Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Radtuli
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radtuli » 25.06.2015 21:00

Od 15 lat jeżdzę w ciemno i jeszcze nigdy powtarzam nigdy nie spałem w aucie na parkingu. Jak zaczynałem moją przygodę z hr nocleg był na wyciągnięcie ręki, teraz jest oczywiście trudniej, ale dla mnie to pewnien etap urlopu, podróż, szukanie noclegu, wypoczynek! Dodam, że zawsze jeżdzę lipiec - sierpień.
tomasz0309
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 25.06.2015 21:04

Ufff, mi po chyba 300 mailach, wysyłanych przez 3 osoby niezależnie udało się ! :)
Apartman w 3 linii, , 2 sypialnie, taras z widokiem za 70e
Myślicie że cena znośna??

Mieliśmy również jechać w ciemno, ale że jedziemy tylko na 8 dni to szkoda czasu na szukanie kwater :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2015 21:08

Os myślenia są myślniki :wink:

Diabeł tkwi w szczegółach: co za te 70 euro masz poza tarasem i sypialniami :!: :!: :!:
Dopytaj się

Cena ujdzie :wink:
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 25.06.2015 21:18

tomasz0309 napisał(a):Ufff, mi po chyba 300 mailach, wysyłanych przez 3 osoby niezależnie udało się ! :)
Apartman w 3 linii, , 2 sypialnie, taras z widokiem za 70e
Myślicie że cena znośna??

Mieliśmy również jechać w ciemno, ale że jedziemy tylko na 8 dni to szkoda czasu na szukanie kwater :)

Zależy też na ile osób?
Jaka miejscowość?
Czy w cenie jest Klima, Wi-Fi , parking? Bo sam szukałem apartamentu niedawno i czasami za klime np chcieli dopłatę ok 5€/dzień :?
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 25.06.2015 22:26

Bea.ta napisał(a):
Rafal G-ce napisał(a):Wyjazd "w ciemno" to jak wakacje z Teściową. Niby można, ale po co? ;)

Wyjeżdżając w ciemno masz wybór, z teściową... niekoniecznie.
Pierwsza opcja dla mnie do przyjęcia, druga absolutnie.
I nie siej wrogiej propagandy, sama przez lata jeździłam w ciemno z dziećmi i nigdy nie koczowałam na parkingu czy na plaży, wszystko zależy od organizacji.
Jeśli wiesz, gdzie chcesz jechać i na co Cię stać - żaden problem.


Proponuję przeczytać jeszcze raz co napisałem, potem drugi, trzeci....ale ze zrozumieniem.
Rozumiesz co to żart? Rozumiesz znaczenie uśmieszków po wypowiedzi?
Gdzie widzisz sianie propagandy? W dodatku wrogiej?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.06.2015 22:38

Rafal G-ce napisał(a):Proponuję przeczytać jeszcze raz co napisałem, potem drugi, trzeci....ale ze zrozumieniem.
Rozumiesz co to żart? Rozumiesz znaczenie uśmieszków po wypowiedzi?
Gdzie widzisz sianie propagandy? W dodatku wrogiej?


Widzę, że poczucie humoru przygasło z lekka ;)
Wystarczy jak raz przeczytam, nie ma tam tyle treści, żeby się niuansów doszukiwać.
Straszysz a spokojnie sobie ludzie jeżdżą i znajdują miejsca w ciemno, nawet lepiej czasem niż przez neta.
Wiem, że chłopkiem z google możesz zwiedzić okolicę, ale nie wszystko Ci to pokaże.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 25.06.2015 23:08

Bea.ta napisał(a):
Rafal G-ce napisał(a):Proponuję przeczytać jeszcze raz co napisałem, potem drugi, trzeci....ale ze zrozumieniem.
Rozumiesz co to żart? Rozumiesz znaczenie uśmieszków po wypowiedzi?
Gdzie widzisz sianie propagandy? W dodatku wrogiej?


Widzę, że poczucie humoru przygasło z lekka ;)
Wystarczy jak raz przeczytam, nie ma tam tyle treści, żeby się niuansów doszukiwać.
Straszysz a spokojnie sobie ludzie jeżdżą i znajdują miejsca w ciemno, nawet lepiej czasem niż przez neta.
Wiem, że chłopkiem z google możesz zwiedzić okolicę, ale nie wszystko Ci to pokaże.

Straszę? W którym miejscu? Bo napisałem żart?
Sianie propagandy, straszenie....za chwilę zostanę antysemitą lub homofobem.
Właśnie dlatego że treści było mało liczyłem, że trzy razy wystarczy....
O moje poczucie humoru nie musisz sie martwić :papa:
Pozdrawiam mimo wszystko.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 26.06.2015 09:38

Rafal G-ce napisał(a):Straszę? W którym miejscu? Bo napisałem żart?
Sianie propagandy, straszenie....za chwilę zostanę antysemitą lub homofobem.
Właśnie dlatego że treści było mało liczyłem, że trzy razy wystarczy....
O moje poczucie humoru nie musisz sie martwić :papa:
Pozdrawiam mimo wszystko.


jesuuuu człowieku wyluzuj :roll: i nie pisz rzeczy, których ja nie napisałam....

Napisałeś - że można (w ciemno) ale po co? więc już został zasiany niepokój dla tych, którzy chcieliby a boją się, moje zdanie jest takie, że spokojnie w ciemno, pod warunkiem, że nie grupą 20 osób i pod warunkiem, ze wszyscy chcą razem.
Jedna rodzina, z nastawieniem na 2+2 jeśli im nie przeszkadza położenie dzieci w pokoju dziennym na rozkładanej sofie - spokojnie coś znajdzie.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 26.06.2015 15:22

:-) :-) :-)
Piszesz "nie pisz rzeczy, których nie napisałam" wcześniej zarzucając mi ze straszę, sieje wroga propagandę podczas gdy ja napisałem dosłownie DWA zdania w formie żartu. NADinterpretacja słów, zwłaszcza pisanych i wytłumaczalnych na najwyższym poziomie :-)
Rozumiem ze musisz mieć racje, rozumiem tez ze cieżko jest niektórym przyznać sie do błędu, wiec odpuszczam i kończę bezsensowna dyskusje. Radzę luz i poczucie humoru zacząć weryfikować u siebie. Wtedy życie, rownież to na forum będzie łatwiejsze zwłaszcza dla innych....
Maciej217
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej217 » 26.06.2015 16:41

Powiem, Wam, że nie było mnie tutaj z dwa lata ... Ale kłótliwość o banały jest cały czas na wysokim poziomie.

Co do wyjazdów w ciemno - każdy jest dorosły i ma zmysł analityczny więc powinien sobie odpowiedzieć w której jest więcej opcji za, a w której jest więcej przeciw - indywidualne kwestie. Ja osobiście po dwóch wyjazdach w w ciemno nie mam stracha jechać. Wracając do pytania o Porec, czy ktoś coś wie więcej na temat tego miasta apartamentów, i biur z apartamentami na miejscu- może jakaś świeża relacja ? Z góry dzięki ...
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.06.2015 20:20

Maciej217 napisał(a):Ja osobiście po dwóch wyjazdach w w ciemno nie mam stracha jechać.

Ja do tej pory też zawsze jeździłem w ciemno... bezproblemowo. Ale sytuacja zmienia się z roku na rok. To, że byłeś w Chorwacji dwa lata temu i znalazłeś dobry apartament za niewielkie pieniądze wcale nie znaczy, że w tym roku będzie podobnie. Dzisiejsze wydarzenia w Tunezji na pewno będą miały znaczący wpływ na to, że Chorwacja stanie się jeszcze bardziej popularnym i pożądanym kierunkiem, co oczywiście bezpośrednio przełoży się na ilość odwiedzających ją turystów.
mamuska33
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamuska33 » 30.06.2015 00:27

Witam .Wybieram się na Chorwację w 10 osób czy może mi ktoś podac jakiś fajny namiar ,nie drogi raczej nie na wyspach. Z góry dziękuję.Termin od 15.08 na dwa tygodnie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2015 00:36

mamuska33 napisał(a):Witam .Wybieram się na Chorwację w 10 osób czy może mi ktoś podac jakiś fajny namiar ,nie drogi raczej nie na wyspach. Z góry dziękuję.Termin od 15.08 na dwa tygodnie

Witam.
Wybierasz się do Chorwacji :idea:
Pytasz o namiary na apartamenty w wątku o możliwości wyjazdu w ciemno :wink:
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 30.06.2015 16:12

Witam, czy ktoś kto jest na miejscu może powiedzieć jak wygląda sytuacja z apartamentami (interesują mnie miejscowości Promajna' Tuczepi, Podgora lub Gradac)?
Czy jest jeszcze spokojnie' czy może już widać jakiś większy ruch turystów?
W poniedziałek bedziemy na miejscu więc chcę rozeznać trochę sytuację.
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 30.06.2015 16:15

caa_yari napisał(a):Wrzesien 2014 wyjazd w ciemno do Tucepi, kwatera znaleziona w drugim rzedzie zabudowy ulicy Kamena po 10 min.
Dzisiaj wrocilismy wlasnie z Tucepi. Pierwsze dwa tygodnue czerwca w Tucepi pustki. Jechalismy oczywiscie w ciemno znastawieniem gdzie chcemy mieszkac ;)
I udalo sie! Pierwsza linia, boski widok.
Znajomi pukali sie w glowe, jak mozna jechac w ciemno, do tego z malym dzieckiem.
Po przeczytaniu wielu postow na cro, wiedzielismy, ze jedziemy tylko w ciemno.

czy mogłabym prosić o namiary na pw? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 273
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone