Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.07.2015 12:21

☺, cieszę się jeśli piszący miał mnie na myśli :-). Zbyszku - amatus1 to Ty ? :-)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 16.07.2015 12:25

japer napisał(a):Tak sobie przeliczam szybko i za całą rodzinę taki rejs będzie mnie nie mało kosztował , dlatego ciekawi mnie co jest wliczone w cenę 8)

Zwiedzanie KRKA od Skradinu hmm mało mi mówi , można jaśniej? To będzie mój pierwszy raz w Cro.

Będzie nas dwie rodziny w sumie osiem osób więc może się gdzieś w Rogoźnicy spotkamy faktycznie :oczko_usmiech:

Jadąc do Wodospadów KRKA mamy możliwość wyboru dwóch wejść:
1. Lozovac (powyżej kaskad) Po wykupieniu biletu jedzie się takim "autobusem"
2. Skradin - w tej miejscowości poniżej wodospadów jest parking, kasy i do parku płynie i wraca się statkiem w cenie biletu.
Wodospady mam zaliczone w zeszłym roku - w tym plan to Split, Omis, Salona, twierdza Klis i może Trogir by night... I oczywiście coś na co się nie zebrałem w zeszłym roku - skok do Smoczego Oka :mrgreen:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.07.2015 12:38

Cromaniak66 napisał(a):☺, cieszę się jeśli piszący miał mnie na myśli :-). Zbyszku - amatus1 to Ty ? :-)

Tak Ciebie:), tak jak pisałem jesteśmy już w Słupsku, okazało sie ze powrót po tym jak zostawiliśmy po drodze znajomych "strzeliliśmy naszym małym autkiem" bez noclegu i dzień mamy do przodu:). Juz tesknimy za Rogoznica. Swietna miejscowośc, idealny spokojny klimat chodź po 10 zauwazylismy duzo większy przyrost turystów, swietne miejsce wypadowe: byliśmy na Kornatii, KRKA, Trogir, Szybenik, Split , Primosten...nie mozna się nudzić.Wracajac do Rogoznicy to strzał w 10, po częsci dzięki Tobie:). Dzieki za pomoc, odnosnie Rogoznicy nie ma większego fachowca od Cromaniak66, hi jesteś znany w wielu miejscach tego urokliwego miasteczka:), Pozdrawiamy
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.07.2015 13:35

Zbyszku, właśnie piję na tarasie rakiję za Twoje zdrowie. Rakija oczywiście od Vinka :-)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 16.07.2015 13:40

Cromaniak66 napisał(a):Zbyszku, właśnie piję na tarasie rakiję za Twoje zdrowie. Rakija oczywiście od Vinka :-)

A zdradzisz sekret jak znaleźć Vinko w Rogoznicy, żeby dokonać stosownego zakupu? :D
W razie co, jestem od 31 lipca....
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.07.2015 14:03

Cromaniak66 napisał(a):Zbyszku, właśnie piję na tarasie rakiję za Twoje zdrowie. Rakija oczywiście od Vinka :-)

Ja w weekend wypije rakije za Twoje zdrowie, niestety w Polsce nie smakuje tak jak Rogoznicy ale zakupione 5 litrów od Vinka będzie mi dlugo o Cro przypominać:).A dla Ciebie Bartek na priv namiary wysłałem:)
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.07.2015 14:10

Bartek 1977 - na maila posle Ci instrukcję jak dotrzec do Vinka.Ja 31.07 juz będę w Polsce :-(
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.07.2015 18:03

Cromaniak66 napisał(a):Bartek 1977 - na maila posle Ci instrukcję jak dotrzec do Vinka.Ja 31.07 juz będę w Polsce :-(



Witam,
widzę że Panowie dużo wiedzą o Rogoznicy. Czy możecie mi podpowiedzieć czy Apartment Skorin, Trogirska 3 to dobra miejscówka - wiem, że na wyspie, na zdjęciach też wygląda ciekawie. Ale obawiam się trochę tych górek do/z plaży i jakości plaży na wyspie (wydają się dość wąskie). To miejscówka na następny rok ;-)). Może wiecie też czy z psem, będę miała w okolicy plażę gdzie nie ma zakazu? oczywiście pewnie nie ma problemu w okolicy i coś się znajdzie - kameralnego, ale przez dwa tygodnie dobrze też mieć coś pod bokiem.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 17.07.2015 11:37 przez SYLWKA_2014, łącznie edytowano 4 razy
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.07.2015 19:50

Sylwia każdy ma inny gust...co do wyspy mi osobiscie nie lezy ale to kwestia gustu. Kwestia wyspy jest moim zdaniem zle zorganiozowana przez wladze miasta, tłumy ludzi rozumiem ale jest tam bardzo duzy ruch samochodów, wszyscy i o kazdej porze tam sie ładują...porazka, duzo lepiej kwestie centrum-wyspy zorganizowano w sasiednim Primostern, tam jest calkowity zakaz wjazdu dla samochodów...a co do plazy napewno znajdziesz fajny kawalek dla siebie bo plaze sa tam miejscami bardzo ladne:)
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.07.2015 22:01

amatus1 napisał(a):Sylwia każdy ma inny gust...co do wyspy mi osobiscie nie lezy ale to kwestia gustu. Kwestia wyspy jest moim zdaniem zle zorganiozowana przez wladze miasta, tłumy ludzi rozumiem ale jest tam bardzo duzy ruch samochodów, wszyscy i o kazdej porze tam sie ładują...porazka, duzo lepiej kwestie centrum-wyspy zorganizowano w sasiednim Primostern, tam jest calkowity zakaz wjazdu dla samochodów...a co do plazy napewno znajdziesz fajny kawalek dla siebie bo plaze sa tam miejscami bardzo ladne:)


Witaj, bardzo dziękuję za info. Jeździmy w czerwcu więc mam nadzieję, że będzie nieco spokojniej i tam. Choć oglądając miejscówkę wydawała mi się dość spokojna (ulica Trogirska jest bodajże ślepa). No i są fajne ścieżki na trasę z psem + cień. W tym roku tylko przelotem zaliczyliśmy Trogir, który bardzo mi się podobał i czuję niedosyt. Poomyślałam, że Rogoznica będzie też dobrym miejscem wypadowym w różne miejsca, które chcielibyśmy zobaczyć lub "poprawić".
Chętnie poznałabym jeszcze jakieś opinie. Jeśli faktycznie to niezbyt dobry wybór, mam dużo czasu na zmianę ;-)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.07.2015 22:36

Sylwia ja nie twierdze ze to zły wybór, po prostu mi osobiście przeciskanie sie przez tłumy na wyspie nie do końca pasuje ale co kojarzę twoja kwatera jest w spokojnym miejscu:).
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.07.2015 09:25

amatus1 napisał(a):Sylwia ja nie twierdze ze to zły wybór, po prostu mi osobiście przeciskanie sie przez tłumy na wyspie nie do końca pasuje ale co kojarzę twoja kwatera jest w spokojnym miejscu:).



Dzięki. To na wyspie jest aż tak tłoczno 8O . No to nie - ja też nie za bardzo lubię takie klimaty. Zgiełku mam dość na codzień, a w wakacje chcę odpocząć. Dlatego też jeździmy przed lu po sezonie, nie wyobrażam sobie zwiedzania, cieszenia się tym wszystkim przy przelewającej się wakacyjnej fali.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.07.2015 09:46

Bardzo tłoczno...tłumy ludzi płyną na spacerki, "morze" ludzi szuka dobrej knajpki, lodów, zabawy, na wyspie-riva często sa koncerty itp. ale co kojarzę ul. Trogirska zaczyna sie już za tym bardzo rozrywkowym odcinkiem wyspy:) i dojazd do niej jest od strony Racice wiec możesz byc spokojna:) o komfort wypoczynku, przejeżdżasz most skręcasz w lewo i masz już inny swiat:)a do tego pisalas ze jedziesz w czerwcu to tez odgrywa tam duza role.
Ostatnio edytowano 17.07.2015 10:21 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 17.07.2015 10:04

Można nawet "przejechać się" z google s.v...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.07.2015 11:18

Można nawet "przejechać się" z google s.v...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link[/quote]


Jasne :lol: , przejechałam się przed rezerwacją -- zawsze tak robię. Ale te zdjęcia są robione po sezonie, stąd mój niesłuszny wniosek o zacisznej miejscówce :papa: . Ale dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone