Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy warto jechać na koniec września ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Michal S.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 21.06.2002
Czy warto jechać na koniec września ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michal S. » 16.09.2007 12:28

Jak myślicie, czy warto jechać na koniec września, a początek października.
Mówię o Baska Voda.
Tym bardziej że chcę zrobić wypad na 3 dni na miejscu.
Jak z temperaturą wody.
Czy cokolwiek jest otwarte na miejscu itd.

Jeżdżę od kilku lat, ale w sezonie.
Jeszcze nigdy nie byłem na jesień.

Pozdrawiam
Michał Świącik
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.09.2007 22:34

W pażdzierniku to proponuję już tylko Montenegro :D
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 17.09.2007 08:19

Byłem między 25 września a 9 października pod namiotem na campingu Solaris niedaleko Szybenika. Nie miałem kataru, normalnie pływałem i woda była dla mnie za ciepła (lubię chłodniejszą ale Bałtyk nie jest szczytem marzeń). Pogoda sprzyjała zwiedzaniu. Sweter użyłem raz.
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 20.09.2007 20:19

Mam świeże info z 19.09 Orebić woda niestety 21 powietrze 22-24 czyli jak dzisiaj u nas wybór należy do Ciebie,nie każdy lubi się smażyć na patelni... :wink:
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 25.09.2007 16:39

Do chorwacji zawsze warto jechać :-)

W tym okresie to upałów nie bedziesz miał ale słoneczko dość mocno świeci aby się posmażyć a woda jest super około 20 C (bałtyk to tyle chyba nie ma w najwięsze upały)
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 29.09.2007 21:23

Dzisiaj rano wróciłem z Baski zdecydowanie warto.Wyjechałem 15 września nie z wyboru tylko z konieczności (urlop).Przed wyjazdem dużo czytałem na forum o drugiej połowie września i jechałem z mieszanymi uczuciami.Z całego pobytu dwa dni były bez plaży wiało i nie było słońca ale było ciepło 25 pozostałe dni 27 w cieniu na plaży nie wiem ale ponad 30.Nie było już takich upałów jak w lipcu i sierpniu ,ale ten rok był wyjątkowy.Nie było też tłumu turystów. mieszkanie około 10euro tańsze wybrałem Baśkę bo czytałem że jest tam najdłużej ciepło i to jest prawda z każdej strony jest otoczona górami i chyba dlatego jest ta m długo ciepło.

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Czy warto jechać na koniec września ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone