Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cześć Cromaniaki !

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
infantasy
Odkrywca
Cześć Cromaniaki !

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 16.01.2012 21:11

Proszę zaproponujcie sprawdzoną kwaterę na wysokości od Karlobag, Senj, Novi Vinodolski, Otok KRK (3 rodziny każda 2 +1 osobne apartamenty lub cały dom do wynajęcia). W jakimś ładnym miejscu. Wskazania: blisko morza, parking, klima. Z góry dziękuję. Ze swojej strony polecam miejscowość Drasnice na Makarskiej apartament Tila tanio i ładnie.
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.01.2012 21:42

Jaki Wieliszew? , ten blisko mnie?, fajnych kilka panienek się na plecy przewróciło :D
infantasy
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 17.01.2012 12:46

Dziekuję Krakuscity za chęci ale przeglądam te linki już jakiś czas, wciąż nie trafiłem na miejsce o którym mógłbym powiedzieć: to jest to! Chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość.
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 17.01.2012 13:05

Karlobag, Senj, Novi Vinodolski, to dla mnie turystyka dla turystów 70 + 8O
2salamandra22
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.01.2012 13:24

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zastanawialiśmy się nad tym ale rezerwacja poszła do Dalmacji
infantasy
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 17.01.2012 14:04

Wygląda dość zgrabnie ... to Silo.
agapipi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 03.02.2012 17:20

Ja świerzynka :D pierwszy raz na forum dziewica ze tak powiem .Wybieram sie w sierpniu do Drasnic mam dylemat u Juriego czy willa Gabriela.Nigdy nie bylam w Chorwacji wiec wszystkie informacje mile widziane i kazda odpowiedz ucieszy mnie niezmiernie.Milo dołaczyc do Was :P
infantasy
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 07.02.2012 09:56

O Willa Gabriela, trudno mi cokolwiek powiedzieć. "Jure" masz zaś nad knajpa Puntin. Jeśli nie lubisz hałasu i dudniącej muzyki popołudniami to będzie ciężko.
agapipi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 07.02.2012 12:23

Serdeczne dzieki za odpowiedz dylemat zostaje ale co tam najwazniejsze ze jade do Chorwacji .Pozdrawiam
agapipi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 08.02.2012 19:12

No i dalej nie mam nic jakies namiary na Drasnice błagam apartament dla dwóch w necie tak sobie jakas niepewna jestem wole sprawdzone info od znawców Cro .Prosze na emaila zeby nie było :D :( Przezucam forum głowa boli jekies bardzo stare wpisy a tu stuknał2012
agapipi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 10.02.2012 21:42

Dzieki za info znalazłam .Dobrze ze Chorwaci cociarz odpowiadaja:)To pa
andy_n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 20.02.2012 19:39

W Draśnicach byłem rok temu. To były moje pierwsze wakacje w Chorwacji i od tamtej pory ciągle nie mogę o nich zapomnieć.

My mieszkaliśmy zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Odległość od morza około 100m, ale dojść trzeba ok 200m
Widoki z balkonu nieeeeezapomniane. Bezkres morza oraz majaczące wyspy Hvar i Brać.
Jeżeli znudziłoby Ci się morze, to wychylając się z balkonu, za domem ujrzysz potężne góry.
To tak jakby Zakopane przenieść do Władysławowa :-)

Apartamenty schludne i czyste. Chyba niedawno wybudowane.
Gospodarze bardzo miło nas przyjęli naleweczką, a później częstowali winkiem, rakiją i rybkami. Ach, wróciły wspomnienia.

Jakbyś chciała, to mogę później wrzucić kilka fotek
agapipi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 21.02.2012 11:21

Bardzo dziekuje za odpowiedz juz mam wstepnie zarezerwowane studio w Gabrieli zobaczymy :D fajnie ze cos miłego na temat miejscowosci słysze bo juz miałam mieszane uczucia .Chetnie obejrze fotki wrzuc na emaila .Pozdrowionka
andy_n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 23.02.2012 11:49

Kilka zdjęć z naszego apartamentu

Widok z pokoju
Obrazek

Morze, w tle Hvar, w dalszym tle Korcula
Obrazek

Drasnice by night
Obrazek

Zachód słońca
Obrazek
Ostatnio edytowano 26.02.2012 00:24 przez andy_n, łącznie edytowano 2 razy
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019