Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Kristo limit pradu ???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrek551
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2017
Apartamenty Kristo limit pradu ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek551 » 08.08.2017 10:39

No i jest mój pierwszy urlop w Chorwacji wyspa vir ... Wszystko fajnie woda jest plaża jest apartament jest. Problem jest straszny z właścicielem ponieważ zabrał mi z pokoju wentylator /który sobie kupiłem/. Po awanturze zwrócił, ale zabronił go używać bo Urzad miasta pilnuje mojego gniazdka i on dostanie kare 500 kun za mój wentylator czy to prawda ?
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 08.08.2017 11:00

Sprawdź czy możesz używać ładowarki do telefonu ;)

A na poważnie, nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
Rogue
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rogue » 08.08.2017 11:58

piotrek551 napisał(a):No i jest mój pierwszy urlop w Chorwacji wyspa vir ... Wszystko fajnie woda jest plaża jest apartament jest. Problem jest straszny z właścicielem ponieważ zabrał mi z pokoju wentylator /który sobie kupiłem/. Po awanturze zwrócił, ale zabronił go używać bo Urzad miasta pilnuje mojego gniazdka i on dostanie kare 500 kun za mój wentylator czy to prawda ?


Właściciel dusigrosz i tyle. Z tym Urzędem miasta to nieźle sobie wymyślił :D Poproś go o adres UM i powiedz, że poprosisz ich o nie karanie właściciela :lol:

Z drugiej strony może tak skalkulował sobie ten model biznesowy w którym nie ma miejsca na dodatkowe urządzenia.
Jedno jest pewne >>> na pewno już go nie odwiedzisz.
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 08.08.2017 12:04

Dzisiaj czytałem ,że w związku z upałami całe południe Europy w tym i Chorwacja ma problem z zaopatrzeniem w prąd. Ceny na rynku hurtowym poszybowały i są zmienne nawet w cyklu dzień noc.Chorwacja musi importować prąd ,więc może rzeczywiście miejscowe urzędy nakładają jakieś ograniczenia.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.08.2017 12:42

piotrek551 napisał(a):ponieważ zabrał mi z pokoju wentylator /który sobie kupiłem


Zupełnie przypadkiem przechodził akurat przez Twój pokój... To przecież jawna kontrola
Podaj namiary i trzeba będzie omijać
piotrek551
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek551 » 08.08.2017 21:09

apartman kristo vir kroatien... to namiar na facebook...
Dzisiaj rozmawiałem z sasiadem z naprzeciwka i on bierze od noclegu 50 euro z klimatyzacją bez doplat i chorych akcji. Gdzie pan oszczedny wziął 70 euro. ... Co z ważniejszych wydarzeń to wczoraj w nocy wkładał nogę przez drzwi po cichu, żeby wyłączyć mi wentylator... :x wiem, wiem nie do uwierzenia, spróbuję nagraćjakąś akcję ale nie obiecuję.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15684
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.08.2017 21:16

Udałabym się do jakiejś miejskiej izby turystki i zapytała się o ten prąd czy to prawda i gościowi o tym powiedziała i że jak wejdzie jeszcze raz do pokoju to zgłosisz to na policji... No i podaj dokładnie namiar na ten app., ulicę, zdjęcia i daj też w wątku "Czarna lista app."
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 08.08.2017 21:22

Jedyne miejsca gdzie się spotkałam z ograniczeniami w zużyciu prądu to odcięte od świata domy w zatokach na Hvarze. Wynika to z braku podłączenia do sieci miejskiej i produkcji prądu z paneli słonecznych. Wywalało korki czasami ;))
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 08.08.2017 21:32

A to też dziwne, że mieli prąd tylko z paneli, bo w takich miejscach zwykle mają generator. Aby zasilić całydom panele musiałyby być rozłożone na powierzchni co najmniej kilkudzisięciu m2. Bylismy kiedyś w Grecji na takim zadoopiu i panele były tylko uzupełniające do generatora. Sam generator odpalało się przyciskiem w piwnicy, nowe modele są bardzo ciche.
piotrek551
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek551 » 08.08.2017 21:42

piekara114 napisał(a):No i podaj dokładnie namiar na ten app., ulicę, zdjęcia i daj też w wątku "Czarna lista app."

Chętnie to zrobię tylko nie wiem gdzie ten wątek, dodam zdjęcia podam nr telefonu /nawet swój/ bo odradzam każdemu nawet wrogom moim :). Bo urlop ok, miejsce ok, pogoda świetna, jest gdzie zjeść, ale Mato Kristo zepsuł nam urlop i nie chcę, żeby ktoś się na niego nadział
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.08.2017 21:44

Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 08.08.2017 22:36

stavros2002 napisał(a):A to też dziwne, że mieli prąd tylko z paneli, bo w takich miejscach zwykle mają generator. Aby zasilić całydom panele musiałyby być rozłożone na powierzchni co najmniej kilkudzisięciu m2. Bylismy kiedyś w Grecji na takim zadoopiu i panele były tylko uzupełniające do generatora. Sam generator odpalało się przyciskiem w piwnicy, nowe modele są bardzo ciche.


Na pewno jeden generator był, w razie czego jak w nocy bateria się wyładuje i raczej nie był cichy. Czy mieli drugi ? Nie wiem, ale jeśli tak to musiał być bardzo cichy.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.08.2017 23:35

Nie masz klimy w cenie 70E?
Jesteś pierwszy dzień czy juz dłużej? Jeżeli nie płaciłes za calosc to szukaj innego lokum albo postrasz policja jak bedzie wchodzil do was. Lub faktycznie do izby turustyki
piotrek551
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek551 » 09.08.2017 12:55

Nie mam klimy, nawet wiatraka nie mogę oficjalnie używać... niestety zapłaciłem za caly urlop, wytrzymać muszę zostawiłem załączoną kamerę ciekawi mnie co zobaczę jak wrócimy do tego ''apartamentu''. O policji mówiłem właścicielowi po tym jak zabrał wiatraki jego odpowiedź mnie zaskoczyła.... to ja będę miał problemy bo używałem wiatraka... zaczyna mnie to śmieszyć...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15684
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.08.2017 13:26

Garo&Justa napisał(a):Nie masz klimy w cenie 70E?
Niektórzy zgadzają się na taką cenę a standard jak za 30 eur. Ja płacę zwykle 40-45 eur/2+1nastolatek w lipcu i klima i wszelkie opłaty w cenie. Meble - różne, ale przecież mam zdjęcia to wiem co biorę, a jak by się nie zgadzały z ofertą to na miejscu byłałby negocjacja.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Kristo limit pradu ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone