Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Co wybrać proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 11.05.2017 09:36

Agnisia napisał(a):Dzień dobry,

Proszę o opinię, która miejscówka lepsza dla rodziny - już z nie małymi dziećmi - najmłodsze ma 10 lat. Cenimy sobie spokój , tak aby odpocząć od gwaru miasta, które mamy na co dzień. Nie mniej jednak nie chcemy mieć za daleko do miasta, żeby móc zrobić zakupy i poszwędać się po klimatycznych uliczkach.
Dotychczas byliśmy 5 razy w Marusici (tak wiem co powiecie - ile można) i dzieci już powiedziały dość. Szukamy ciszy i takich plaży jak np. Borak. W tym roku miało nie być Chorwacji. Wiemy że jest późno na poszukiwania i z tego co zostało w jakiejś dla nas akceptowalnej cenie celujemy w:
Igor Apartments zatoka Ljoljinica w Ražanj

Apartament Zvonimir - Zečevo Rogoznica, Stara Draga 16

Apartamenty Renata - Lozica V/5a, Lozica - Rogoznica

Proszę wyraźcie swoje opinie, bo boję się że tam wszędzie betonowe plaże i od razu dość głęboko i brak moich ukochanych
otoczaków. Dziękuję z góry za pomoc


Cześć,
jako stały bywalec Zeceva conieco moge Ci powiedziec nt. zapytywanych plaż.
Plaża przy u. Stara Draga - to mała kameralna zatoczka. Nigdy tam się nie kąpałem ,ale wieczorkiem z żoną byłem tam raz na spacerze. Plaża jest mała , są kamyki i betony . Tam gdzie kamyki zejście do morza łagodne. My, z racji połozenia "naszego" apartamentu chodzimy na plażę na lewo od hotelu life , ca. 50m idąc w kierunku Rogoźnicy Lozicy. Jest to również mała zatoczka , aczkolwiek większa niż przy ul.Stara Draga. Sporo kamyków , a na plaży najczesciej rodziny z małymi dziećmi, bo plaza ma łagodne zejscie do morza .Tu betonów nie ma ,ale są również duze kamienne głazy , gdzie też można się opalać( mogę Ci podesłać na maila aktualną fotkę z tej plaży to sama zobaczysz.
Odnośnie plaży przy Lozica , to patrząc na ustytuowanie Twego apartamentu , ta plaza to duże kamienne głazy i betony .Nie wiem ile ludzi przebywa w ciągu dnia ,bo nie korzystamy z tej plaży ( jedynie przechodzimy idąc na spacer do Rogoźnicy) ale chyba znacznie gwarniejsza,bo dużo więcej ludzi niż w Zecevie .
Pozdr. Piotr
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 11.05.2017 12:17

Dużo bardziej gwarna niż w Zecevie...
Anton15
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2017
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2017.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anton15 » 21.06.2017 20:47

Czy ktoś zna apartament Tonka w Rogoznicy, Polecacie?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2017.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 22.06.2017 12:41

Anton15 napisał(a):Czy ktoś zna apartament Tonka w Rogoznicy, Polecacie?

A jaka ulica ? :papa:
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 29.06.2017 13:25

Hej,
a ja mam pytanie. jak z komunikacją w okolicach Rogoznicy? Czy korzystacie z autobusów, może z jakiś stateczków lokalnych? Chodzi mi o wycieczki np. do Splitu, żeby nie jechać samochodem i szukać parkingu.
To samo mam pytanie o Pag, ale to zadam w odpowiednim wątku.
Pozdrawiam
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 30.06.2017 11:55

magos napisał(a):Hej,
a ja mam pytanie. jak z komunikacją w okolicach Rogoznicy? Czy korzystacie z autobusów, może z jakiś stateczków lokalnych? Chodzi mi o wycieczki np. do Splitu, żeby nie jechać samochodem i szukać parkingu.
To samo mam pytanie o Pag, ale to zadam w odpowiednim wątku.
Pozdrawiam

Hej
Autobusy jak najbardziej kilka w ciągu dnia Split, Trogir i w druga stronę Szybenik , Primosten. A statkiem możesz popłynąć na Krka wodospady, Kornati , Razanj , i wycieczka po wysepkach w Rogoznicy czyli Taxi boat - Pozdrawiam z Rogoznicy
:papa:
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 30.06.2017 20:44

Dzięki :D Miłego pobytu :papa: My jeszcze mamy ponad miesiąc do wyjazdu :roll:
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 01.07.2017 20:05

magos napisał(a):Dzięki :D Miłego pobytu :papa: My jeszcze mamy ponad miesiąc do wyjazdu :roll:

Dziękuje zostało mi jeszcze 2,5 miesiaca pobytu w Rogoznicy pozdrawiam :papa:
aprilka
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprilka » 01.07.2017 20:21

sloneczko napisał(a):
magos napisał(a):Hej,
a ja mam pytanie. jak z komunikacją w okolicach Rogoznicy? Czy korzystacie z autobusów, może z jakiś stateczków lokalnych? Chodzi mi o wycieczki np. do Splitu, żeby nie jechać samochodem i szukać parkingu.
To samo mam pytanie o Pag, ale to zadam w odpowiednim wątku.
Pozdrawiam

Hej
Autobusy jak najbardziej kilka w ciągu dnia Split, Trogir i w druga stronę Szybenik , Primosten. A statkiem możesz popłynąć na Krka wodospady, Kornati , Razanj , i wycieczka po wysepkach w Rogoznicy czyli Taxi boat - Pozdrawiam z Rogoznicy
:papa:

Hej, jakie ceny tych "statkowych" wycieczek? Czy to jakieś biuro organizuje czy gdzieś w porcie można się dowiedzieć. Będziemy w Rogoznicy pierwszy raz, chcielibyśmy skorzystać :)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 02.07.2017 13:17

aprilka napisał(a):
sloneczko napisał(a):
magos napisał(a):Hej,
a ja mam pytanie. jak z komunikacją w okolicach Rogoznicy? Czy korzystacie z autobusów, może z jakiś stateczków lokalnych? Chodzi mi o wycieczki np. do Splitu, żeby nie jechać samochodem i szukać parkingu.
To samo mam pytanie o Pag, ale to zadam w odpowiednim wątku.
Pozdrawiam

Hej
Autobusy jak najbardziej kilka w ciągu dnia Split, Trogir i w druga stronę Szybenik , Primosten. A statkiem możesz popłynąć na Krka wodospady, Kornati , Razanj , i wycieczka po wysepkach w Rogoznicy czyli Taxi boat - Pozdrawiam z Rogoznicy
:papa:

Hej, jakie ceny tych "statkowych" wycieczek? Czy to jakieś biuro organizuje czy gdzieś w porcie można się dowiedzieć. Będziemy w Rogoznicy pierwszy raz, chcielibyśmy skorzystać :)

Wycieczki na Krka i Kornati (400kuny od osoby) jest w Rogoznicy przy promenadzie codziennie Gosc i kupujecie u niego (mowi po Polsku) ;) sobie wycieczke gdzie wypływacie rano 8,30 a wracacie o godz 18,00 (w tej cenie jest obiadek(rybka lub kurczak do wyboru i wejście na wodospady)
a takie jak na Razanj to 15kuny osoba
i 40 kuny osoba po wysepkach Rogoznicy
Pozdrawiam ;)))
bigfish
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigfish » 16.07.2017 11:37

Hej witam, od kilkunastu dni czytam forum ponieważ po raz pierwszy jedziemy do Chorwacji . Jako 2 pary dość młodych osob wybralismy rogoznice na oby pierwszy i nieostatni raz. Niestety wyjazd mamy zaplanowany na dość szybki termin 23.07 i boimy się że nie znajdziemy miłego apartamentu dla 4 osob z widokiem na morze i bliską plażą. Czy mógłbym was prosić o pomoc i jakieś namiary na przyjemne apartamenty ? Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam !
Misia28
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misia28 » 17.07.2017 12:07

Apartmani "Šola" (Info o apartamentach na Facebooku :)Rogoznica-Zecevo. Baaaardzo polecamy pod każdym względem, cudowni gospodarze, widok z tarasu-nieziemski, cisza, spokój, bardzo czysto i rakija na miejscu :)
bigfish
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigfish » 17.07.2017 22:13

Hej dzieki za odzew, niestety zdaje mi się że trochę za daleko samej Rogoznicy :( Nadal nic nie udało się znaleźć a czasu coraz mniej, możliwe że pojedziemy w ciemno
Misia28
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misia28 » 18.07.2017 22:01

To może tutaj, Micija Apartmani ul.Put Sepurine 2 Rogoznica,też byliśmy i było super, gościnny i pomocny gospodarz, bardzo blisko pięknej plaży, z widokiem na morze trochę gorzej. Zasłaniają inne domy, ale taras mega ;) figi w sierpniu do dyspozycji gości :) do centrum 10 minut na piechotkę. Powodzenia i udanego wypoczynku :)
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 19.07.2017 17:49

Misia28 napisał(a):Apartmani "Šola" (Info o apartamentach na Facebooku :)Rogoznica-Zecevo. Baaaardzo polecamy pod każdym względem, cudowni gospodarze, widok z tarasu-nieziemski, cisza, spokój, bardzo czysto i rakija na miejscu :)


Potwierdzam, za 2 tygodnie napiję się u nich tej rakiji :D .Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone