Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Rab - pomocy

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
efekton
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2005
Wyspa Rab - pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) efekton » 29.04.2005 09:19

Czy ktoś był na Rab? Napiszcie cokolwiek na jej temat . za niedługo wpłacam zaliczkę na ośrodek Sam Marino (czy warto?)
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 29.04.2005 10:39

Efekton,
bylismy, bylismy i polecamy :)
wasza.php?id=4
Bedziesz na pewno zadowolony, mysle, ze warto zaczynac przygode z Chorwacja od tego miejsca!
Pozdrawiam
A.
efekton
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2005
Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) efekton » 29.04.2005 13:42

Amelka napisał(a):Efekton,
bylismy, bylismy i polecamy :)
wasza.php?id=4
Bedziesz na pewno zadowolony, mysle, ze warto zaczynac przygode z Chorwacja od tego miejsca!
Pozdrawiam
A.


To moja trzecia przygoda z Chorwacją, byłem w Porecu i Orebicu, ale dzięki za odp.
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 29.04.2005 18:36

Mnie sie na San Marino specjalnie nie podobało, ale tam nie mieszkałem tylko ogladałem. Strasznie daleko do normalnie głębokiej wody przez płyciznę. Wszędzie piach. Może Tobie sie spodoba.
swimrad
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.04.2005
rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) swimrad » 29.04.2005 22:13

byłem na rabie 4lata temu!!! Rewelacja!!! piaszczyste plaże, dużo słońca, piękne miasteczko z portem, wymarzone miejsce na rodzinny wyjazd z dziećmi POLECAM!!!
ciupag
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 09.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciupag » 09.05.2005 22:05

Byłem na Rabie w miejscowości RAB. do San Marino pojechaliśmy na jeden dzień. Mi się nie podabała brudna woda przy brzegu, ponieważ jest to brzeg piaszczysty. Dzieci były zadowolone ze względu na płytką i bardzo ciepłą wodę.
Pozdrawiam :D
Ania87
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania87 » 17.07.2005 17:43

Ja nie mieszkałam w San Marino, ale moi znajomi tak i byli zadowoleni :). Prócz hotelu jest tam Auto-Kamp o tej samej nazwie :)
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 17.07.2005 18:33

Ze wględu na rozległą piaszczysta plaże/chociaz piasek nieco ciemny/ oraz płytką wodębardzo dobre miejsce dla rodzin z małymi dziećmi,jesłi Wam się znudzi to można pojechać do Kamporu ta również piaszczysta plaża ale zdecydowanie przyjemniejsza. :D

pzdr :papa: :papa: :hut:
Ania87
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania87 » 17.07.2005 18:36

Diego M napisał(a):Ze wględu na rozległą piaszczysta plaże/chociaz piasek nieco ciemny/ oraz płytką wodębardzo dobre miejsce dla rodzin z małymi dziećmi,jesłi Wam się znudzi to można pojechać do Kamporu ta również piaszczysta plaża ale zdecydowanie przyjemniejsza. :D

pzdr :papa: :papa: :hut:


albo na plaże nudystów jakąś ;).....
Pzdr :hut: :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone