Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 20.07.2015 22:47

Ja mam to szczęście, ze do końca tygodnia mogę podejść do Vinka :-)
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 21.07.2015 08:57

Cromaniak66 napisał(a):Ja mam to szczęście, ze do końca tygodnia mogę podejść do Vinka :-)

ich bimberek dobrze zwala z nóg ale smak mi nie podchodził
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 21.07.2015 12:34

Cromaniak66 napisał(a):Amatus1 - ale to co przyrządza Vinko to pierwsza klasa , prawda ? :-)


Chętnie spróbuje specjałów Vinka gdy będę bawił w Rogoznicy :oczko_usmiech:
w wolnej chwili poproszę o namiar jak tam trafić.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich cromaniaków :papa:
AgataHubert
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataHubert » 21.07.2015 14:22

Cromaniak66 witamy, my od wczoraj w Zacevie.
Poszedł mail do Ciebie, mamy małe problemy z fifirifi, ale w miarę możliwości będziemy odbierać wiadomości.
Pozdrav.
:papa:
agataagata
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agataagata » 21.07.2015 21:49

Witam,
Czy możecie mi przesłać namiar na sprawdzone kwatery w Rogoznicy dla 4 osób ?

Planujemy wybrać się w te rejony w drugiej połowie sierpnia na 10 nocy.
barti77
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti77 » 26.07.2015 23:14

Będę w Rogoźnicy od początku sierpnia , załatwiałem apartament na wyspie przez Ettę Krzystanek z Bolesławca , coś więcej o apartmanie napiszę 03.08.
Ale z tego co wiem na jej rezerwacje mało kto narzeka , zresztą cena 70 euro za cała górę domu z tarasem nie uważam za wygórowaną w szczycie sezonu.
Okolica spokojna 60 metrów do plaży 3 pokoje w tym 2 sypialnie kuchnia , łazienka z pralką , klima.
Luken
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luken » 30.07.2015 14:08

Cromaniak66 napisał(a):Zbyszku, właśnie piję na tarasie rakiję za Twoje zdrowie. Rakija oczywiście od Vinka :-)


Witam!

Proszę o namiary na Vinka bo jakaś posucha w tym temacie w Rogoznicy, przynajmniej w mojej okolicy :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam!
magpod
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) magpod » 01.08.2015 10:29

barti77 napisał(a):Będę w Rogoźnicy od początku sierpnia , załatwiałem apartament na wyspie przez Ettę Krzystanek z Bolesławca , coś więcej o apartmanie napiszę 03.08.
Ale z tego co wiem na jej rezerwacje mało kto narzeka , zresztą cena 70 euro za cała górę domu z tarasem nie uważam za wygórowaną w szczycie sezonu.
Okolica spokojna 60 metrów do plaży 3 pokoje w tym 2 sypialnie kuchnia , łazienka z pralką , klima.


Witam, chcemy jechac w tzw. ciemno do rogoźnicy, też 3.08, podobno tragdia z kwaterami, może pomożecie?, dajcie znać co i jak, bede wdzieczna, my 2 os+ 2 dzieci, dziekuje z góry adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 12.08.2015 16:08

Mam pytanie do bywalców Rogoznicy. Jaka jest plaża w rejonie ulicy X i XII? Beton, kamyczki, żwirek? Jak daleko jest stamtąd do najbliższego sklepu, restauracji> A może te rejony Rogoznicy to już kompletne zad.pie?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2015 20:28

Zadupie.
To sam kraniec zatoki, bloki, przystań, zero widoku na morze za to blisko do Jadranki.
To już lepsza jest wschodnia część wyspy lub tereny przy Lozice, mimo, że do centrum stamtąd jest kawałek drogi.
Sklepu są przede wszystkim w centrum i tak się nastaw, bo nawet jeśli jakiś lokalny dzialał w zeszłym roku, to w tym już niekoniecznie musi być otwarty.
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 12.08.2015 21:26

weldon napisał(a):Zadupie.
To sam kraniec zatoki, bloki, przystań, zero widoku na morze za to blisko do Jadranki.
To już lepsza jest wschodnia część wyspy lub tereny przy Lozice, mimo, że do centrum stamtąd jest kawałek drogi.
Sklepu są przede wszystkim w centrum i tak się nastaw, bo nawet jeśli jakiś lokalny dzialał w zeszłym roku, to w tym już niekoniecznie musi być otwarty.

Na pewno? Kurcze zmapy wynika, ze to nie jest znowu tak blisko Jadranki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 13.08.2015 11:32

Dopiero wrociłem z Rogoznicy i zgadzam się z weldon-em, zadupie w mojej ocenie jest to również!
Piękna plaża kamyczkowo żwirkowa z prysznicem pod nosem aby zmyć sól jest tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Do sklepów i centrum jest 1km (1000m) idealnie na wieczorny spacer do marina frapa, zmajewo oko czy na wyspę pełną konob, lodów i innych wieczornych atrakcji :mrgreen:
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 13.08.2015 11:35

Dzięki, nie jade tam po waszych sugestiach.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 13.08.2015 12:11

pati2304 napisał(a):Dzięki, nie jade tam po waszych sugestiach.


Oj tam zaraz zadoopie, zależy co kto lubi, jeden takie właśnie klimaty drugi (czyli ja) jeszcze większe zadoopia :mrgreen: - nie przepadam za głównymi plażami pełnymi ludzi. Jak w tym roku nad polskim morzem
Łeba:
Obrazek
Jeszcze jeden sklep, duży market masz tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Google nie pokazuje skrótu ścieżką w prawo przy wodzie (ścieżkę widać na tym widoku)
W kierunku centrum masz 1km do ronda, idealna odległość właśnie na spacery.
Zrobisz jak uważasz.
pozdrav
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 13.08.2015 12:15

juz mam cos innego zarezerwowane w Srimie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone