Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

camp Basko Polje, był tam ktoś?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002
camp Basko Polje, był tam ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 03.08.2003 12:25

poszukuje info na temat campingu Basko Polje w Baska Voda, może był tam ktoś i podzieli się ze mną swoją wiedzą? niestety camp ten nie posiada strony internetowej, a we wszystkich wykazach chorwackich campów brakuje doń linków (pomimo iż znajduje się na listach)
pozdrawiam
yeoz
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 03.08.2003 13:21

a może jednak...?
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 03.08.2003 14:38

Typowy postjugosłowiański kombinat.Hotele, namioty czeskich biur podróży,sklepy, duży teren. Sprecyzuj co chcesz wiedzieć to odpowiem.
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 04.08.2003 12:49

interesują mnie ceny, odległość od plaży, okolica, generalnie jakie są twoje wrażenia, jeśli miałbyś zdjęcia to byłoby cudownie,
pozdrawiam
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 04.08.2003 14:02

Za 2 osoby,namiot i samochód około 110 kun. Jak mniej niż 3 noce to około 125.Ceny z zeszłego roku.Pole namiotowe nie leży nad samym morzem. Musisz przejść przez duży betonowy parking i koło hoteli i jesteś nad morzem. Teren bardzo rozległy jak to w kombinacie. Plaża tradycyjnie kamienisto-betonowa,woda czyściutka. Zależnie, w którym miejscu pola się rozbijesz do morza masz 300-500 metrów.Na miejscu sklep dobrze zaopatrzony,piekarnia i warzywniak. Łazienek dużo na całym terenie, ale nie remontowane od czasów Tito. Często nie było ciepłej wody i kibelki niezbyt czyste.Tam wypoczywa masa ludzi,więc na plaży też tłok.Do Baska Voda prowadzi betonowa ścieżka wzdłuż wybrzeża,oświetlona w nocy.Dojdziesz spokojnym tempem w pól godziny.Po drodze na plaży ze 2 dyskoteki. Baska Voda to z Makarską według mnie centrum dyskotekowe Chorwacji. Mnie takie rozrywki nie podniecają, nie cierpię kombinatów turystycznych, za drogo jak na te warunki, więc nigdy do Basko Polje już nie pojadę.Są tacy,którym sie podobało.
Pozdrawiam
andriej
PS. Na tym kempingu były koszary w czasie wojny chorwacko-jugosłowiańskiej.Niewybuchów nie znalazłem.
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 04.08.2003 14:10

wielkie dzięki za cenne wskazówki
pozdrawiam
jabolek

Nieprzeczytany postnapisał(a) jabolek » 04.08.2003 17:33

w Baśka Woda po przeciwnej stronie supermarketu KERUM znajduje się prywatny camp.Polecamy:czyste toalety,kuchnia,lodówki,prąd GRATIS.Mili gospodarze lubiący Polaków.Do najładniejszej plaży w Baśce 300 m. w dół.no i te niskie ceny w supermarkecie\50m.\
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 04.08.2003 20:55

jabolek napisał(a):w Baśka Woda po przeciwnej stronie supermarketu KERUM znajduje się prywatny camp.

Czy to jest ten kamping przy skrzyżowaniu z jadrańską magistralą? Tam jest kuchnia z drzwiami jak z westernu?
jabolek

Nieprzeczytany postnapisał(a) jabolek » 05.08.2003 10:35

tak.przy wylocie z BAŚKI na Makarską.
rafaoo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaoo » 05.08.2003 10:48

jabolek napisał(a):w Baśka Woda po przeciwnej stronie supermarketu KERUM znajduje się prywatny camp.Polecamy:czyste toalety,kuchnia,lodówki,prąd GRATIS.Mili gospodarze lubiący Polaków.Do najładniejszej plaży w Baśce 300 m. w dół.no i te niskie ceny w supermarkecie\50m.\

widziałem ten kamping... no comment...
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 05.08.2003 11:33

rafaoo napisał(a):
jabolek napisał(a):w Baśka Woda po przeciwnej stronie supermarketu KERUM znajduje się prywatny camp.Polecamy:czyste toalety,kuchnia,lodówki,prąd GRATIS.Mili gospodarze lubiący Polaków.Do najładniejszej plaży w Baśce 300 m. w dół.no i te niskie ceny w supermarkecie\50m.\

widziałem ten kamping... no comment...


a może jednak podzielisz się swoimi spostrzeżeniami?
rafaoo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaoo » 05.08.2003 11:43

moja ocena jest taka - mały kamienisty placyk na skraju lasu bez krzty cienia; po zewnętrznych oględzinach toalet nie miałem odwagi zajrzeć do środka, ale może ja jestem za bardzo wymagający... ;)
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 05.08.2003 13:01

Potwierdzam opinie rafaoo. Miałem się tam rozbić,ale cena mi nie odpowiadała. Było drożej niż w kombinacie Basko Polje. Do tego nie było żadnego cienia i ruchliwa trasa pod nosem. Dziękuję bardzo za takie atrakcje :(

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
camp Basko Polje, był tam ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone