Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 16.02.2015 23:44

Witam. Planujemy wyjechac z rodzinka 2+2(11i3 lata)28,06-5,07 2015 pjerwszy raz do Chorwcji czy mozecie cosik zaproponowac sprawdzonego w okolicach Rogoznicy.Pozdrawiam
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 17.02.2015 15:11

Re: Gdzie na wakacje 2015
Postnapisał(a) slawekkg » 16.02.2015 22:44

Witam. Planujemy wyjechac z rodzinka 2+2(11i3 lata)28,06-5,07 2015 pjerwszy raz do Chorwcji czy mozecie cosik zaproponowac sprawdzonego w okolicach Rogoznicy.Pozdrawiam

Poszło na e-mail ;)
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 20.02.2015 19:28

Zna ktos apartamety LEKo w Rogoznicy???
Calipsoo
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calipsoo » 21.02.2015 01:36

Ja również dołączam się do prośby o podesłanie namiarów na kwatery na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sepla
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sepla » 21.02.2015 17:15

ja również poproszę jakieś namiary na ciekawe apatmenty w Rogoznicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 21.02.2015 20:17

Strasznie monotematyczny stał się ten wątek 8O
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.02.2015 12:05

Witam!Niestety albo moze i stety nasze plany uległy zmianie i zamiast jechac jednym autem jedziemy na 2, dwie rodziny wiec musimy znalezc inna kwatere niz dotychczas. Szukamy czegos w dobrej cenie miedzy Sibenik a Split: Primosten, Zecevo, Rogoznica itd . dla 2 rodzin: 2+1 i 2 + 2, dzieci w wieku 4-8 lat. Termin pierwsza połowa lipca.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 23.02.2015 22:00

Zna ktos apartameny Ivo Dupan w Rogoznicy??
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 23.02.2015 23:06

Czy ktos moze cos powiedziec o tej malej wysepce połaczonej mostem z Rogoznica. Mam tam propozycje apartamentu. Czy z dziecmi (11i 3 lata) warto pojechac, czy jest jakas plaza dla dzieci?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.02.2015 23:09

Byłem tam tylko plażować, ale podobało mi się. Według mnie warto :oczko_usmiech: :mrgreen:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 23.02.2015 23:11

dids76 napisał(a):Byłem tam tylko plażować, ale podobało mi się. Według mnie warto :oczko_usmiech: :mrgreen:

dzieki za odpowiedz. A plaze dla dzieci znosne czy bardzo kamieniste :D
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 23.02.2015 23:34

Ja tez polecam fijne tez miejsce do plazowania tylko wieczorkiem troszke moze byc glosno, bo jest tam szereg restauracji ,kawiarnie ale wszystko do wytrzymania.Polecam ;)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 23.02.2015 23:36

I plaze tez drobno kamieniste z lagodnym zejsciem dla dzieci .pozdrawiam;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2015 23:41

Plaże w Rogoznicy:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mieszkaliśmy kiedyś na wyspie na tym małym cypelku po przeciwnej stronie niż starówka. Tam najbardziej odpowiednia dla dzieci była plaża Račice ( zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ) trochę betonu i nawożony drobny żwir także na dnie, była tam też zjeżdżalnia dla dzieci (2006), która bardzo przypadła do gustu moim chłopcom (7 i 4). Na żwirze na dnie nie znajdowaliśmy jeżowców, których z kolei przy plaży Gornji Muli ( zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ) było sporo, nie wiem jak teraz, bo jak widzę od tamtej pory w wielu miejscach tego żwiru dosypali i zrobiło się nawet w miarę przyjemnie np. na plaży Kopara: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Aha, w pobliżu Račice jest też taka wąska plaża: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ceniłam sobie w tej lokalizacji możliwość spacerów z dziećmi do klimatycznej starówki na lody czy oglądać kutry rybackie w porcie (można kupić świeże ryby) - nawet czterolatek spokojnie człapał tam i z powrotem. No i super było, że szybko z tego trochę gwarnego w sezonie centrum przy rivie można było wycofać się na drugą stronę wyspy w dużo spokojniejsze otoczenie. Gwar to praktycznie tylko nabrzeże z knajpkami, gdzie schodzą się wieczorami ludzie. Kilka kroków w górę / głąb wyspy i już jest spokój. Szczerze mówiąc, wolałam tę miejscówkę niż stały ląd, bo łączyła uroki spokojnych obrzeży miejscowości i klimatycznego centrum z knajpkami. Na stałym lądzie to już chyba tylko apartamentowce, a na wyspie zachowały się resztki specyficznego dalmatyńskiego klimaciku oraz sporo urokliwych, bardziej odludnych zakątków.
Pooglądaj sobie te zdjęcia plaż i mapki, trochę Ci to rozjaśni. Wiele zależy od tego, w którym miejscu na wyspie masz tę kwaterę. Generalnie jest trochę betonu, na niektórych plażach nawożony drobny żwir fajny dla dzieci, są też miejsca skaliste już nie dla maluchów. Do tego praktycznie wokół prawie całej wyspy ciągnie się nadmorska promenada, a i w głębi można pospacerować np. na wzgórze. Widoków na otwarte morze brak (chyba że ze wzgórza :wink: ), ale mnie i tak się tam wtedy podobało - były to nasze pierwsze wakacje w Chorwacji i zostało mi dużo miłych wspomnień.
Ostatnio edytowano 24.02.2015 09:58 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2015 00:59

slawekkg napisał(a):Czy ktos moze cos powiedziec o tej malej wysepce połaczonej mostem z Rogoznica. Mam tam propozycje apartamentu. Czy z dziecmi (11i 3 lata) warto pojechac, czy jest jakas plaza dla dzieci?

Nie zakładaj nowych wątków o Rogoźnicy, pytaj w istniejących :idea:

Informacje o Rogoźnicy
>>> informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707499
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone