Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czerwiec jaka pogoda Istria czy Dalmacja

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 18.06.2006 12:03

mpapu napisał(a):Tez ta strone obserwuje i zmienia sie dośc czesto , krotko mówiąc nie znalzłem serwisu który był by w miare wiarygodny. Wczoraj AgaKon pisla ze jets 24 a naserwisach to na istri padało i było 19 stopni. Jade i co będzie to będzie.Ma byc pogoda i juz :!:


słuchajcie ja nie wiem jak to jest z tą prognozą ale mówią raczej ogólnie o pogodzie my dopiero wróciliśmy ostatnie 4 dni były takie upały że nie dało się usiedzieć :? deszczu zaznałam tylko 2 razy w nocy i to chwilowo w niewielkiej ilości przez cały pobyt ......można o pogodę martwić się nad polskim morzem ale tam chyba raczej nie :roll: i tego jestem już pewna jedziemy w sierpniu jeszcze raz i nie mam zamiaru nawet sprawdzać pogody bo nie ma sensu :wink:
piotr.liwoch
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 05.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.liwoch » 18.06.2006 12:12

http://www.istraweb.net/webcam/porec/ - POGODA NA żYWO W PORECU
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Czerwiec jaka pogoda Istria czy Dalmacja - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone