Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi... Pag po raz pierwszy 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izka823
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) izka823 » 11.02.2016 18:06

Tuż przed samym odjazdem do domu udało nam się jeszcze wybrać na wspaniałą całodniową wyprawę na statku ROBINZON, podziwialiśmy wyspę od strony morza, niesamowita przygoda…
Zobaczcie sami:
DSCN3444.JPG

DSCN3436.JPG

DSCN3418.JPG

DSCN3370.JPG

DSCN3357.JPG

DSCN3298.JPG

DSCN3296.JPG
izka823
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) izka823 » 11.02.2016 18:14

I tak minęły nam dwa wspaniałe tygodnie...
każdemu polecam wybrać się wyspę Pag...
warto...ja również zamierzam tam kiedyś wrócić :D

Smutno było waracać, ale już niedługo kolejne Wakacje i mam nadzieję, że znów wybiorę się do Cro :hut:

Na koniec ostatnie zdjęcie, które zrobiliśmy w drodze do domu
DSCN3575.JPG



Obiecuję, że w przyszłym roku zrobię więcej pięknych zdjęć i z pewnością się z Wami podzielę...
a teraz biorę się za planowanie kolejnych Wakacji, kolejnego urlopu. Myślę aby odwiedzić Półwysep Peljesac...jak myslicie dobry wybór?? A może polecicie inne wspaniałe miejsca? Do usłyszenia Kochani!! :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 11.02.2016 19:03

Szkoda że to już koniec :cry:

A ja polecam coś dużo bliżej niż Peljesac - to nieduża wyspa Murter na którą wjeżdża się przez krótki most . Jest to bardzo zielona wyspa ,składa się z pagórków i niewysokich wzgórz , z których są piękne widoki m.in na Kornaty i wbrew opiniom na forum ma kilka pięknych plaż np.plaża Lucica

P1100025.JPG
izka823
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) izka823 » 11.02.2016 20:53

travel napisał(a):Szkoda że to już koniec :cry:

A ja polecam coś dużo bliżej niż Peljesac - to nieduża wyspa Murter na którą wjeżdża się przez krótki most . Jest to bardzo zielona wyspa ,składa się z pagórków i niewysokich wzgórz , z których są piękne widoki m.in na Kornaty i wbrew opiniom na forum ma kilka pięknych plaż np.plaża Lucica

P1100025.JPG


a czy masz jakiś namiar na fajny apartament blisko plaży ( najlepiej piewsza linia brzegowa) dla 3-5 osób??
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 11.02.2016 22:10

izka823 napisał(a): Myślę aby odwiedzić Półwysep Peljesac...jak myslicie dobry wybór?? A może polecicie inne wspaniałe miejsca? Do usłyszenia Kochani!! :papa:


Peljesac to bardzo dobry wybór :hut: Wpadnij do relacji, którą piszę, to może akurat się zakochasz :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 12.02.2016 11:31

izka823 napisał(a):
travel napisał(a):Szkoda że to już koniec :cry:

A ja polecam coś dużo bliżej niż Peljesac - to nieduża wyspa Murter na którą wjeżdża się przez krótki most . Jest to bardzo zielona wyspa ,składa się z pagórków i niewysokich wzgórz , z których są piękne widoki m.in na Kornaty i wbrew opiniom na forum ma kilka pięknych plaż np.plaża Lucica

P1100025.JPG


a czy masz jakiś namiar na fajny apartament blisko plaży ( najlepiej piewsza linia brzegowa) dla 3-5 osób??


Okolica tej plaży jest niezamieszkała, jest do niej ok.1km od miasta Murter - można podjechać autem.
Najbliżej jest Camp Slanica położony pomiędzy plażami Lucica i Slanica.

Przy plaży Slanica jest sporo apartamentów możesz zobaczyć na stronie booking.com lub murter-kornati.com/pl , jest to plaża piaszczysta i mocno zurbanizowana :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz drugi... Pag po raz pierwszy 2015 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone