Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA - dla tych, ktorzy sa jeszcze niezdecydowani1 f

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 27.04.2012 22:25

Aro83.
Nie martw się tak strasznie tymi kursami walut, bo w ogólnym rozrachunku oszczędności czy straty...? są znikome.

Jedziesz do Breli. Ciesz się tym faktem i się niepotrzebnie nie zamartwiaj drobiazgami.

Weź trochę Euro , złotówek, karty i nie myśl o oszczędnościach.

Akurat my też się w tym roku wybieramy do Breli i z tego co na naszym forum wyczytałem, tanio ogólnie nie będzie , ale akurat po różnicy kursów kantor vs bank zbyt dużo się nie spodziewaj.

Przy okazji.
Pozdrawiam ziomala.
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 01.05.2012 08:42

krispinus napisał(a):Aro83.
ale akurat po różnicy kursów kantor vs bank zbyt dużo się nie spodziewaj.


Potwierdzam różnice pomiędzy kantorami a bankiem są niewielkie, podobny przelicznik jest również przy pobieraniu kasy z bankomatu.

Pozdro dla wszystkich co jadą do Breli, ja niestety w tym roku odpuszczam.
Catherine16
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Catherine16 » 02.05.2012 19:48

Brela 2012 - to będzie najprawdopodobniej mój pierwszy pobyt w Cro. Wszystko wygląda pięknie na fotkach i filmikach :hearts: Byle do września...
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.05.2012 17:36

g-bednarz napisał(a):Brela to chyba najdroższa miejscowość na całej riwierze:-) chodzi mi o ceny kwater...


W zeszłym roku placiliśmy 55 euro za apartament 4 osobowy w Breli i w tym roku również 55 euro mamy za apartament w Zivogosce, więc nie wiem czy w Breli jest tak tanio czy w Zivogosce tak drogo, skoro Brela jest najdroższa na riwierze. 8O
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 04.05.2012 18:22

A różnic w standardzie kwater i np. odległości od plaży nie ma?
A termin wyjazdu?
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.05.2012 18:35

krispinus napisał(a):A różnic w standardzie kwater i np. odległości od plaży nie ma?
A termin wyjazdu?


Termin ten sam, standard w Zivogosce lepszy, do plaży tak samo, wydaje mi się, że ceny na riwierze są mniej więcej na tym samym poziomie. Grunt to do wyjazdu :) Jeszcze tylko 56 dni 8)
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 04.05.2012 21:25

Witaj

Porównaj sobie ceny w lipcu i sierpniu - czerwiec to jeszcze nie sezon.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 05.05.2012 21:25

Sztyrlic69 napisał(a):Witaj

Porównaj sobie ceny w lipcu i sierpniu - czerwiec to jeszcze nie sezon.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku


tak się składa że jadę od 30 czerwca do 14 lipca ;)

Czy to już sezon ? :lol:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.05.2012 06:47

Agawa. napisał(a):
Sztyrlic69 napisał(a):Witaj

Porównaj sobie ceny w lipcu i sierpniu - czerwiec to jeszcze nie sezon.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku


tak się składa że jadę od 30 czerwca do 14 lipca ;)

Czy to już sezon ? :lol:


Myślę że pierwszy tydzień jeszcze nie,ale drugi tak.
Widać jak ludzi przybywa.
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 06.05.2012 08:26

Byłem w Breli w okresie od 20 czerwca do 4 lipca i w dniu 1 lipca na plaży było conajmniej 30% ludzi więcej niz w czerwcu. Druga połowa czerwca jest jeszcze w miarę spokojna.
Edi19
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.05.2012
Brella 2012 kto jedzie w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi19 » 06.05.2012 17:41

Witam,

Ja na swój pierwszy pobyt w CRO wybrałem Brele.
Będę tam od 10 - 18 czerwca.

Kto jedzie ?

Pozdrawiam
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 06.05.2012 19:34

Byliśmy w Breli na początku lipca od 4-14 cena za apart. 3 osobowy 45 euro więc myslę, że nie tak drogo, było wszystko, klima, zmywarka :wink: w tym roku chyba też jedziemy do Breli w to samo miejsce
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.05.2012 19:45

madzia828 napisał(a):Byliśmy w Breli na początku lipca od 4-14 cena za apart. 3 osobowy 45 euro więc myslę, że nie tak drogo, było wszystko, klima, zmywarka :wink: w tym roku chyba też jedziemy do Breli w to samo miejsce


W tym roku w tym samym terminie jedziemy,myślimy o Breli,jedziemy w ciemno,myślę że coś znajdziemy.
Madzia jak byłaś rok temu to było trochę wolnych apart.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 07.05.2012 09:23

mireks mieliśmy apart. na ulicy Put luke to jest poczatek Breli, rezerwowałam wczesniej ze względu na to, iz jechaliśmy z dzieckiem, co do woloności apart. to powiem szczerze, że nie zwracałam zbytnio na to uwagi, ale myślę, że coś znajdziecie :wink:
juliaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) juliaka » 28.05.2012 11:34

Witam,
w temacie Breli i niezdecydowania - powiedzcie, jak jest z dostępnościa wolnych apartamentów w sierpniu? Czy jest tłoczno? Czy jechać w ciemno czy lepiej rezerwować?
W zeszłym roku byliśmy na Płw. Peljesac w Trsteniku własnie w sierpniu, i tłumów nie było, luźno, spokojnie, po prostu sympatycznie ( w ogóle cały Peljesac jest urokliwy)
W prawdzie kwaterę rezerwowaliśmy ( ze względu na znajomych z małym dzieckiem), ale teraz chyba wolałabym jechać w ciemno. Czy to dobry pomysł jesli chodzi o te rejony?
Dzięki za wszelkie sugestie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
BRELA - dla tych, ktorzy sa jeszcze niezdecydowani1 f - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone