jak tu życzono celniczce pobytu na OIOMie to jakoś nie było odzewu oburzonych i moderatorów...


Dzięki Sławek.
Nie wiem czy to dotrze,bo Sędzia Dreed już osądził i wydał wyrok.
Dobrze,że nie napisałem żeby poduszkę mu kupiła,bo pewnie bym zaproponował.............. uduszenie tego kota.
Albo jakiejś innej...............straszliwej rzeczy.

Siedź ty sobie weldon lepiej dalej na tych swoich cmentarzach, bo masz ewidentne problemy z postrzeganiem rzeczywistości.
Dwa lata czekałeś żeby mi dowalić?
I dalej jesteś w doopie jak byłeś.

I z mojej strony proponuje zakończyć tę "dyskusję".
Dla dobrze pojętego interesu............czyjegoś.
Ostatnio edytowano 27.06.2012 17:40 przez anakin, łącznie edytowano 4 razy
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 27.06.2012 16:59

Dla mnie totalną głupotą jest zabieranie zwierzaków jakichkolwiek w tak daleką podróż i w upalny klimat :? Zawsze możne poprosić o opiekę rodzinę ,sąsiadów ,znajomych ,wynająć opiekuna ewentualnie wynająć hotel dla ukochanego pupila :) Nie wyobrażam sobie wieżć swoich psów czy kota 1500 km w klimatyzowanym samochodzie w 30 stopniowe codzienne upały 8O .Biedne zwierzaki :evil:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.06.2012 17:01

caliberka napisał(a):Dla mnie totalną głupotą jest zabieranie zwierzaków jakichkolwiek w tak daleką podróż i w upalny klimat :? Zawsze możne poprosić o opiekę rodzinę ,sąsiadów ,znajomych ,wynająć opiekuna ewentualnie wynająć hotel dla ukochanego pupila :) Nie wyobrażam sobie wieżć swoich psów czy kota 1500 km w klimatyzowanym samochodzie w 30 stopniowe codzienne upały 8O .Biedne zwierzaki :evil:


dlatego zapytałam parę godzin temu, po co jej kot w Chorwacji :)

nikt tez wczesnie nie napisał, że kot puchaty w Cro to juz jest częsciowo zamęczony :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.06.2012 17:05

Bez przesady, są sytuacje kiedy nie ma kto się skunksem zaopiekować, nie ma hotelu dla zwierzaków itd. Wtedy co? Nie jedziemy? Nie sądzę aby pobyt w hotelu dla zwierzaków był mniejszym stresem niż podróż samochodem. Wiem jak zachowują się nasze koty jak nas nie ma przez urlop, jak tęsknią, ale są przynajmniej na swoich śmieciach a nie w hotelu gdzie może się zdarzyć, że opiekunowie będą je mieli w...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.06.2012 17:09

Bocian napisał(a):Uważam, że robisz z igły, widły. ...
OK.

Przeprosiłem przecież.

Jakoś tak jest w Polsce od jakiegoś czasu, że pavulon się bardzo źle kojarzy i proponowanie podania takiego środka jest, co najmniej, nietaktem.

anakin napisał(a):Dwa lata czekałeś żeby mi dowalić?

Dowalić? 8O

A po co?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 17:10

weldon napisał(a):Przeprosiłem przecież.


Gdzie :?: :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z kotem. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone