Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

3 dni bez wyroku - Bułgaria 2007

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.09.2007 16:49

RobCRO napisał(a):Konrad się tak wyraził dosłownie, że polegli na najbardziej komercyjnej górce. Nie mi oceniać stopień jej trudności, bo mnie na niej nie było...Może za rok warto będzie to sprawdzić.

Normalna droga rzeczywiscie moze sie wydawac troche zadeptana... ja sobie troche "utrudnilem" zycie, takie moje male zboczonko :)

RobCRO napisał(a):Korab też mnie kusi, ale raczej od macedońskiej strony...kiedyś zgłoszę się do Ciebie z pytaniami o ten szczyt.

Czyzby juz mozna bylo zalatwic indywidualnego glejta od reki na miejscu???

RobCRO napisał(a):Ta Macedonia zawróciła mi w głowie...tylko, u mnie więcej trzeba od strony logistycznej, bo poruszam się komunikacją publiczną. To niestety wymaga większych wyzwań...

Tym bardziej Cie podziwiam 8) :D

RobCRO napisał(a):razbiram to też macedoński...z tego, co wiem, to te nacje dobrze się rozumieją.

Z tego co mi mowili sa bardzo podobne, prawie jak serbski, bosniacki i chorwacki miedzy soba, ale to juz niech sie jakis spec wypowie. W zadnym z nich nie mowie tylko oba malko razbiram :lol:

pzdr
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 19.11.2007 18:05

Zgodnie z tegoroczną modą czas na suplement fotograficzny.

Wycieczka z Sofii do Rilskiego Manastiru, czyli oprócz zwiedzania oglądanie gór z dołu :)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Nie mam dobrych zdjęć z samej Sofii bo większosć czasu jak nie padało to się zbierało na deszcz. Tym większy fuks że w górach się udało :D

Trochę życia konferencyjnego...

Obrazek Obrazek

A tu się chodziło po kasę...

Obrazek

...nie tyle wygrać co wymienić w kantorze bo mieli dużo lepszy kurs niż w recepcji hotelu :lol:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 20.11.2007 11:19

No ja nie wiem dlaczego dopiero dzisiaj tu trafiłem... Gapiostwo :oops:
Świetna wycieczka :!: Czytałem i zastawiam się czy dałbym radę, niestety ostatnio mam pewne problemy z kolanem, a w takie góry ciągnie, oj ciągnie bardzo :!:
pozdr
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 20.11.2007 12:33

Fajny ten Rilski Monastyr :sm: :la:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 20.11.2007 17:06

Ano fajny, warto było zobaczyć :)

Janusz, na Olimpie nieźle dawałeś radę to i tam byś dał!
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 21.11.2007 18:19

i tu też ciekawostki...
no super, super, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 28.11.2007 12:05

Witki, dzięki! Nadrabiam zaległości i się biorę za czytanie Waszej relacji :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.11.2007 12:35

Tylko zacznij od jedynki.... :-)
Dwójka jest cały czas pisana....
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 28.11.2007 14:24

zawodowcu, muszę podsunąć Twoją relację do przeczytania mojemu małżonkowi, który złaził Riłę i Pirin w czasach studenckich, sporo (oj, sporo :cry: ) lat temu. Będzie to dla niego fajne 8) wspomnienie, na Twoich fotach jest wiele miejsc, które są uwiecznione na slajdach leżących w naszej szufladzie...
Mankamentem wypraw sprzed lat była konieczność zabierania z kraju konserw na cały okres 2-tygodniowej wędrówki, a w tamtych czasach zrobienie zapasiku puszek nie było takie łatwe...
tamara_k
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tamara_k » 28.11.2007 18:47

@ kulka53
bardzo proszę o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub GG 4674654. Pisałeś kiedys posta na temat skladu wody morskiej. Mam kilka pytań, ale nie znalazłam tu namiarów nawet wiadomości priv są wyłaczone. Przepraszam wszystkich ze przeszkadzam na forum ...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 11.12.2007 21:34

witki napisał(a):Dwójka jest cały czas pisana....

Już jestem na etapie czytania dwójki :)

dangol napisał(a):zawodowcu, muszę podsunąć Twoją relację do przeczytania mojemu małżonkowi, który złaził Riłę i Pirin w czasach studenckich, sporo (oj, sporo :cry: ) lat temu. Będzie to dla niego fajne 8) wspomnienie, na Twoich fotach jest wiele miejsc, które są uwiecznione na slajdach leżących w naszej szufladzie...
Mankamentem wypraw sprzed lat była konieczność zabierania z kraju konserw na cały okres 2-tygodniowej wędrówki, a w tamtych czasach zrobienie zapasiku puszek nie było takie łatwe...

Góry się pewnie aż tak bardzo nie zmieniły :D

Też jeszcze pamiętam turystyczną :lol: Tylko już z dostępnością nie było tak źle...

Dangolko, a teraz czas na mnie żeby się zagłębić w Twojej relacji i z Wami pożeglować po Adriatyku :!:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 16.01.2008 18:11

zawodowiec napisał(a):Góry się pewnie aż tak bardzo nie zmieniły :D


No właśnie. Pamiętasz pewnie jak pytałem Cię o napisy ułożone z kamieni na stoku Vihrenu. Robię porządki w domu i dokopałem się się do zdjęcia z tamtych lat. Jakość fotki jest taka jak widać, bo to skan ze slajdu zrobionego na światowej klasy filmie marki ORWO.

Obrazek
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 16.01.2008 19:15

Aż tyle to na pewno ich nie było, jeśli myślimy o tym samym miejscu. Widzieliśmy łąkę gdzie ich było trochę ale większość już nieczytelnych.
zawodowiec napisał(a):W dolinie poniżej widzimy niewyraźne napisy ułożone z kamieni. Da się odczytać słowo magarija czyli osioł. Pozdrowienie dla schodzących z Vihrenu?
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 22.08.2008 09:45

zawodowiec napisał(a):Musała w dupę mi dała

zawodowiec napisał(a):Viher na Vihrenie

kulka53 napisał(a):Kamil, jak zwykle świetna i ciekawa relacja, dla mnie natychmiastowa zachęta do wybrania się w te góry, już nawet takie plany byly

........ i właśnie udało się je zrealizować :D

Czytając tę relację prawie rok tamu byłem oczywiście pełen podziwu dla Twoich wyczynów. Teraz, po powrocie z gór BG 8) przeczytałem dokładnie jeszcze raz i wiedząc już " o co biega" naprawdę podziwiam zapał i możliwości kondycyjne :!: Takie wejście na Musałę to nie byle co :!: , a na drugi dzień nietypowo Wihren - też niezły wyczyn :!:

Pozdrawiam

PS Czekamy na jakąś relacyjkę, może nawet relacyjeczkę :wink: ze zdobywania Karanfili......... 8)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.08.2008 00:41

kulka53 napisał(a):........ i właśnie udało się je zrealizować :D

Gratuluję i jestem ciekawy jakichś szczegółów :D


kulka53 napisał(a):Czekamy na jakąś relacyjkę, może nawet relacyjeczkę :wink: ze zdobywania Karanfili......... 8)

Będzie w połączeniu z następnym wypadem który się zaczyna już jutro. Jak dobrze pójdzie to się same jakoś tak złożą w jedną całość :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
3 dni bez wyroku - Bułgaria 2007 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone