Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
larysa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.02.2008
Apartamenty w Czarnogórze

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 18.04.2010 11:18

W tym roku wybieramy się ze znajomymi na wakacje do Czarnogóry. Interesują nas okolice Budvy albo Petrovac. Szukam namiarów na sprawdzone apartamenty w tych miejscowościach. Jeżeli ktoś ma adresy, telefony bądź maile bezpośrednio do właścicieli to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Szukałam na forum ale jeżeli chodzi o noclegi w Czarnogórze to mało jest informacji.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 18.04.2010 11:43

Może tu coś znajdziesz http://www.mojebalkany.com/forum/
Zapytaj tutaj to nie jest miasteczko które Was interesuje ale może akurat http://risan-czarnogora.com/
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 18.04.2010 16:33

mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 27.02.2014 06:45

Witam i zapraszam do apartamentów mojej rodziny w miejscowości Petrovac w samym centrum wybrzeża Czarnogóry.

www.apartamenty-czarnogora.pl

Pozdrawiam :)
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 28.03.2014 02:45

Aha zapomniałem dodać, posiadamy basen 40m kwadratowych z jacuzzi :)
Apartmani
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 21.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apartmani » 29.11.2014 18:23

Zapraszam do spokojnej miejscowości Utjeha.

Polecam moją willę z basenem ( 42m2 ) Apartmani Jovetič

Bardzo atrakcyjne ceny i położenie. Bajeczne widoki z wszystkich balkonów.

Zapraszam na pewno będziecie zadowoleni.

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Apartamenty w Czarnogórze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone