Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Co wybrać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Parek7
Turysta
Co wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Parek7 » 03.07.2014 15:47

Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie miast w Chorwacji może mi ktoś pomoże wybrać z pomiędzy dwóch miast Starigrad Paklenica czy Okrug Gornij ,szukam spokojnego miasteczka w zeszłym roku byłam w Tribunj jest to bardzo spokojna mieścina i bardzo mi się tam podobało teraz mam do wyboru te dwa może ktoś był i poleca? bardzo proszę o opinie.Pozdrawiam
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2014 16:28

marekreal
Podróżnik
co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekreal » 20.07.2015 23:18

witam, mam jeden dzień jeszcze do zagospodarowania, gdzie lepiej jechać z dziećmi 6 i 8. Paklenica czy Krka?
Janusz Bajcer
Moderator
Re: co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2015 23:24

marekreal napisał(a):witam, mam jeden dzień jeszcze do zagospodarowania, gdzie lepiej jechać z dziećmi 6 i 8. Paklenica czy Krka?

Podobno w Chorwacji rekordowe upały, w Paklenicy możecie się ugotować :oczko_usmiech:
W Krka można się ochłodzić :lol:
Vjetar
Cromaniak
Re: co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.07.2015 16:30

Janusz Bajcer napisał(a):
marekreal napisał(a):witam, mam jeden dzień jeszcze do zagospodarowania, gdzie lepiej jechać z dziećmi 6 i 8. Paklenica czy Krka?

Podobno w Chorwacji rekordowe upały, w Paklenicy możecie się ugotować :oczko_usmiech:
W Krka można się ochłodzić :lol:

Popieram przedmówcę. :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019