Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament DORIS - Trpanj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz Gubernat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gubernat » 08.05.2007 10:40

Witam.
Czy był ktoś w tym apartamencie.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
Mariusz G.
Bondkr
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bondkr » 13.05.2007 14:51

Witam!
Byliśmy w 2 rodziny w zeszłym roku.Jedno słowo:SUPER!Gospodarze-małżeństwo Zdenka i Braco,bardzo w porządku,życzliwi,dogadasz się po polsku,angielsku,zwłaszcza po rakiji..Chcesz coś więcej wiedzieć-pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
yvonn
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 01.11.2007 21:42

Bondkr napisał(a):Witam!
Byliśmy w 2 rodziny w zeszłym roku.Jedno słowo:SUPER!Gospodarze-małżeństwo Zdenka i Braco,bardzo w porządku,życzliwi,dogadasz się po polsku,angielsku,zwłaszcza po rakiji..Chcesz coś więcej wiedzieć-pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja też bym chciała wiedzieć coś więcej na ten temat jeżeli można na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę wdzieczna i z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
robsonr
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr » 15.11.2007 09:36

Prosze o namiary na ten apartament.Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!!!! :papa:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KAJUTKA
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAJUTKA » 23.12.2007 14:47

WITAM!
WYBIERAMY SIĘ DO CHORWACJI KONIEC CZERWCA, POCZĄTEK LIPCA. 2 MAŁŻEŃSTWA I JEDNO 15-LETNIE DZIECKO!
MOŻESZ MI PRZESŁAĆ NAMIARY NA TEN APARTAMENT.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DZIĘKI
zaako
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaako » 23.01.2018 08:24

Witam,
A orientuje się ktoś jak z zejściem do plaży z tego apartamentu wygląda? Mam roczne dziecko, dlatego pytam.
szery
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 25.01.2018 05:58

Z domu jest z górki asfaltem potem w miarę płasko ,przy plaży są schodki którymi trzeba zejść całość Ok 200-300 metrów
kuchtal
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 27.01.2018 20:16

Właśnie chcę jechać do tego apartamentu w tym roku. Mam jedno pytanie jak tam wygląda z grillowaniem. Jest jakieś miejsce aby zrobić grilla i zjeść kolację w ogrodzie ?
Bondkr
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bondkr » 28.01.2018 11:31

Jest. Jest dość duże wybetonowane podwórko (przynajmniej tak było w czasie mojego pobytu ładne parę lat temu). Ponadto ,od strony tegoż podwórka, na 1 piętrze jest wystający balkon, ciągnący się przez całą długość budynku (o ile dobrze pamiętam) a zatem można w razie niepogodny pod nim się skryć.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019