Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Ante- Podstrana

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafbed76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.05.2015
Apartament Ante- Podstrana

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafbed76 » 24.05.2015 20:13

Witam,

Pewnie nie jestem pierwszy i ostatni, ale mam pytanie.
Pierwszy raz jadę do Chorwacji i wybrałem Podstarne - juz coś na jej temat poczytałem ale czy ktoś kiedyś był w apartamencie Ante. Wybrałem go bo ma bardzo fajną lokalizacje z pełnym widokiem na morze.
Jaka jest ogólnie ocena tego apartamentu?

Dziękuję za odpowiedź
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.05.2015 20:33

Nie byłam w tej willi, a miejscowość znam z przejazdów, ale....
Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze app. to ja na Twoim miejscu zmieniłabym miejscowość na bardziej klimatyczną czy kurortową - co wolisz. Podstrane to takie przedmieścia Splitu. Ujdą, ale sama miejscowość na pewno nie zachwyci. Choć zdają sobie sprawę, że szukanie miejscówki z widokiem na pełne morze o tej porze jest już bardzo trudne...
rafbed76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafbed76 » 24.05.2015 20:53

Dzięki za info, już zarezerwowałem ale mogę zrezygnować z tym ze o tej porze ciężko znaleźć coś fajnego na 4 dorosłe osoby.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 25.05.2015 13:30

piekara114 ma 100% racji,lepiej zmien lokalizacje na inna dalej od Splitu w strone Makarskiej...nocowalem 3 razy w Podstranie w tranzycie,kwatery zalatwiala mi POLKA mieszkajaca w sezonie w Podstranie,ale tylko na jedna noc...plaza przy samej ulicy i zeby do nie dojsc trzeba przejsc przez ruchliwa ulice...
magdalena_r
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_r » 10.06.2015 09:35

Witajcie :)

Ja też mam zarezerwowany apartament z basenem w miejscowości Podstrana.
Jedziemy we dwójkę z 2-letnim dzieckiem.
Jak czytam Wasze opinie, to zaczynam się zastanawiać... Bo my jesteśmy raczej nastawieni na ruch i spacery, szczególnie wieczorem.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 10.06.2015 19:43

hej, jedziecie nad morze, po grzyba wam basen?
Lepiej wybrać jakąś fajną miejscowość.
Między Splitem a Omiszem główna droga jest tuż przy morzu,
a w lecie najczęściej są kilkukilometrowe korki.
Słabo.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 10.06.2015 20:00

Mam trochę inną opinię o Podstranie, bardzo lubię tą miejscowość, podoba mi sie plaża, widok na morze, dobrze zaopatrzone sklepy, bliskość Splitu a w szczególności pobliska Stara Podstrana ( ok 3 km pod górke) skąd rozciagaja sie fantastyczne widoki na Split i pobliskie wyspy. Z tym natężeniem ruchu na Jardance to niestety prawda.
W każdym bądż razie w tym roku planuje conajmniej 2 dni w Podstranie.
magdalena_r
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_r » 11.06.2015 12:36

Radoslau basen jest jakby "w gratisie" do tego apartamentu. Jedziemy z dwuletnim dzieckiem, które ma jeszcze w ciągu dnia jedną dość długą drzemkę, podczas której możemy na zmianę z basenu skorzystać (być może...).

Gajus.ems to nasz czwarty wypad do Chorwacji, dotychczas mieszkaliśmy m.in. w Omisu, Duce, Puli. W Omisu mieszkaliśmy również przy drodze, z tym, że tam jest już jakiś chodnik i kawałek "rynku".
A jak jest w Podstranie? Czy tam są jakieś knajpki? Sklepy?

Dzięki, pozdrawiam!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Ante- Podstrana
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone