Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leonid
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leonid » 22.12.2010 15:22

Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.12.2010 15:30

leonid napisał(a):Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]


Szukaj w sklepach Lidla końcem maja, początkiem czerwca 2011 roku :D
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 22.12.2010 16:11

leonid napisał(a):Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]
W makro kupisz actiwa-moje objechały Chorwację trzy i Grecję dwa razy i starczą jeszcze na wiele.Koszt około 100zł,ale warto.Te badziewia po 10-15 mogą nie wystarczyć nawet na siedmiodniowy wyjazd.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.12.2010 16:50

pawelh napisał(a):
leonid napisał(a):Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]
W makro kupisz actiwa-moje objechały Chorwację trzy i Grecję dwa razy i starczą jeszcze na wiele.Koszt około 100zł,ale warto.Te badziewia po 10-15 mogą nie wystarczyć nawet na siedmiodniowy wyjazd.


Dużoooooo taniej można kupić na miejscu
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 03.01.2011 14:47

pawelli napisał(a):
pawelh napisał(a):
leonid napisał(a):Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]
W makro kupisz actiwa-moje objechały Chorwację trzy i Grecję dwa razy i starczą jeszcze na wiele.Koszt około 100zł,ale warto.Te badziewia po 10-15 mogą nie wystarczyć nawet na siedmiodniowy wyjazd.


Dużoooooo taniej można kupić na miejscu
A ile warte?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.01.2011 16:29

pawelh napisał(a):
pawelli napisał(a):
pawelh napisał(a):
leonid napisał(a):Podczepie sie pod watek. Robie rozeznanie i szukam dobrych butów do wody? Zależy mi na trwałości, nie żeby mi się rozkleiły po kilku brodzeniach ;]
W makro kupisz actiwa-moje objechały Chorwację trzy i Grecję dwa razy i starczą jeszcze na wiele.Koszt około 100zł,ale warto.Te badziewia po 10-15 mogą nie wystarczyć nawet na siedmiodniowy wyjazd.


Dużoooooo taniej można kupić na miejscu
A ile warte?


Wystarczajaco ...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.01.2011 16:48

pawelh napisał(a):A ile warte?


Tyle ile zapłacisz.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 03.01.2011 21:08

Jacek S napisał(a):
pawelh napisał(a):A ile warte?


Tyle ile zapłacisz.
Pytanie odnosiło się bardziej do ich wytrzymałości.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 03.01.2011 21:41

hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 04.01.2011 00:00

buty biedronkowe wytrzymały na nogach mojej córci jakieś 4-5 dni :? kupowałyśmy drugie w HR......moje też biedronkowe starczyły (ledwo...ledwo,bo juz wołały jeść) na 10 dni.....były tanie ,bo 13 zł ,ale niestety słabiuchne :?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 04.01.2011 00:06

te kupione w Cro są najbardziej wytrzymałe. Pierwsze słyżyły na 6 wyjazdów nie tylko do Chorwacji, padły bo się przetarły na palcu, ale spód idealny. Kolejne z tego roku za 25 kun wyglądają jak nowe ;) delikatnie się przybrudziły ;p

Męża i małego kupione w Polsce w dobrym sklepie sportowym po 30 parę złotych też wytrzymały bez problemów... jednak te chorwacjie mają lepszy materiał :) tylko mała uwaga- sprawdzaj obydwa nawet jak są złączone. bo ja mierzyłam prawy i byl ok, a lewy- ten sam niby rozmiar (napisany) jest o nr większy- widać to po złączeniu spodów ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.01.2011 10:02

hajduczek napisał(a):buty biedronkowe wytrzymały na nogach mojej córci jakieś 4-5 dni :? kupowałyśmy drugie w HR......moje też biedronkowe starczyły (ledwo...ledwo,bo juz wołały jeść) na 10 dni.....były tanie ,bo 13 zł ,ale niestety słabiuchne :?


ja w swoich Biedronkowych przechodzilem 2 tygodnie, nawet nieco po gorkach wzdluz morza w okolicy Baski. Sporo podeszwa starta ale wytrzymay. Kupione kiedys w cro mialem z 3 sezony
Felixen
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felixen » 04.01.2011 15:54

Z doświadczenia mogę polecić model adidasa BOAT CC. Dobre, wytrzymałe obuwie do wody. Możesz zamówić przez Internet, przykładowo sklep Sarafis ma je w ofercie. Pozdrawiam!
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 11.02.2011 13:17

Do lata jeszcze trochę czasu, ale mam możliwość kupienia butów Adidas JAWPAW po dobrej cenie.
Ktoś z Was użytkuje takie obuwie?
Ubiegłoroczne z Deichmana karmi się śmieciami, gdzieś na wysypisku w Cro :)

Buciki wyglądają tak:
Obrazek
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 11.02.2011 13:26

Adidas JAWPAW po dobrej cenie.

Dobra cena tzn. ile?
(Jeśli można wiedzieć?)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone