Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z kotem.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 12:19

Bocian napisał(a):
Agula81 napisał(a):My z mężem jadąc do Chorwacji w 2010 i 2011r samochodem marki Audi A4 kombi (ośmioletnim wtedy) zostaliśmy poproszeni o zjechanie na bok. Kazali nam otworzyć maskę, żeby zobaczyć numery i sprawdzali w komputerze czy nie jest kradziony i dokładnie sprawdzali papiery wozu. Dodam że zanim kazali nam zjechać, spojrzeli że mamy polskie blachy. Czekaliśmy tak ze 20 min. zanim wszystko sprawdzą. Aż obawiam się co będzie w tym roku, bo zmieniliśmy auto na Audi A6 też kombi( pięcioletnie) a do tego czarne i z przyciemnianymi szybami

Opuść szyby przed granicą, może was przepuszczą... 8)


Mamy zamiar właśnie to zrobić, a żeby było śmieszniej niestety musimy zabrać kota w tym roku, więc mam nadzieję że jak go zobaczą przez te opuszczone szyby to się nie przyczepią, :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.06.2012 12:24

Agula81 napisał(a):
Bocian napisał(a):
Agula81 napisał(a):My z mężem jadąc do Chorwacji w 2010 i 2011r samochodem marki Audi A4 kombi (ośmioletnim wtedy) zostaliśmy poproszeni o zjechanie na bok. Kazali nam otworzyć maskę, żeby zobaczyć numery i sprawdzali w komputerze czy nie jest kradziony i dokładnie sprawdzali papiery wozu. Dodam że zanim kazali nam zjechać, spojrzeli że mamy polskie blachy. Czekaliśmy tak ze 20 min. zanim wszystko sprawdzą. Aż obawiam się co będzie w tym roku, bo zmieniliśmy auto na Audi A6 też kombi( pięcioletnie) a do tego czarne i z przyciemnianymi szybami

Opuść szyby przed granicą, może was przepuszczą... 8)


Mamy zamiar właśnie to zrobić, a żeby było śmieszniej niestety musimy zabrać kota w tym roku, więc mam nadzieję że jak go zobaczą przez te opuszczone szyby to się nie przyczepią, :lol:

Na kocie usiądź, to pomyślą, że to taki pokrowiec w A6ce :):) Bo jak się okaże, że nie macie badań dla kota to leżycie na glebie z rękami za głową :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 12:36

Agula81 napisał(a):Mamy zamiar właśnie to zrobić, a żeby było śmieszniej niestety musimy zabrać kota w tym roku, więc mam nadzieję że jak go zobaczą przez te opuszczone szyby to się nie przyczepią, :lol:


Do haka przywiążcie.
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2012 12:41

anakin napisał(a):
Agula81 napisał(a):Mamy zamiar właśnie to zrobić, a żeby było śmieszniej niestety musimy zabrać kota w tym roku, więc mam nadzieję że jak go zobaczą przez te opuszczone szyby to się nie przyczepią, :lol:


Do haka przywiążcie.
:D


od przedszkola do Opola :)
A jak się kotek nazywa?
Tata na niego mówi : Ty sierściuchu j..........ny :)
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:00

Mam wszystkie dokumenty potrzebne, chyba :lol: Piąty raz tam jadę, ale pierwszy raz z sierściuchem :roll:
Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.
Przepraszam ale chyba trochę nie na temat się rozpisuję :oops:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2012 13:14

Agula81 napisał(a):Przepraszam ale chyba trochę nie na temat się rozpisuję :oops:


Niemiła sytuacja na granicy powstanie, jak kotka ze strachu przed celnikiem zrobi w aucie kupkę :wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 13:21

Agula81 napisał(a):Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.



C35H60N2O4 2+ :)
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:25

anakin napisał(a):
Agula81 napisał(a):Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.



C35H60N2O4 2+ :)


Że co :?: Można troszkę jaśniej, bo nie kumam 8O
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:28

Janusz Bajcer napisał(a):
Agula81 napisał(a):Przepraszam ale chyba trochę nie na temat się rozpisuję :oops:


Niemiła sytuacja na granicy powstanie, jak kotka ze strachu przed celnikiem zrobi w aucie kupkę :wink:


Nie kracz, proszę :roll:
Nie wiem kto będzie bardziej zestresowany w tym aucie, ja czy ona, hehe
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.06.2012 13:32

Agula81 napisał(a):Mam wszystkie dokumenty potrzebne, chyba :lol: Piąty raz tam jadę, ale pierwszy raz z sierściuchem :roll:
Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.
Przepraszam ale chyba trochę nie na temat się rozpisuję :oops:


no ale po co Ci kot w Chorwacji????
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 13:41

BeJur napisał(a):
Agula81 napisał(a):Mam wszystkie dokumenty potrzebne, chyba :lol: Piąty raz tam jadę, ale pierwszy raz z sierściuchem :roll:
Kotka się wabi Fifi i jest persem półtorarocznym, boże jak ona wytrzyma tyle godzin w aucie, weterynarz polecał na receptę różne środki uspokajające, a wczoraj w sklepie polecili mi kocimiętkę, :roll: I nie wiem co najlepsze dla takiego młodego kota.
Przepraszam ale chyba trochę nie na temat się rozpisuję :oops:


no ale po co Ci kot w Chorwacji????


Też się zastanawiam :?
Ale jak bym go miała z kim na dwa tygodnie zostawić, to nawet bym się nie zawachała. Tak się składa że wszyscy znajomi, którzy mogli by go przygarnąć na te pół miesiąca, postanowili też wyjechać w zbliżonym terminie na wakacje :(
Więc postanowiliśmy że kot jedzie z nami, trudno :D
DominikN
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 07.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikN » 27.06.2012 13:47

to pomyślcie nad obrożą z lokalizatorem GPS bo jak ucieknie to dopiero będzie :)
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 27.06.2012 14:08

Agula81 napisał(a):Więc postanowiliśmy że kot jedzie z nami, trudno :D


Kocia stronka, może z niej skorzystasz :wink: http://kocia_stronka.republika.pl/podroz.html
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 14:13

DominikN napisał(a):to pomyślcie nad obrożą z lokalizatorem GPS bo jak ucieknie to dopiero będzie :)


Mam nadzieję że nie ucieknie z auta, gdzieś na postoju, wiadomo moment nie uwagi i kota nie ma, ona jest strasznie strachliwa. Tam już na miejscu, to będę spokojna, ona nawet do okna nie podejdzie, bo się boi, ptaków, hałasów, itp. Najlepiej jakby całą podróż przespała, ale to chyba nierealne :lol:
I znowu odbiegamy od tematu, przepraszam.
No i jak tam z tymi waszymi "przygodami" na przejściu granicznym :?:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2012 14:16

DominikN napisał(a):to pomyślcie nad obrożą z lokalizatorem GPS bo jak ucieknie to dopiero będzie :)


Jak koleżanka skorzysta z mojej rady- na bank nie ucieknie! 8)
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z kotem.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone