Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 27.08.2016 19:06

Od Splitu do samej Breli dużo wolnych apartamentów. Sporo osób stoi z tabliczkami przy Jadrance i sporo tabliczek o wolnych miejscach przy samych apartamentach. Dzisiaj w Splicie były 32 stopnie i nie zapowiada się, żeby w kolejnych dniach było inaczej ☺
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 27.08.2016 19:11

jaka37 napisał(a):witam
ja jutro smigam 28.08 do chorwacji sam. Przeczytalem tutaj ze powinienem cos znalez.
najpierw jade do Podstrany , bylem tam dwa razy spokojna miescina no i kwatere mielismy blisko morza 5m.
Jak tam nie bedzie miejsca pojade do Breli po informacji od Fabiooo7.
do zobaczenia w chorwacji.

W Podstranie też widziałem sporo wolnych miejsc, więc spokojnie powinieneś coś znaleźć ☺
jaka37
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaka37 » 28.08.2016 12:25

zaraz staruje w ciemno ... do pieknej Dalmacji.
dziekuje wszystkim za informacje bardzo pomocne.
duzo slonca i przyjemnosci zycze.
marcin031090
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin031090 » 29.08.2016 15:13

potwierdzam, Baska voda duuuzo wolnych kwater, brela również. Udało się znaleźć za 60e dobe dla 4 osób ładne mieszkanko.
Crusty
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crusty » 29.08.2016 19:37

Wybieramy się do Chorwacji we dwie osoby. Brela od 7.09 do 14.09. Dziewczyna trochę się niepokoi czy nie będzie tak, że nie znajdziemy nic na miejscu albo w cenie droższej niż przez internet. Mamy powody do obaw? Wydaje mi się, że nie bo raz już w ciągu 40 minut w tym samym terminie znalazłem dobry apartman, ale czy od 2009 r. coś się zmieniło w tej kwestii w Breli?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.08.2016 19:44

Crusty napisał(a):Wybieramy się do Chorwacji we dwie osoby. Brela od 7.09 do 14.09. Dziewczyna trochę się niepokoi czy nie będzie tak, że nie znajdziemy nic na miejscu albo w cenie droższej niż przez internet. Mamy powody do obaw? Wydaje mi się, że nie bo raz już w ciągu 40 minut w tym samym terminie znalazłem dobry apartman, ale czy od 2009 r. coś się zmieniło w tej kwestii w Breli?

W tej kwestii zmienia się praktycznie wszędzie z roku na rok i jest coraz ciaśniej ale w szczycie sezonu , nie we wrześniu.
Jedż i się nie stresuj , znajdziesz.
Dwa razy byłem w obok w Tucepi we wrześniu w tym terminie co podałeś 2011 , 2015 i wybrzydzałem kwatery.
...a Tucepi jest też miejscówką dość popularną jak Brela.
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 29.08.2016 22:10

Crusty napisał(a):Wybieramy się do Chorwacji we dwie osoby. Brela od 7.09 do 14.09. Dziewczyna trochę się niepokoi czy nie będzie tak, że nie znajdziemy nic na miejscu albo w cenie droższej niż przez internet. Mamy powody do obaw? Wydaje mi się, że nie bo raz już w ciągu 40 minut w tym samym terminie znalazłem dobry apartman, ale czy od 2009 r. coś się zmieniło w tej kwestii w Breli?

Nigdy nie będziesz miał drożej ,niż przez internet. I będziesz przebierał w ofertach. Już teraz, a mamy jeszcze Sierpień jest masę wolnych apartamentów i to w pierwszej linii brzegowej, widziałem dzisiaj w Baśce Vodzie i w Promajnie. We Wrześniu nie będzie najmniejszego problemu, w Breli również. W Promajnie około 80 metrów od morza znajdziesz teraz nocleg dla dwóch osób za 40 euro na ulicy Zagrebackiej.
sklawin86
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sklawin86 » 30.08.2016 07:42

RafaL08A napisał(a):Witam, wszystkich mam pytanie odnośnie wolnych noclegów dla 5 osób w Makarskiej. Planujemy być na miejscu w niedziele rano 28.08.2016. Orientujecie się czy warto brać apartament od ludzi z kątkami czy zaryzykować i poszukać w mieście? Domyślam się że dla dwóch osób jest łatwo w tym okresie o kwaterę dla dwóch osób ale jak wygląda sytuacja dla 5 osób dorosłych? Z góry dzięki za odpowiedź!:)


Brat był od 18 w Makarskiej oczywiście w ciemno. Na miejscu sporo wolnych apartamentów dla 4 osób więcej, gorzej dla 2, ale też tragedii nie ma.

Edit. Nie doczytałem, pewnie teraz już wygrzewasz się słońcu :D
marcin031090
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin031090 » 30.08.2016 15:47

Crusty napisał(a):Wybieramy się do Chorwacji we dwie osoby. Brela od 7.09 do 14.09. Dziewczyna trochę się niepokoi czy nie będzie tak, że nie znajdziemy nic na miejscu albo w cenie droższej niż przez internet. Mamy powody do obaw? Wydaje mi się, że nie bo raz już w ciągu 40 minut w tym samym terminie znalazłem dobry apartman, ale czy od 2009 r. coś się zmieniło w tej kwestii w Breli?



Bez obaw, stoją co kilkadziesiąt metrów z wolnymi apartami, ceny są naprawde różne, my szukalismy ok godziny bo zalezało nam zeby znaleźć nocleg do 15e za osobę/doba.
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 30.08.2016 19:02

Crusty bez obaw. Dwa dni temu wróciłem z tamtych stron. Przy drogach, parkingach również w Breli jest sporo ogłoszeń FREE ROOMS lub APARTMANI. Z żoną stwierdziliśmy, że następny wyjazd będzie we wrześniu w ciemno. Zawsze coś znajdziesz. W trakcie sezonu mógłbyś mieć duży problem ale po... Przez internet znajdziesz ale droższe. Możesz sobie wypatrzeć klika miejscówek poszukać na portalach np.: Casamundo, Adrialin itp z wolnymi terminami (na zdjęciach wyszukujesz jakieś drobne szczegóły, na Casamundo również orientacyjne mapki). Potem wujek Google Maps i to szacowne forum pomogą Ci znaleźć adres. Z tego co wiem w/w portale pobierają prowizję od właścicieli za pośrednictwo w wynajęciu apartamentu nawet 30%.
karflo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karflo » 31.08.2016 16:28

Witam jedziemy w ciemno ale tez chcemy spędzić kazda noc gdzie indziej tylko na hvar zatrzymać sie dluzej czy gospodarze wynajmują pokoje na jedna dobę? :P
rosa.arkadiusz
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rosa.arkadiusz » 31.08.2016 18:30

karflo napisał(a):Witam jedziemy w ciemno ale tez chcemy spędzić kazda noc gdzie indziej tylko na hvar zatrzymać sie dluzej czy gospodarze wynajmują pokoje na jedna dobę? :P


pewnie tak ale pewnosci nigdy nie ma, a moze na bookingu sobie zaklepiesz?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.08.2016 18:36

karflo napisał(a):Witam jedziemy w ciemno ale tez chcemy spędzić kazda noc gdzie indziej tylko na hvar zatrzymać sie dluzej czy gospodarze wynajmują pokoje na jedna dobę? :P

W Plitvicach.
Gdzie indziej to raczej namiot, ewentualnie trzeba nastawić się na duże koszty lub spore niewygody.
RafaL08A
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafaL08A » 31.08.2016 21:03

Cześć my przyjechaliśmy 28.08 o 6 rano do Malarskiej. Szybko się zorientowalismy że to nie dla nas miasto. Szybka decyzja jedziemy do baska voda. W dwie godziny znalezlismy apartament 3 sypialnie, 2 łazienki z tarasem 20m kwadratowych z widokiem na góry, klima we wszystkich pokojach, 100 m od plaży za 100 euro/dzien. Generalnie szukaliśmy 2 godziny bo wybrzydzalismy a pierwsza oferta dla 5 osob była po 15 minutach. Też pierwszy raz w ciemno jechaliśmy ale na pewno nie ostatni ;-)
crusher1988
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crusher1988 » 01.09.2016 14:15

Makarska, na plaży luźniej, obok domów wystawione tabliczki z informacja o wolnych kwaterach. Także każdy coś znajdzie i jest tego sporo. Ja dotarłem 29.08 o 11 rano do Makarskiej. Lokum szukałem jakieś 1h, do morza z 120m, cena 35E za dwoje plus junior 1.5 roku.

Ps. Jak ktoś szuka dobrej rakiji i wina w Makarskiej to proszę o PW. Biorę od 1 gościa od kilku lat i trzyma poziom !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 350
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone