Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Villa Victoria - opinie plizzzz

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011
Brela Villa Victoria - opinie plizzzz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 18.06.2011 20:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Na początek przyznam się z nieukrywaną radością, że jestem nowy na forum, ale uważam je za skarbnicę wiedzy. Nigdzie chyba nie ma tylu informacji na temat Chorwacji, co tutaj:)

Sam wybieram sie do Cro w sierpniu. Byłem tam ostatni raz kilka lat temu i uznałem, że czas odświeżyć wspomnienia. Dla odmiany jednak tym razem wybieram się do Breli. Wcześniej odwiedzałem północne okolice, ale zachęcony pozytywnymi opiniami, zdecydowałem się na Dalmację.

Przeszukiwałem forum pod kątem opinii na temat apartamentu, do którego się wybieram, ale niestety nic nie znalazłem. Dlatego postanowiłem sam stworzyć temat.
Czy ktokolwiek był bądź słyszał jakiekolwiek opinie nt Villi Victoria (Jardula - co to w ogóle jest? Dzielnica Breli czy może ulica?)? Z chęcią dowiedziałbym się czegoś bliższego na jej temat, więc jeżeli ktokolwiek ma jakieś info, to uprzejmie proszę:)

Pozdrawiam gorąco
Michał
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 08.07.2011 12:15

Nikt nie był w Willi Victoria? Zaczynam się obawiać...
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 08.07.2011 13:57

Lachim napisał(a):... Jardula - co to w ogóle jest? ...


Jardula to dzielnica Breli
co do Villi Victoria nie pomogę

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link masz link do mapy miasta, może się przyda

pozdrawiam
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 08.07.2011 14:36

Dzięki wielkie, na pewno się przyda:)
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 13.07.2011 21:57

Rok temu bylam w Breli na wakacjach, w willi Visnja na Podracu. Villa Wiktoria o ktora pytasz jest na Podracu w pierwszej linii brzegowej. Jadac w ciemno nie bedzie tam wolnych miejsc bo to bardzo atrakcyje miejsce. Widok piekny.................
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.07.2011 22:22

Prawdopodobnie istnieją 2 domu o tej nazwie. Wklej linka to rozwiejesz wątpliwości . Wiktoria z Podraća to super lokalizacja . Moim zdaniem top 10 lokalizacji w Breli.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.07.2011 22:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

vs.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 14.07.2011 09:12

Witaj Torac,
Tak sobie patrzę i ... czy Victoria1 to aby nie czasem apartament obok Twojej zeszłorocznej miejscówki :?:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.07.2011 09:15

m@rek napisał(a):Witaj Torac,
Tak sobie patrzę i ... czy Victoria1 to aby nie czasem apartament obok Twojej zeszłorocznej miejscówki :?:


Niemożliwe- victorię do mojego apartamentu dzieliło jakieś 200 km . Byłem na Pagu . Ale sąsiaduje z popularną również na cro.pl Vanją !
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 14.07.2011 09:34

Torac napisał(a):Niemożliwe- victorię do mojego apartamentu dzieliło jakieś 200 km


Racja ... wybacz pomyliłem Cię z Hadler'em :?

W takim razie Lachim odsyłam do Hadler'a, może coś powie o willi a na pewno o lokalizacji Victoria1.
Polecam jego relację.
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 14.07.2011 14:40

Poniżej podaję link do mojej miejscówki: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Akurat o miejsce się nie martwię, ponieważ od początku kwietnia mam tam wykupiony apartament. Ale skoro rzeczywiście to jest tak supermiejsce, to już teraz w ogóle nie mogę się doczekać...:)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 14.07.2011 20:09

Ten dom też wpadł mi w oko i znalazł się na liście obiektów godnych uwagi :D
Jeśli to nie tajemnica będę wdzięczny za info na ile wycenili sobie dobę w apartamencie no i kilka słów po powrocie :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
m@rek
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 14.07.2011 22:23

Apartament rezerwowalem na przełomie marca i kwietnia. Cena jaka dostałem za apartament (4+1, 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia) to 105 € za dobę. Generalnie niemało, ale dostawałem tez inne oferty w tamtym okresie i ani jedna nie mieściła się w kwocie poniżej 100 €, a jadę 7 sierpnia. Oczywiście dam znać po powrocie, ale póki co odliczam dni do wyjazdu:)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 15.07.2011 08:42

Myślę że cena normalna jak na sierpień no i w końcu to Brela :)
Miłego urlopu i wypoczynku 8)
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 15.07.2011 09:07

Czy cena normalna, nie wiem, ostatni raz w Chorwacji byłem ładnych kilka lat temu, kiedy ceny były o wiele niższe... ale sporo się naczytałem, że Chorwacja tanim krajem nie jest od dawna, więc przyjąłem zaoferowaną mi cenę za akceptowalną...

Bardzo dziękuję, wierzę, że będzie sympatycznie, tym bardziej, że w okolicach Makarskiej jeszcze nigdy nie byłem:)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela Villa Victoria - opinie plizzzz
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone