Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2015 22:31

Mikromir napisał(a):
Monia.B napisał(a):to ja bardzo bym prosiła o pomoc co do umiejscowienia względem plaż , ich rodzaju i odległości do nich z ul. Viska. Zarezerwowałam tam apartament i podobno do ładnych szerokich plaż jest 300, max.350m. Jest to dla mnie ważne, bo będę spacerować codziennie z dwójką małych dzieci, więc podzielcie się proszę waszymi opiniami

mapy z Twoją ulicą:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
plaże etc. - warto się zapoznać z tym, bo sporo o plażach i miejscowości:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
oraz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Resztę niech inni dopowiedzą.


Myślę, ze masz więcej niż 300 m do plazy, nie mówiąc już do ładnych szerokich. To moja osobista opinia.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2015 22:39

Ładna jest plaża 1 z trzeciego linku, ale daleko. Plaża 5 wąska i przy drodze :? . Plaże w okolicach 6 chyba najbliższe, widać żwir i beton, ale nie są chyba najgorsze?... Nie zaglądałam w ten rejon.
Nie dobijajmy koleżanki. Da radę. Rogoźnica fajna jest.
A odległości sobie policzy na podstawie pierwszej mapy.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 28.01.2015 22:50

Mikromir napisał(a):Ładna jest plaża 1 z trzeciego linku, ale daleko. Plaża 5 wąska i przy drodze :? . Plaże w okolicach 6 chyba najbliższe, widać żwir i beton, ale nie są chyba najgorsze?... Nie zaglądałam w ten rejon.
Nie dobijajmy koleżanki. Da radę. Rogoźnica fajna jest.
A odległości sobie policzy na podstawie pierwszej mapy.

Do plaży idealnej dla dzieci (sepurine) trochę daleko, ale spokojnie można się przespacerować, bo moim zdaniem warto. Chyba że przeszkadza tlok, bo wczasowiczów na niej sporo. Rogoźnica jest super miejscem na urlop, nie sposób się tam nudzić.
AgataHubert
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataHubert » 31.01.2015 14:13

Cromaniak66 napisał(a):Witam :-)
mogę podzielic się namiarami na fajne apartamenty ( domy) na obrzeżach Rogoźnicy ( Zecevo) .Jeśli ktos jest zainteresowany , proszę o info z podaniem na ile osób ma być ten apartament. Prześlę wówczas własciwy namiar i fotki. Pozdrawiam :-)


cromaniak66 podeślij mi namiary na apartamenty w Zacevo dla 4 dorosłych i 4 dzieci [może być duży dla wszystkich lub 2 mniejsze, dobrze jak by był parter bo jedno dziecko niepełnosprawne] adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marta30
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta30 » 04.02.2015 14:31

Witam. Szukam apartamentu w Rogoznicy na sierpień w cenie poniżej 50 euro za dzień. Planujemy wyjazd z 5 letnim dzieckiem. Jeśli ktoś ma namiar na jakąś fajną kwaterę to proszę o przesłanie na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję
elvelve
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvelve » 04.02.2015 17:13

A coś godnego polecenie w Stupin-Celine?
2+2
ewentualnie do 500m od Sepurine lub innej dogodnej dla małych dzieci

na tydzień, początek lipca, do 50-55E/dobę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.02.2015 18:07

marta30 napisał(a):Witam. Szukam apartamentu w Rogoznicy na sierpień w cenie poniżej 50 euro za dzień. Planujemy wyjazd z 5 letnim dzieckiem. Jeśli ktoś ma namiar na jakąś fajną kwaterę to proszę o przesłanie na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję



elvelve napisał(a):A coś godnego polecenie w Stupin-Celine?
2+2
ewentualnie do 500m od Sepurine lub innej dogodnej dla małych dzieci

na tydzień, początek lipca, do 50-55E/dobę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło :papa:
pibor
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pibor » 04.02.2015 23:24

Witam serdecznie, szukam apartamentu w Rogoznicy lub okolicach w terminie 1-15 sierpnia dla 7 osób, 4 dorosłych i 3 dzieci w wieku 6,6,10 lat. Przy plaży, klimatyzacja, mile widziane wifi. Bardzo proszę o jakieś namiary.
Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lena90
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lena90 » 10.02.2015 13:54

Hej!
a jakies namiary na apartament do Rogoźnicy posiadasz???:) :?: :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 10.02.2015 14:25

Lena90 napisał(a):Hej!
a jakies namiary na apartament do Rogoźnicy posiadasz???:) :?: :)


Poszło na PW :oczko_usmiech:
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 10.02.2015 19:01

Witam
Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 .Pozdrawiam :papa:
mylo123
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mylo123 » 11.02.2015 13:58

wyślij te namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marras
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marras » 16.02.2015 16:02

witam

Proszę o namiary na apartament w Rogoznicy. Interesuje nas lokalizacja jak najbliżej morza - małe dzieci.
Jedziemy w 10 osób - 6 dorosłych, więc albo rozdzielimy sie na 3 apartamenty albo 1 duzy.

pozdrawiam serdecznie
Marek

oto mój mail:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 16.02.2015 21:42

sloneczko napisał(a):Witam
Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 .Pozdrawiam :papa:

Witam jesli jest mozliwosć prosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
pieq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pieq » 16.02.2015 22:54

Witam serdecznie

Wybieramy się do Rogoznicy na początku sierpnia w 2 rodziny (8 osób w tym 4 dzieci).
Proszę o informacje na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl o proponowanych/polecanych apartamentach. Zależy nam na spokojnej okolicy, w miarę niedaleko plaży, byłoby pięknie mieć widok na morze :)

Będąc w 2014 w Pakostane, unikaliśmy plaż z tłumem ludzi.
Znaleźliśmy zaciszne miejsca jadąc 3 min samochodem.
Czy możecie coś polecić coś podobnego w okolicach Rogoznicy ?

pozdrawiam
Grzesiek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone