Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bella Italia

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 01.03.2020 23:43

Mysza, z tego zachwytu pomyliłam rejony Włoch. Przecież ja będę na Półwyspie Gargano. Do obcasa mam trochę daleko. W tym roku raczej tej cudnej plaży nie zobaczę ale mam nadzieję, że to nie będzie mój ostatni wyjazd do Italii.
Jackar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 07.08.2020 21:02

Ktoś był w tym roku w Italii?
Nie licząc zimy.
maxredaktor
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 09.08.2020 21:32

Ja w tym roku odpuściłem, ale bliscy znajomi właśnie są w Toskanii. I są bardzo zadowoleni.
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 12.08.2020 17:04

Jackar napisał(a):Ktoś był w tym roku w Italii?

Znam tylko parę relacji z pierwszej ręki. Wszystkie w zasadzie potwierdzają spostrzeżenia opisane na tym blogu.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Bella Italia - strona 115
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019