Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dwuosobowy w okolicach Omisa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kubate
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2005
Apartament dwuosobowy w okolicach Omisa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kubate » 05.07.2005 11:17

Hej:)
Czy ktos ma namiary na sprawdzony dwuosobowy apartament w okolicach omisa? W okresie od 18 do konca lipca. Bede autem, wiec ewentualne wieksze odleglosci nie sa duzym problemem.

Pozdrawiam

Kuba
Gingi
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gingi » 05.07.2005 11:46

Hej Kuba!
My jedziemy w tym samym terminie z Kielc i tez szukamy czegos blisko Omis. Wydaje nam sie ze bedzie to dobra baza wypadowa w inne miejsca! Szukamy apartamentu na 4 osoby! Podobaja nam sie miejscowosci takie jak Stanici np. Jak ktos cos wie to czekam na podpowiedzi!
:) Pozdrawiam,
Aneta
Kubate
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kubate » 05.07.2005 13:47

hej Aneta

mam namiar na 4 osobowy, bylem w zeszlym roku, bardzo mila kobieta, mowi po niemiecku. Apartament zaraz po wjezdzie do omisa, na gorce z tarasem z widokiem na zatoke - baardzo malowniczo.

tel 00385 21 864 316

kobieta nazywa sie Ana (chyba Gabric):)

powodzenia!!
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 05.07.2005 18:34

Hej! mam namiar na super apartamenty na samej starówce w Omisie.Naprawdę bardzo klimatyczne miejsce.Nam się bardzo podobało.Jak jesteś zainteresowany to daj znać ,to poszukam namiarów
salkos
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 21.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 05.07.2005 21:51

Kubate
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kubate » 06.07.2005 10:07

dzieki rynioo, ale ja szukam czegos bardziej oddalonego od miasta. Wiem ze Omis nie jest moze metropolia ;) ale jednak miasteczkiem. Po roku gonitwy miejskiej, marze o czyms spokojnym...:)

pozdrawiam
Gingi
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gingi » 06.07.2005 10:55

Dzięki Kuba napewno zadzwonię i zobaczymy.
Gingi
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gingi » 06.07.2005 10:57

Rynioo! Bardzo prosze poszukaj tych namiarów dla mnie moze masz ich stronkę? Napisz cos wiecej. Z góry dzięki!
Pozdrawiam Aneta
Degol
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Degol » 06.07.2005 15:41

rynioo napisał(a):Hej! mam namiar na super apartamenty na samej starówce w Omisie.Naprawdę bardzo klimatyczne miejsce.Nam się bardzo podobało.Jak jesteś zainteresowany to daj znać ,to poszukam namiarów


Ja bardzo poprosze na mejla. Tez jedziemy do omisu

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 06.07.2005 17:41

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

To jest adres tego apartamentu.Nam się bardzo podobało.Uliczka jest trochę na uboczu starówki,także nie ma tam dzikich tłumów.Jak szukaliśmy tej ulicy po przyjeździe do Omisu to nawet miejscowi mieli kłopoty ze wskazaniem nam jej.Gospodarze bardzo sympatyczni,wynajmują tylko 2 pokoje.Każdy pokój ma swoją łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię.Dają nawet ręczniki .A jeśli chodzi o hałas to napewno większy jest w tych apartamentach,które znajdują sie między morzem a jadranką.No i widok z okna jest fantastyczny na dachy i kościoły starego Omisu
darfa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 14.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) darfa » 18.07.2005 16:00

Mam namiary na apartament 5km przed Omiszem w kieronku Splitu 100m od plazy miejscowosc Sumpetar.
Prowadzi go moja szfagierka (polka) jasli jestescie zainteresowani napiszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a przesle wam male info .

df
markli29
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) markli29 » 25.07.2005 14:29

Proszę o namiary na apartamenty i ceny w Omisiu. Wybieramy się w dwie dorosłe osoby i dziecko. Dziękuję i pozdrawiam : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bea
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bea » 14.08.2005 21:17

W Omis'u byłem z żoną, kolegą i 2 dzieci przez 2 tyg (9-22 lipca). Dokładnie była to Nemira (jakby dzielnica Omis'a - 2 km od centrum). kwatera była 3 osobowa i rozkładane łóżko w kuchni - wyszło 28 EURO za 5 osób. Może teraz Ivan ma taniej - cennik wisiał na drzwiach ale myślę, że cena się zmieniała znacząco od września. Jako punkt wypadowy bya super np.: promem na Brac (pustelnia Blaca, palża Złoty róg), Split, Dubrownik itp. Plaża dla dzieci OK, kamienista z łagodnym zejściem. Idąc w lewo (ciężko się idzie ) jeszcze pięknijesza plaża z prysznicem itp. - można tam dojechać ale 10kn za wjazd a dojście darmowe.
Na razie wystarczy. Jeśli te informacje są nie wystarczające pytaj.
pozdrwaiam,
Robert

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dwuosobowy w okolicach Omisa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone