Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eranet
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 30.06.2005
co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) eranet » 06.07.2005 17:46

witam i zadaje pytanie, z prosba o szybka odpowiedz: co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze? Jakaś grzałka, kubek, talerz, łyzka? Sam nie wiem jak to może wygladac i czego może brakować.
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 06.07.2005 18:12

eranet napisał(a):witam i zadaje pytanie, z prosba o szybka odpowiedz: co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze? Jakaś grzałka, kubek, talerz, łyzka? Sam nie wiem jak to może wygladac i czego może brakować.

pierwsza sprawa to zalezy co chcesz wynajac ,
jesli apartament to w zasadzie wszystko powinno byc , nie spotkalam nigdy jedynie czajnika elektrycznego i to jedyne co ja z Polski biore
jesli to ma byc pokoj ( SOBE ) to w zasadzie jest tak samo bo na pewno dadza Ci uzywac wspolna kuchnie a taka kuchnia wszystko ma.
Do tego wiekszosc Chorwatow to ludzie zyczliwi i zyjacy z turystow stad np nigdy nie odmowiono mi jeszcze dodatkowego koca, pozyczenia zelazka etc

PS jak masz cos wziasc to wez jakas wodke na prezent z Polski ...zauwazylam ze warto i gest od Ciebie zawsze spotka sie z zyczliwoscia gospodarzy wg mnie ( a mam dowody na to ) niezaleznie czy to Makarska czy Istria ...
Pozdrawiam Aneta
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 06.07.2005 18:13

eranet napisał(a):witam i zadaje pytanie, z prosba o szybka odpowiedz: co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze? Jakaś grzałka, kubek, talerz, łyzka? Sam nie wiem jak to może wygladac i czego może brakować.

Na wyposażeniu będzie wszystko, co jest niezbędne, łącznie z lodówką i kuchenką.
Pzdr
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 06.07.2005 20:36

podczas 2 pobytów brakowało wentylatora w apartmanach więc na trzeci wyjazd zabrałem i przydał sie - nie było
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 07.07.2005 05:48

na pewno nie bedzie frytkownicy
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.07.2005 06:55

Ja po ostatnich wyjazdach na pewno nie zapomnę następnym razem o jakimś świństwie na komary - był watek o tych "gnojkach" i ostatecznie najlepszą okazała się specjalna lampa na owady, a już "po akcie konsumpcji" dobry "Fenistil".
W tym roku w Kamporze trochę ich było, w Vrbniku też zdarzyły się pojedyncze sztuki.
dzidas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzidas » 07.07.2005 06:57

Zdecydowanie polecam zabrać wentylator, przyda się na 100%.

Pozdr.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 07.07.2005 07:00

ja radzę wziaść swoje kubki i kielonki do ankoholi - zawsze ich brakowało, albo było za mało. Wiadomo zawsze można poprosić właścicieli na pewno nie odmówią.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 07.07.2005 07:59

1. wentylator - jeszcze nie widziałam, żeby był,
2. czajnik elektryczny,
3. zawsze bierzemy kubki, talerzyki, sztućce - bo zadarzało nam się wynajmować apartament tzw. "nówka" czyli byliśmy absolutnie pierwsyzmi gośćmi - gospodarze sprzątali do glancu jak nasze bagaże leżały przed domem i wtedy z talerzami, szlankami i sztućcami był największy kłopot,
4. ustrojstwo do kontaktu na komary,
Inne rzeczy typu papier toaletowy, odświeżacz powietrza do wc i inne można bez problemu kupić na miejscu.
Pozdrówka,
Aśka
Maciej Winiecki
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 31.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Winiecki » 08.07.2005 22:26

Dla mnie jako piwosza bardzo ważne jest z czego sie pije ten trunek. Biorę ze sobą szklanicę (taką specjalną do piwa, nie do long drinków) lub kufel. HR stoi raczej na winie i tego naczynia mi brakowało.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 08.07.2005 23:41

Zawsze zabieram mały czajnik elektryczny bo ich często nie ma.
W tym roku w apartamencie miałem wentylatory, ale za bardzo nie były potrzebne.

Pozdrawiam
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 10.07.2005 11:31

Zawsze brakowało :
- otwieracza do konserw,
- kufelków na browarek,
- czajnika bezprzewodowego.
pozdraw. 8)
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 10.07.2005 15:50

I kieliszkow do wina tez czesto nie ma ,
nie ma tez dzbanka na kompot, sok zazwyczaj .....ale szklo w Chorwacji tanie jest ......w byle markecie dokupisz za 30 - 40 kn caly zestaw wiec nie warto brac ze soba.
Pozdrawiam A.
WilhelmW
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WilhelmW » 13.07.2005 10:37

my nie mielismy... grilla :)

bierzemy swoj taki za 10 zl a potem tam zostawiamy :)
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 13.07.2005 10:59

Nigdzie nie było czajnika elektrycznego

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
co warto wziąć, czego moze nie być na kwaterze?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone