Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bella Alta Badia, czyli Dolomity wg Maslinki

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.02.2012 16:40

Minus dwa na dworze, para bucha, bo dalej w tych samych ciuchach, co w czasie mrozów,
to fajnie było przycupnąć i się trochę ochłodzić na tym śniegu w otoczeniu rzeźb lodowych :)

Pozdrawiam
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 13.02.2012 18:20

maslinka napisał(a):
mutiaq napisał(a):Chybabym tymi wagonikami nie wyjechała na Marmoladę (mam okropny lęk wysokości)..

Ależ ja nic nie widziałam! Chyba, że klaty, pachy, ramiona innych narciarzy :lol: Nie lubię takich wagoników, bo ze względu na to, że nie jestem osobą zbyt dużych rozmiarów, zwykle moja głowa jest, w najlepszym wypadku, na wysokości czyjegoś ramienia :lol:
Staram się jednak bronić i rozpychać łokciami, gdyby mnie ktoś nie zauważył ;) Albo jako mała kobietka wtulam się w mego mężczyznę-obrońcę :D

Tak czy inaczej, jeśli nie wypadnie mi przypadkiem miejsce przy szybie, nic nie widzę i tak też było w tym przypadku, co okazało się błogosławieństwem :lol:

No i tu jest problem, bom dość wysoka ;) Ale zawsze oczy zamknąć można,albo przykucnąć ;) czy raczej przycupnąć w kąciku.... :lool:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.02.2012 21:32

weldon napisał(a):Minus dwa na dworze, para bucha, bo dalej w tych samych ciuchach, co w czasie mrozów,
to fajnie było przycupnąć i się trochę ochłodzić na tym śniegu w otoczeniu rzeźb lodowych :)

O niczym innym nie marzyliśmy ;) Mamy zdjęcia, jak się tarzamy w śniegu, koło tego lodu, ale nie nadają się do publikacji ;)


mutiaq napisał(a):No i tu jest problem, bom dość wysoka ;) Ale zawsze oczy zamknąć można,albo przykucnąć ;) czy raczej przycupnąć w kąciku.... :lool:

Albo przyłożyć komuś z łokcia, żeby się przesunął.
Jezuuu, co ja taka agresywna jestem ;) :twisted:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.02.2012 15:33

maslinka napisał(a):
weldon napisał(a):Minus dwa na dworze, para bucha, bo dalej w tych samych ciuchach, co w czasie mrozów,
to fajnie było przycupnąć i się trochę ochłodzić na tym śniegu w otoczeniu rzeźb lodowych :)

O niczym innym nie marzyliśmy ;) Mamy zdjęcia, jak się tarzamy w śniegu, koło tego lodu, ale nie nadają się do publikacji ;)


mutiaq napisał(a):No i tu jest problem, bom dość wysoka ;) Ale zawsze oczy zamknąć można,albo przykucnąć ;) czy raczej przycupnąć w kąciku.... :lool:

Albo przyłożyć komuś z łokcia, żeby się przesunął.
Jezuuu, co ja taka agresywna jestem ;) :twisted:



Czy czasem koleżanko Maslinko nie było :wink: :wink: :wink: po kielichu. 8O
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.02.2012 15:44

darek1 napisał(a):Czy czasem koleżanko Maslinko nie było :wink: :wink: :wink: po kielichu. 8O

Żeby po jednym.. Przecież na trzeźwo się nie da jeździć na nartach! ;) :lol: To niebezpieczny sport jest i bez paru "kielichów" bym się bała ;)

Kolego Darku (może źle, że piszę takimi małymi literami, bo znowu czegoś nie zauważysz ;)), czy znasz zastosowanie emotikona: ;) :?: Wydaje mi się, że nie...
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.02.2012 15:50

maslinka napisał(a):Franz to bardzo wpływowy człowiek w San Cassiano

Ba!

:lol:

Dziękuję za pozdrowienia na samym wstępie. 8)

Ja dziś dopiero wróciłem z zimowych wakacji, tyle że - swoim zwyczajem - udało mi się od tej zimy na dwa tygodnie uciec. :D

Przykro słyszeć, że Cię kłopoty zdrowotne dopadły, do tego podczas wakacyjnego wyjazdu, kiedy się pragnie całą duszą korzystać z wolnego czasu. Ale zawsze warto myśleć pozytywnie - że przecież mogło być gorzej, a nie było. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Wojtek
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.02.2012 17:20

No tak, teraz wszystko jasne. :roll:


Nie znam znaczenia tych figlaszków. Zresztą poza kilkoma innych nie używam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2012 13:47

Franz napisał(a):Ja dziś dopiero wróciłem z zimowych wakacji, tyle że - swoim zwyczajem - udało mi się od tej zimy na dwa tygodnie uciec. :D

Witaj, Wojtku. Widziałam piękne zdjęcia z Azorów i Portugalii :) Czekam teraz na relację z tamtych stron.

Franz napisał(a):Przykro słyszeć, że Cię kłopoty zdrowotne dopadły, do tego podczas wakacyjnego wyjazdu, kiedy się pragnie całą duszą korzystać z wolnego czasu. Ale zawsze warto myśleć pozytywnie - że przecież mogło być gorzej, a nie było. ;)

Zawsze może być gorzej ;) Ale trochę strachu było; na forum pisałam tak pół żartem, pół serio, ale skoro zdecydowaliśmy się pojechać do szpitala, to znaczy, że się wystraszyliśmy....
Na szczęście strach miał wielkie oczy i wszystko dobrze się skończyło :)


darek1 napisał(a):Nie znam znaczenia tych figlaszków. Zresztą poza kilkoma innych nie używam.

Żart, Darku, emotikon z przymrużonym oczkiem oznacza, że się żartuje.

:D

Nie bardzo mam czas na kontynuowanie relacji... Ale się postaram :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.02.2012 14:07

maslinka napisał(a):Witaj, Wojtku. Widziałam piękne zdjęcia z Azorów i Portugalii :) Czekam teraz na relację z tamtych stron.

Być może rozpocznę jakiś cykl portugalski, na wzór hiszpańskiego czy francuskiego.

maslinka napisał(a):Na szczęście strach miał wielkie oczy i wszystko dobrze się skończyło :)

To najważniejsze. Oby nie wracało. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.02.2012 16:02

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Witaj, Wojtku. Widziałam piękne zdjęcia z Azorów i Portugalii :) Czekam teraz na relację z tamtych stron.

Być może rozpocznę jakiś cykl portugalski, na wzór hiszpańskiego czy francuskiego.
maslinka napisał(a):Na szczęście strach miał wielkie oczy i wszystko dobrze się skończyło :)

To najważniejsze. Oby nie wracało. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek


Mój Ty Boże. Zazdroszczę Tobie Franz podrózy i Twojego sposobu na zycie. Jakże mój jest odległy od Twojego. Dyscyplina, scisła realizacja zadań - nic wspólnego z przyrodą natomiast dużo przygody ale całkowicie w innym wymiarze. Pozdrawiam Darek1
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1611
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 15.02.2012 17:01

Franz napisał(a):Być może rozpocznę jakiś cykl portugalski, na wzór hiszpańskiego czy francuskiego.



Zgłaszam się na pierwszego czytelnika cyklu portugalskiego :lol: .

A do relacji włoskiej też zaglądam celem rekonesansu. Chociaż mam nadzieję, że w tym sezonie narty poniosą mnie w zupełnie inne rejony.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2012 19:55

maslinka napisał(a):Nie bardzo mam czas na kontynuowanie relacji... Ale się postaram :)


Mam to samo , z trudem znajduję czas na śledzenie relacji :?

Czasem to życie "pozaforumowe" to upierdliwe jest . . . :wink:


Pozdrawiam
Piotr
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 15.02.2012 21:09

maslinka napisał(a):Bardzo lubię oglądać tv w miejscu, gdzie jestem (w Czechach też się nigdy nie zawiodłam :)). A najlepiej, jeśli jest to telewizja regionalna :D


Hehehehe, mam tak samo, w Czechach zawsze na ichniej dwójce oglądamy rano Panoramę, uwielbiam tamtejszą melodyjkę i widoczki, czasem sobie nawet w domu przez www puszczamy, ech rozmarzyłam się, jeszcze 10 dni i .... smażony syr mój (matko ja znowu i jedzeniu) :wink:

Pozdrawiam śniegowo
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.02.2012 13:38

piotrf napisał(a):Czasem to życie "pozaforumowe" to upierdliwe jest . . . :wink:

Dla mnie w tym roku wyjątkowo... :(

Za wcześnie powiedziałam, że już wszystko dobrze i jestem zdrowa. Problemy żołądkowe powróciły :( Od wczoraj siedzę w domu na L4. Jak mi się poprawi, powrócę do pisania.


Aguha napisał(a):Hehehehe, mam tak samo, w Czechach zawsze na ichniej dwójce oglądamy rano Panoramę, uwielbiam tamtejszą melodyjkę i widoczki, czasem sobie nawet w domu przez www puszczamy, ech rozmarzyłam się, jeszcze 10 dni i .... smażony syr mój (matko ja znowu i jedzeniu) :wink:

A gdzie się wybieracie do Czech?

Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda nam się wyskoczyć na weekend w czeskie Jesioniki.
Jutro mieliśmy jechać na narty, ale niestety...

Pozdrawiam :papa:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 17.02.2012 13:45

maslinka napisał(a):
Aguha napisał(a):Hehehehe, mam tak samo, w Czechach zawsze na ichniej dwójce oglądamy rano Panoramę, uwielbiam tamtejszą melodyjkę i widoczki, czasem sobie nawet w domu przez www puszczamy, ech rozmarzyłam się, jeszcze 10 dni i .... smażony syr mój (matko ja znowu i jedzeniu) :wink:

A gdzie się wybieracie do Czech?

Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda nam się wyskoczyć na weekend w czeskie Jesioniki.
Jutro mieliśmy jechać na narty, ale niestety...

Pozdrawiam :papa:


Jedziemy, mamy taka nadzieję, do Bedrichova koło Liberca - raj dla biegaczy czy raczej człapaczy :).

Tak życie pozaforumowe bywa upierdliwe... u nas też kłopoty zdrowotne :(

Wracaj maslinko do zdrowia szybko, co by nie rzec stary dobry Kochanowski miał rację

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bella Alta Badia, czyli Dolomity wg Maslinki - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone