Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bari w Italii i okolice

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artur77
Cromaniak
Bari w Italii i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 27.09.2015 09:38

Witam
Chcemy wybrać się z paczką znajomych do Apulli i zwiedzić między innymi Alberobello, Materę w Bazylikacie i inne miejscówki :)
Planujemy nocleg w Bari, jako że lecimy samolotem i będzie tam najbliżej znaleźć nocleg. Ze słyszenia od inych wiem, że podobno nie ma tam nic ciekawego....
Czy polecacie Bari jako noclegownię? 36 km na południe jest Polignano a Mare z pięknymi skałami i ładnym wybrzeżem, a z tego co widzę, Bari to typowo portowe miasto.
Obecnie podobno jest spory problem z uchodźcami na tamtym terenie, mam nadzieję, że sytuacja się uspokoi do lipca 2016.
Czy w najbliższej okolicy Bari jest coś godnego uwagi oprócz miejsc wymienionych powyżej?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.09.2015 11:02

Na forum jest relacja z tamtego regionu, wpisz w wyszukiwarkę nazwę jednej z miejscowości i będziesz miał lekturę na kilka wieczorów i odpowiedzi na większość pytań.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.09.2015 11:28

O Bari to chyba za dużo nie ma.
Obok jest sporo.
Gargano polecam.
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 27.09.2015 17:42

artur77 napisał(a):Witam
Chcemy wybrać się z paczką znajomych do Apulli i zwiedzić między innymi Alberobello, Materę w Bazylikacie i inne miejscówki :)
Planujemy nocleg w Bari, jako że lecimy samolotem i będzie tam najbliżej znaleźć nocleg. Ze słyszenia od inych wiem, że podobno nie ma tam nic ciekawego....
Czy polecacie Bari jako noclegownię? 36 km na południe jest Polignano a Mare z pięknymi skałami i ładnym wybrzeżem, a z tego co widzę, Bari to typowo portowe miasto.
Obecnie podobno jest spory problem z uchodźcami na tamtym terenie, mam nadzieję, że sytuacja się uspokoi do lipca 2016.
Czy w najbliższej okolicy Bari jest coś godnego uwagi oprócz miejsc wymienionych powyżej?

Wpisz w wyszukiwarce "Italia Amore" i znajdzie Ci relację jednego gościa, co był w Apulii

Z tego co pamiętam, nie odważył się pojechać do Bari, ale był w wymienianych przez Ciebie miejscach i PARU innych region jak najbardziej godny odwiedzenia - boskie plaże i super miejsca
:papa:
artur77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 27.09.2015 20:04

Vielen Dank)
Raphael
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 06.10.2015 18:45

Też się wybieram. Na pewno chcę zobaczyć Polignano a Mare oraz Alberobello... no i samo Bari. Poza tym myślę też o zamku Castel del Monte (koło miasta Andria), Ostuni, Matera, Vieste. Z plaż najbardziej "piorunująca" wydaje się być Vignanotica, tyle tylko, że od Bari to spory kawałek i mam wrażenie, że komunikacją publiczną ta plaża jest nieosiągalna (lecę samolotem, auta nie wynajmuję).
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 06.10.2015 19:24

Raphael napisał(a):Też się wybieram. Na pewno chcę zobaczyć Polignano a Mare oraz Alberobello... no i samo Bari. Poza tym myślę też o zamku Castel del Monte (koło miasta Andria), Ostuni, Matera, Vieste. Z plaż najbardziej "piorunująca" wydaje się być Vignanotica, tyle tylko, że od Bari to spory kawałek i mam wrażenie, że komunikacją publiczną ta plaża jest nieosiągalna (lecę samolotem, auta nie wynajmuję).

Na tej nie byłem, ale te na samym koniuszku buta też niezgorsze ;)
Crocodyl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 06.10.2015 19:58

Raphael napisał(a):Też się wybieram. Na pewno chcę zobaczyć Polignano a Mare oraz Alberobello... no i samo Bari. Poza tym myślę też o zamku Castel del Monte (koło miasta Andria), Ostuni, Matera, Vieste. Z plaż najbardziej "piorunująca" wydaje się być Vignanotica, tyle tylko, że od Bari to spory kawałek i mam wrażenie, że komunikacją publiczną ta plaża jest nieosiągalna (lecę samolotem, auta nie wynajmuję).

Miejsca piękne. Dodał bym jeszcze Trani, Barlette. Samo Poliniano bardzo klimatyczne a pomnik Domenico Modunio (to tam się urodził i wychował) super. Mnie bardzo podobała się mała plaża w samym Poliniano taka chorwacka - kamienista. Zamek super surowy średniowieczny i baardzo geometryczny :wink: . Tam gdzie nie pojedziesz to trafisz coś fajnego.

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Bari w Italii i okolice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019