Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yahhoo
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahhoo » 17.08.2015 18:08

Podpisuję się pod Twoim postem dwoma rękoma :) dawno temu była tu spora baza adresowa i można było wynipać świetne adresy polecane przez ludzi którzy tam byli, teraz ewentualnie jak znajdzie się dobry człowiek i odpisze na PW, ale w tym także może być reklama opisująca miejsce którego nie ma. Rozumiem, że administracja prawdopodobnie chroni się przed ewentualnymi oskarżeniami :( Również sorry za ot
PiotrP
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrP » 17.08.2015 18:35

w 100 % popieram
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 17.08.2015 23:32

jarod napisał(a):Coraz mniej rozumiem polityke tego forum. Niby dba się o porządek, każde błahe pytanie jest ganione przez "cromaniaków" i człowiek jest odsyłany do szukajki (a co tam niech siedzi godzinami). Z drugiej strony coraz więcej takich wątków jak ten z dziesiątkami postów w stylu "to ja też poprosze o namiar", tak jakby go nie można było oficjalnie podać na stronie i każdy będzie widział i kto chce skorzysta. Rozumiem że "nie ma miejsca na reklamy" itd., ale na priva i maile też można wysyłać reklamy do tego zbierając pokaźną bazę adresów. Baza kwater też nie działa. Może moderator powinien odsyłać autorów takich wątków do bazy kwater - masz coś do polecenia to umieść dane. Tworzenie wątków w stylu "byłem, było super hiper full itp" bez namiarów to tylko śmiecenie i żadna wiedza na przyszłość. Sorry za OT :)

Przepraszam, ale jeśli jest wyraźnie na czerwono napisane, że nie ma miejsca na reklamy to nie reklamy nie można umieszczać. Podanie na stronie adresu jest to reklama.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 17.08.2015 23:40

lucyna835 napisał(a):Ja też poproszę o namiary :)

Bardzo proszę osoby zainteresowane adresem o wysłanie do mnie maila ponieważ trace rachubę komu odpisałam :-0
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 18.08.2015 00:45

karolina031 napisał(a):Przepraszam, ale jeśli jest wyraźnie na czerwono napisane, że nie ma miejsca na reklamy to nie reklamy nie można umieszczać. Podanie na stronie adresu jest to reklama.


W tym dziale widziałem posty gdzie były podawane adresy więc widać że raczej nie jest to restrykcyjnie przestrzegane. I bardzo dobrze bo takie posty coś wnoszą.
Rozumiem, że jak coś jest na czerwono napisane to dla Ciebie jest święte i niezmienne. :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2015 07:56

Owszem, są linki - ale w starszych postach, napisanych przed zmianą regulaminu przez Admina.
Admini i moderatorzy nie mieli czasu na kasowanie ich w tych postach.
Jeśli linki pojawiają się teraz - to może mieć to miejsce, bo Admin napisał o tym tutaj
>>> zgloszenia-naruszen-regulaminu-i-netykiety-t45080.html
Od tej chwili znosimy zakaz wklejania linków, natomiast utrzymujemy zakaz umieszczania reklam. Ocena, co jest reklamą, a co nią nie jest leży w wyłącznej gestii adminów i moderatorów i nie podlega dyskusji.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 18.08.2015 09:02

I taki zapis jest jak najbardziej OK. Dlatego ludzie nie bójcie wklejać linki i przestańcie wysyłać je na maile i privy bo w końcu stracicie rachubę do kogo wysłaliście a do kogo nie, jak userka wyżej . :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2015 09:15

Dodatkowe wyjaśnienie - linki można zamieszczać jednorazowo w relacjach z pobytu lub w Banku Kwater zgodnie z jego regulaminem. >>> bank-kwater-f39.html
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 18.08.2015 18:36

jarod napisał(a):
karolina031 napisał(a):Przepraszam, ale jeśli jest wyraźnie na czerwono napisane, że nie ma miejsca na reklamy to nie reklamy nie można umieszczać. Podanie na stronie adresu jest to reklama.


W tym dziale widziałem posty gdzie były podawane adresy więc widać że raczej nie jest to restrykcyjnie przestrzegane. I bardzo dobrze bo takie posty coś wnoszą.
Rozumiem, że jak coś jest na czerwono napisane to dla Ciebie jest święte i niezmienne. :lol:

Nie tyle jest dla mnie święta i niezmienne to co napisane na czerwono, ale po prostu przestrzegam reguł bo dlaczego miałabym naruszać zasady forum, skoro zgadzam się w trakcie rejestracji na taki a nie inny regulamin? No ale jak widać nie każdy to rozumie, a szkoda.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 18.08.2015 19:08

karolina031 napisał(a): No ale jak widać nie każdy to rozumie, a szkoda.

A ten każdy to niby kto?

Naruszanie zasad a sugerowanie ich zmianę lub modyfikację to dwie różne rzeczy. Niby proste a "nie każdy to rozumie, a szkoda".
Poza tym już się wyjaśniło, że linki pod pewnymi warunkami można umieszczać, co znacznie powinno ułatwić sprawę tym userom, którzy "tracą rachubę" w tym, co i komu odpisali mailem lub na priva. Jak i wszystkim innym, którzy nie chcą publicznie podawać swojego maila, licząc że ktoś się z nimi podzieli tą tajemną wiedzą gdzie nocował i było tak super.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 18.08.2015 19:22

jarod napisał(a):
karolina031 napisał(a): No ale jak widać nie każdy to rozumie, a szkoda.

A ten każdy to niby kto?

Naruszanie zasad a sugerowanie ich zmianę lub modyfikację to dwie różne rzeczy. Niby proste a "nie każdy to rozumie, a szkoda".
Poza tym już się wyjaśniło, że linki pod pewnymi warunkami można umieszczać, co znacznie powinno ułatwić sprawę tym userom, którzy "tracą rachubę" w tym, co i komu odpisali mailem lub na priva. Jak i wszystkim innym, którzy nie chcą publicznie podawać swojego maila, licząc że ktoś się z nimi podzieli tą tajemną wiedzą gdzie nocował i było tak super.[/

Napiszę tak: szkoda mi energii na odpisywanie na takie zaczepki. Zwłaszcza, jeśli ktoś znajduje satysfakcję w jadowitych w tonie odpowiedziach w odniesieniu do postu, który opisuje serdeczność i gościnność mojego chorwackiego gospodarza. Ten ktoś i ten każdy żeby nie było już wątpliwości kogo mam na myśli to oczywiście "jarod". Jest to mój ostatni wpis na Twoje inwektywy.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 18.08.2015 21:01

karolina031 napisał(a):Napiszę tak: szkoda mi energii na odpisywanie na takie zaczepki. Zwłaszcza, jeśli ktoś znajduje satysfakcję w jadowitych w tonie odpowiedziach w odniesieniu do postu, który opisuje serdeczność i gościnność mojego chorwackiego gospodarza. Ten ktoś i ten każdy żeby nie było już wątpliwości kogo mam na myśli to oczywiście "jarod". Jest to mój ostatni wpis na Twoje inwektywy.


Szkoda Ci energii a jednak odpisujesz. Nie denerwuj się tak. Mój post nie był wcale wymierzony w Ciebie, raczej sugerował pewną zmianę postaw w tym dziale. Popatrz sobie na wątek "Pytania o apartament na wakacje 2015" - ponad 100 stron samych maili proszących. Wolalbym 100 stron z namiarami na apartamenty.
Wdałaś się niepotrzebnie w polemikę z wpisem nie do Ciebie personalnie kierowanym i dziwisz się, że odpisuję.
A te "inwektywy" to nie wiem gdzie zauważyłaś - ... właśnie powstrzymałem się od "jadowitego w tonie" komentarza. Doceniasz? :D
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 18.08.2015 21:21

Na tym forum nerwusów i psychopatów jest od groma :D
kazik12311
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazik12311 » 19.08.2015 19:36

mozna poprosic tez o namiar na noclegi polecone na wyspie brać
maku
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 21.08.2015 13:17

karolina031

ja poproszę o namiary na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Nie umiem tutaj wysyłać wiadomości prywatnych.
A mogę też podać fajny namiar na wyspie Brać. Tylko proszę do mnie napisać na maila.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone