Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd niespodzianka - porady

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartekL
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.05.2013
Wyjazd niespodzianka - porady

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartekL » 02.06.2013 14:12

Witam wszystkich forumowiczów. Po przekopaniu dużej części forum zdecydowałem jednak poradzić się doświadczonych bywalców chorwacji... Nie potrafię zbytnio kolorować zdań, więc postaram się sprawę przedstawić krótko i zwięźle :).
Niedawno z moją lubą wzięliśmy ślub ale niestety z racji naszych zajęć i obowiązków nie mogliśmy od razu udać się w małą podróż. Wiem, że żona marzy o wyjeździe do chorwacji i w związku z tym chciałbym zrobić niespodziankę i zabrać ją do wymarzonego Splitu lub okolic. Moje pytanie odnosi się właśnie do takiego wyjazdu. Prosił bym bardzo o wskazówki gdzie i którędy jechać, aby po drodze jak najbardziej uatrakcyjnić sobie trasę. Oczywiście chcieli byśmy coś zobaczyć na miejscu ale nie ukrywam, że większość czasu chcieli byśmy spędzić po prostu się relaksując, leżąc, odwiedzając kawiarenki i restauracje itp. Jechać będziemy swoim samochodem. Tak jak wcześniej wspomniałem chcieli byśmy zalokować się w Splicie lub najbliższych okolicach. Będę baaaardzo wdzięczny za pomoc w planowaniu niespodzianki... :)
Ja zabieram się dalej za lekturę i będę na pewno zdawał relacje z wojaży!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Bartek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2013 16:53

Myślę, że słabo szukałeś i czytałeś.
Jest tego zatrzęsienie.
Nie napisałeś, skąd, kiedy, na jaki okres, budżet.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wyjazd niespodzianka - porady
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone