Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bibinje-Zadar, Primosten i Pag na deser 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek59
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 23.06.2013 21:35

Bardzo ciekawa relacja. Jeśli nie sprawie dużego kłopotu to również proszę o maila ze strefami do parkowania w Zadarze. Wybieram się w tamte okolice po 15 sierpnia ale już planuję. Z góry dziękuje i pozdrawiam :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aniusia77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniusia77 » 13.07.2013 22:58

Witam!
Obejrzałam całą realcję z Waszego zeszłorocznego pobytu w Bibinje, super naprawdę! My w tym roku wyruszamy pierwszy raz do Chorwacji, mamy już wstępnie zarezerwowany apartament w Bibinje ale dużo dalej od morza no
i bez tarasu :(. Jeśli byłaby taka możliwość to bardzo bym prosiła o namiary na ten apartament który jest na zdjęciach. Widok z tarasu marzenie:) Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam!
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 21.07.2013 19:33

Witam i bardzo przepraszam za opóźnienie, namiary na kwaterę wysłane. Pozdrawiam :papa:
weger
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 26.07.2013 11:23

beagm będę wdzięczny za podesłanie i mnie, w końcu przyszły rok czas planować :P adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 30.07.2013 20:20 przez weger, łącznie edytowano 1 raz
StellaMa
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) StellaMa » 29.07.2013 11:00

Mogę prosić o mapkę ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
POzdawiam
sylwia2013
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia2013 » 30.07.2013 12:46

Witam :) Mam prośbę.Jeśli byłaby taka możliwość mogłabym dostać namiary na apartament który jest na zdjęciach.
Oto mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam i Będe bardzo wdzięczna za namiary :)
mierzyk
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mierzyk » 04.08.2013 13:21

Witam wybieram się 16 sierpnia do Bibinje :) Bardzo proszę jeśli to możliwe o mapki stref parkingowych w Zadarze. Miło czytało i oglądało mi się relacje z Bibinje :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
meg1979
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg1979 » 06.08.2013 19:21

[quote][/quote]Witam, niezwykle ciekawe opisy, piękne zdjęcia i przydatne informacje.
Wybieramy się z rodzinką w 5 osób, 4 dorosłe i 5-cio latek 20 sierpnia w okolice Zadaru. Bardzo proszę jeśli to możliwe o mapki stref parkingowych w Zadarze. Czy Nin to dobre miejsce wypadowe na wycieczki?
Czytałam że tam są piaszczyste plaze a to przydatne przy dziecku. Czy woda w takich miejscach też jest piekna i przejrzysta czy raczej mętna od piachu?
Pytania raczej z serii tych mało mądrych ale to moja pierwsza wyprawa do Chorwacji i chciałabym aby była niezapomniana.
Jeśli mogę prosić także o namiary na kwaterę w Bibinje, może jednak tam zakotwiczymy?
Proszę także o garść porad i wskazówek, będę zobowiązana.
pozdrawiam :papa:
magda
xdruzbax
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) xdruzbax » 01.01.2014 15:54

to i ja poproszę o namiary na ten apartment :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Jest sens jechać tam z 1,5 ricznynm dzieciakiem czy polecacie inne miejsca w okolicach? lądujemy w Zadarze i zastanawiam się nad kierunkiem, ze względu na brak samochodu musimy mieć coś zaklepane przed przyjazdem
krzywor@o2.pl
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzywor@o2.pl » 10.01.2014 19:06

Dzień dobry
bardzo proszę o adres apartamentu w Biblijne w który byliście na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 07.05.2014 12:07

Witam ponownie, załączam fotki w formie filmiku z pobytu nad wodospadami Krka. Być może kogoś zachęcą do wizyty. Z miejsc, które są opisane w tej relacji nie jest daleko. Polecam jeśli ktoś chce wypocząć i zobaczyć inny krajobraz niż Adriatyk.

Trogir
martus_b
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) martus_b » 11.06.2014 21:33

witam,

ja również poproszę o mapki oraz namiar na kwaterę w primosten.

Dzięki
dominikaand
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikaand » 12.06.2014 07:14

Witam,
wybieram się pod koniec sierpnia do Primosten.
Bardzo proszę o podesłanie namiarów na jakiś sprawdzony nocleg dla 2 osób.
Mamy zamiar jechać "w ciemno" jednak zastanawiam się czy nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś. Czytałam, że są biura turystyczne, czy warto z nich korzystać czy lepiej samemu czegoś szukać?
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 13.06.2014 12:32

Witam, namiary wysłane, jak jeszcze znajdę poprzedni adres to doślę
pozdrawiam.
darodaro33
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) darodaro33 » 11.03.2015 15:56

Witam
Mogę prosić o namiary na kwatere w Bibinje i Primosten?
Dziękuję

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Bibinje-Zadar, Primosten i Pag na deser 2012 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019