Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Basina i okolice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.08.2010 17:01

Magdusju , nie kombinuj za dużo , tylko pakuj się i jedż w kierunku trzech uroczych zatoczek ( Basina , Mudri Dolac , Rosohotnica ) :D

Jakie pustkowie :?: Będziesz tam miała do towarzystwa z tysiąc ludzi , a jeszcze będzie sporo miejsca do opalania ... na skałach oczywiście :D Na zakupy i kawę, pojedziesz do pobliskiej Vrboskiej (5km.) , Jelsy (8km.) , czy do Starigo Gradu ( 10km. ) .

Sporo jest zwolenników wyjazdów w ciemno , ale ja zdecydowanie nie polecam . Trzeba rezerwować wcześniej , próbować do ostatniej minuty :wink: ... nawet na wrzesień .

Zobacz tu http://www.dalmacija.net/online/apartman_ojdana/ ... w sezonie dwójka była po 35e. ( Mudri Dolac )

Jest jeszcze nad samym morzem ( Rosohotnica ) ... http://www.hvar.hr/rosohotnica/#app1

No i jest jeszcze moje lokum w Basinie ... ale szczegóły tylko na maila :wink:
Magdusja83
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 25.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdusja83 » 17.08.2010 21:39

mkm napisał(a):Magdusju , nie kombinuj za dużo , tylko pakuj się i jedż w kierunku trzech uroczych zatoczek ( Basina , Mudri Dolac , Rosohotnica ) :D

Jakie pustkowie :?: Będziesz tam miała do towarzystwa z tysiąc ludzi , a jeszcze będzie sporo miejsca do opalania ... na skałach oczywiście :D Na zakupy i kawę, pojedziesz do pobliskiej Vrboskiej (5km.) , Jelsy (8km.) , czy do Starigo Gradu ( 10km. ) .

Sporo jest zwolenników wyjazdów w ciemno , ale ja zdecydowanie nie polecam . Trzeba rezerwować wcześniej , próbować do ostatniej minuty :wink: ... nawet na wrzesień .

Zobacz tu http://www.dalmacija.net/online/apartman_ojdana/ ... w sezonie dwójka była po 35e. ( Mudri Dolac )

Jest jeszcze nad samym morzem ( Rosohotnica ) ... http://www.hvar.hr/rosohotnica/#app1

No i jest jeszcze moje lokum w Basinie ... ale szczegóły tylko na maila :wink:

no to właśnie pojadę i nie w ciemno, tylko będę kombinować jak sie tylko da aż coś znajdę :)
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
chętnie zerknę i sprawdzę :)
dzięki wielkie :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.08.2010 22:23

W takim razie , życzę powodzenia :D
Magdusja83
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 25.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdusja83 » 17.08.2010 22:30

napisałam i czekam z niecierpliwością :)
dzięki za zdjęcia - przyomniała mi się moja pierwsza przygoda z Chorwacją i zatoka w Zavalitice na Korculi.
Już bym chciała tam być :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.08.2010 22:45

Dobre porównanie ... Zitna z Rosohotnicą :D Lepszy kolorek wody po stronie Rosohotnicy :wink:
BKT
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BKT » 16.09.2010 14:15

MKM
po powrocie z 5 wyprawy (z czego 3x Korcula) już zaczynam myśleć o 2011 roku i właśnie o Basinie.:)
Mogę prosić namiary na Twoje lokum na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Będę wdzięczna za każde info, a zwłaszcza jeśli chodzi o snoorkowanie i możliwość "zaparkowania" własnego pontonu oraz nim wycieczki po okolicy :)
Pozdrawiam :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.09.2010 21:16

BKT napisał(a):MKM
po powrocie z 5 wyprawy (z czego 3x Korcula) już zaczynam myśleć o 2011 roku i właśnie o Basinie.:)
Mogę prosić namiary na Twoje lokum na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Będę wdzięczna za każde info, a zwłaszcza jeśli chodzi o snoorkowanie i możliwość "zaparkowania" własnego pontonu oraz nim wycieczki po okolicy :)
Pozdrawiam :)


Zatoczki są idealne do Twoich wymagań ... Będę pamiętał o Tobie :D
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 19.12.2010 21:35

Wygląda na to że w przyszłym roku(2011) spędzimy urlop w Rosohotnicy.
Czy moglibyście napisać coś więcj o tej zatoczce? tudno znależć coś więcej o tym miejscu.
My generalnie lubimy zadupia :wink: o ile da się z nich dojechać do cywilizacji co jakiś czas. Jedziemy z trójką dzieci. Zależało nam żeby było blisko do morza ale jednocześnie bez tłumów depczących sobie po głowach. Nie mam szczerze mówiąc siły na to żeby cały czas wyłuskiwać z tłumu plazowiczów moje dzieci i liczyć raz, dwa, trzy, raz,dwa...gdzie jest trzy :!: :?:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.12.2010 22:02

heca , wszystkie Twoje wymagania z pewnoscią spełni Rosohotnica :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.12.2010 22:04

BKT napisał(a):MKM
po powrocie z 5 wyprawy (z czego 3x Korcula) już zaczynam myśleć o 2011 roku i właśnie o Basinie.:)
Mogę prosić namiary na Twoje lokum na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Będę wdzięczna za każde info, a zwłaszcza jeśli chodzi o snoorkowanie i możliwość "zaparkowania" własnego pontonu oraz nim wycieczki po okolicy :)
Pozdrawiam :)


Wysłałem , czy nie :?: ... szczerze, nie pamiętam :?
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 21.12.2010 15:32

mkm napisał(a):Magdusju , nie kombinuj za dużo , tylko pakuj się i jedż w kierunku trzech uroczych zatoczek ( Basina , Mudri Dolac , Rosohotnica ) :D

Jakie pustkowie :?: Będziesz tam miała do towarzystwa z tysiąc ludzi , a jeszcze będzie sporo miejsca do opalania ... na skałach oczywiście :D Na zakupy i kawę, pojedziesz do pobliskiej Vrboskiej (5km.) , Jelsy (8km.) , czy do Starigo Gradu ( 10km. ) .

Sporo jest zwolenników wyjazdów w ciemno , ale ja zdecydowanie nie polecam . Trzeba rezerwować wcześniej , próbować do ostatniej minuty :wink: ... nawet na wrzesień .

Zobacz tu http://www.dalmacija.net/online/apartman_ojdana/ ... w sezonie dwójka była po 35e. ( Mudri Dolac )

Jest jeszcze nad samym morzem ( Rosohotnica ) ... http://www.hvar.hr/rosohotnica/#app1

No i jest jeszcze moje lokum w Basinie ... ale szczegóły tylko na maila :wink:


My właśnie chcieliśmy zarezerwować miejsce w tym domu w Rosohotnicy. Niestety już wszystkie terminy zajęte:(
Zarezerwowaliśmy niedaleko i tochę drożej. Tez mieli juz ostatnie miejsca.
Jak juz tam dojedziemy to pójdziemy obejrzeć dom w R na zywo i może od razu zrobimy rezerwację na 2012 :?:
A i dziekuję za odpowiedź :wink:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.12.2010 15:37

z tego co widzę plaże nie powalają na kolana. :(
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.12.2010 21:37

heca, wizytówką Rosohotnicy jest bezsprzecznie vila Rosa ... http://www.vilarosa-hvar.com/
Adama nie słuchaj ... on się nie zna na plażach :wink:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 21.12.2010 22:59

mkm napisał(a):heca, wizytówką Rosohotnicy jest bezsprzecznie vila Rosa ... http://www.vilarosa-hvar.com/
Adama nie słuchaj ... on się nie zna na plażach :wink:


Własnie tam zarezerwowalismy. Ostatni apartament, Oleandar :wink:
A mógłbyś coś więcej o tej willi :?:
Na zdjęciach wygląda super.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.12.2010 23:15

heca7 napisał(a):
mkm napisał(a):heca, wizytówką Rosohotnicy jest bezsprzecznie vila Rosa ... http://www.vilarosa-hvar.com/
Adama nie słuchaj ... on się nie zna na plażach :wink:


Własnie tam zarezerwowalismy. Ostatni apartament, Oleandar :wink:
A mógłbyś coś więcej o tej willi :?:
Na zdjęciach wygląda super.


Podaj maila , to Ci jutro napiszę i pokażę z bliska Rosohotnicę :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Basina i okolice - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone