Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 13.08.2015 12:22

Kolega właśnie stamtąd wrócił, całkiem fajne miejsce - jak mówi :)
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 13.08.2015 12:24

papse napisał(a):Kolega właśnie stamtąd wrócił, całkiem fajne miejsce - jak mówi :)

Srima? Bardzo fajna, to będzie mój trzeci pobyt w tym miejscu.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 13.08.2015 12:33

pati2304 napisał(a):
papse napisał(a):Kolega właśnie stamtąd wrócił, całkiem fajne miejsce - jak mówi :)

Srima? Bardzo fajna, to będzie mój trzeci pobyt w tym miejscu.

Kiedyś na pewno i tam zawitam, ale za rok do naszych gospodarzy w Rogoźnicy, a dokładnie w Stupin Celine. :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.08.2015 12:56

pati2304 napisał(a):Dzięki, nie jade tam po waszych sugestiach.

Uniknęłaś takich widoków ;)
DSCF9877.JPG
DSCF9881.JPG
DSCF9883.JPG
DSCF9888.JPG
DSCF9890.JPG
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 13.08.2015 12:57

o boziu...
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.08.2015 20:12

Ja nie zamienie Rogoznicy na żadną Łebe czy Ustkę. W tym roku w Ustce o 8.00 już plaża calutka zajęta. Wolę największą dziure w Rogoznicy niż jakąkolwiek plaże w Polsce choć (mieszkam blisko Bałtyku 15 km i znam piękne kameralne plaże-Dębina, Czołpino...tydzień po pobycie w Chorwacji udaliśmy się rodzinnie na swoja bałtycką kameralna plaże i niestety to już nie to, denerwuje mnie wszędzie klejacy sie piasek, w uszach, pepku nawet d....:) ale ok mowię sobie wskoczę do wody i będzie lepiej:)! Biorę rozbieg i gonie szczęśliwy w strone morza, jednak biegnać zadziwia mnie fakt, że nikogo w wodzie nie widze, myslę sobie etam pewnie wody nie lubią i biegne biegne... az tu nagle szok, szok termiczny!Po tym jak mój największy palec u nogi zetknął się z taflą wody moje ciało osłupiało, wręcz jak uderzenie pioruna przez całe moje ciało przepływa chłód a coreczka mówi tato czy tu była Elsa z Krainy Lodu...?Odpowiadam z opuszczoną głową do coreczki, że chyba niestety tak i wracam z opuszczona głową do żony na kocyk dalej smażyć się jak skwarka w panierce piaskowej....:(. Taka rzeczywistość naszego morza chodz w tym roku pogoda dopisała na poczatku lipca i teraz w sierpniu można się poskawrczyć na plaży w Ustce czy wyżej pokazanej Lebie, gorzej mieli ci co odpoczywali od 12 lipca do konca miesiaca...chodz nie było przynajmniej szoku termicznego tem. powietrza i wody oscylowały w podobnych przedziałach 12-13 stopni C:)
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 13.08.2015 21:58

My zawsze jeździliśmy do Władysławowa i tam nocowaliśmy lub w okolicy na wsi (20zł za dobę od osoby), a na plaże jeździliśmy do Chałup, bo po kiego grzyba lecieć na główną plaże we Władku o 6.00 rano - by później się ocierać d...a o d..e - nigdy nie plażowaliśmy na tej głównej plaży, do Chałup się jechało na spokojnie o 10 i miejsce było bez problemu... w tym roku była Rogoznica ale przy Sepurine więc bajka - plaże pod ręką, do centrum blisko itp....
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 14.08.2015 08:12

Cześć,
jeśli ktos jest planuje wyjazd do Rogoźnicy pod koniec sierpnia we dwie osoby lub 2+1 , to moi przyjaciele Chorwaci ( przesympatyczni ludzie) mają "okienko" w terminie 26.08-5.09 . Apartament z sypialnią , łazienką oraz kuchnią z miejscem do spania .Jest też mały taras z widokiem na otwarte morze , a do morza 300m.Lokalizacja : Zecevo k. Rogoźnicy . Zainteresowanym mogę przesłac fotki i namiary na maila .
PS. Na miejscu żródło b. dobrej rakiji oraz innych nalewek, poza tym domowa pizza , rybki itp. :-) . Amatus1 - niedawno był , może potwierdzić warunki ( prawda Zbyszku? ) :-) . Pozdrawiam
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 14.08.2015 14:28

Witam, mam pytanie do osób, które znają okolice Rogoznicy. Powiedźcie proszę, czy w tych okolicach można znaleźć jakieś odludne plaże? Oczywiście z dojazdem, ale zależy mi na spokoju poza miasteczkami, czy na ich uboczu żeby nie było za wielu plażowiczów.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.08.2015 17:53

To zależy jak bardzo odludne.
Na zachodniej części półwyspu oraz w stronę Zeceva są takie mnie uczęszczane miejsca, ale też nie są to do końca plaże. Raczej albo podesty albo kamienie.
Z pewnością mniej obleganymi są okolica Razanj, natomiast za Grebasticą, wzdłuż drogi na półwysep, są zatoczki i miejsca odseparowane od innych drzewami, tak, że tworzą się sympatyczne indywidualne miejsca do plażowania.
Natomiast gwarancji, że komuś nie zamarzy się podobna wyprawa i nie dotrze w to miejsce to nie ma. Nawet na wysepkach leżących przy wyjściu do zatoki :)

Możliwe, że plaża za Mariną też spełni twoje oczekiwania. Kawałek trzeba dojść, co się nie wszystkim chce, ale za Mariną jest dużo miejsca, cień drzew i nie ma tam takiego tłoku jak na Sepurine.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 15.08.2015 00:45

weldon napisał(a):To zależy jak bardzo odludne.
Na zachodniej części półwyspu oraz w stronę Zeceva są takie mnie uczęszczane miejsca, ale też nie są to do końca plaże. Raczej albo podesty albo kamienie.
Z pewnością mniej obleganymi są okolica Razanj, natomiast za Grebasticą, wzdłuż drogi na półwysep, są zatoczki i miejsca odseparowane od innych drzewami, tak, że tworzą się sympatyczne indywidualne miejsca do plażowania.
Natomiast gwarancji, że komuś nie zamarzy się podobna wyprawa i nie dotrze w to miejsce to nie ma. Nawet na wysepkach leżących przy wyjściu do zatoki :)

Możliwe, że plaża za Mariną też spełni twoje oczekiwania. Kawałek trzeba dojść, co się nie wszystkim chce, ale za Mariną jest dużo miejsca, cień drzew i nie ma tam takiego tłoku jak na Sepurine.


Bardzo, bardzo dziękuję, o to mi chodziło. Chodzić lubimy, spacery 10km/dzień obowiązkowe - pies na pokładzie :-))
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 15.08.2015 10:22

Cromaniak66 napisał(a):Cześć,
jeśli ktos jest planuje wyjazd do Rogoźnicy pod koniec sierpnia we dwie osoby lub 2+1 , to moi przyjaciele Chorwaci ( przesympatyczni ludzie) mają "okienko" w terminie 26.08-5.09 . Apartament z sypialnią , łazienką oraz kuchnią z miejscem do spania .Jest też mały taras z widokiem na otwarte morze , a do morza 300m.Lokalizacja : Zecevo k. Rogoźnicy . Zainteresowanym mogę przesłac fotki i namiary na maila .
PS. Na miejscu żródło b. dobrej rakiji oraz innych nalewek, poza tym domowa pizza , rybki itp. :-) . Amatus1 - niedawno był , może potwierdzić warunki ( prawda Zbyszku? ) :-) . Pozdrawiam

Prawda prawda, napewno wroce do Vinka:)
hzag
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hzag » 16.08.2015 22:05

SYLWKA_2014 napisał(a):Witam, mam pytanie do osób, które znają okolice Rogoznicy. Powiedźcie proszę, czy w tych okolicach można znaleźć jakieś odludne plaże? Oczywiście z dojazdem, ale zależy mi na spokoju poza miasteczkami, czy na ich uboczu żeby nie było za wielu plażowiczów.

Jest tez niezla zatoczka w Stari Trogir. Tylko zjazd i wjazd taki ze ze slabym sprzeglem nie polecam. :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.08.2015 09:41

hzag napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):Witam, mam pytanie do osób, które znają okolice Rogoznicy. Powiedźcie proszę, czy w tych okolicach można znaleźć jakieś odludne plaże? Oczywiście z dojazdem, ale zależy mi na spokoju poza miasteczkami, czy na ich uboczu żeby nie było za wielu plażowiczów.

Jest tez niezla zatoczka w Stari Trogir. Tylko zjazd i wjazd taki ze ze slabym sprzeglem nie polecam. :D


Dziękuję za podpowiedź. Faktycznie zatoczka urokliwa (widziałam na forum), a samochód niby z tego roku ale to chyba jeszcze gorzej :lol: - bo szkoda. Piękne te okolice i sama już nie wiem, czy Rogoznica czy poprawić Pag.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 25.08.2015 07:36

Cromaniak66 napisał(a):Cześć,
jeśli ktos jest planuje wyjazd do Rogoźnicy pod koniec sierpnia we dwie osoby lub 2+1 , to moi przyjaciele Chorwaci ( przesympatyczni ludzie) mają "okienko" w terminie 26.08-5.09 . Apartament z sypialnią , łazienką oraz kuchnią z miejscem do spania .Jest też mały taras z widokiem na otwarte morze , a do morza 300m.Lokalizacja : Zecevo k. Rogoźnicy . Zainteresowanym mogę przesłac fotki i namiary na maila .
PS. Na miejscu żródło b. dobrej rakiji oraz innych nalewek, poza tym domowa pizza , rybki itp. :-) . Amatus1 - niedawno był , może potwierdzić warunki ( prawda Zbyszku? ) :-) . Pozdrawiam


Witam wyjeżdzających lada moment do Rogoźnicy :-) ,
miejscówka cały czas wolna.Tel. do właściciela : 00385 91582 9041( Vinko Ljubicić )
Pozdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone