Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 04.06.2009 23:41

Mało się piszę na forum o Rogoznicy jadę tam w tym roku po powrocie opiszę pobyt ale może troszkę podpowiecie co tam robić co warto zwiedzić ,gdzie kupić owoce morza ,jakie są plaże itd.z góry dziękuję
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 04.06.2009 23:53

Rogoźnica to bardzo ładne małe malownicze miasteczko Plaże są kamieniste lub betonowe. Owoce morza można kupić prosto z kutra w porcie
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 05.06.2009 06:55

W której cześci najlepiej szukać noclegu (np. kątem ładnej plazy)? Cos mi sie obiła o uszy Lozica? Prawda to?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.06.2009 08:33

Hej :)

Lozica to rzeczywiście fajna plaża.
Sama Rogożnica to też bardzo fajne miasteczko, w którym jest gdzie połazić. Można trochę zobaczyć w mojej relacji forum/viewtopic.php?t=22223 :D

My mieszkaliśmy tu http://apartmaji.org/homepage%20rogoznica%20hr.html
Bardzo fajny apartament i mili gospodarze :D ,polecam

pozdrawiam
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 05.06.2009 10:32

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 05.06.2009 10:35

Ja z moja rodziną jedziemy 4 raz do Rogoznicy.
Rogoznica z roku na rok sie zmienia ,jest co raz ładniejsza.
Tam gdzie były wcześniej betonowe plaże, ku naszemu zdziwienu w tamtym roku pojawiły się kamyczki, i zrobione łagodne zejścia do wody.
Miejsce godne polecenia :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 05.06.2009 12:43

mysza73 napisał(a):Hej :)

Lozica to rzeczywiście fajna plaża.
Sama Rogożnica to też bardzo fajne miasteczko, w którym jest gdzie połazić. Można trochę zobaczyć w mojej relacji forum/viewtopic.php?t=22223 :D

pozdrawiam


Juz zabieram sie do czytania. Cena tego apartamentu jest akurat dla nas dosc zaporowa ;) Teoretycznie jedziemy 13 czerwca do Primosten ale ze jestemy ograniczeni finansowo to w obwodzie jest Rogożnica (na necie ceny są troche niższe - ciekawe jk w realu). sama jestem ciekawa czy cos znajdziemy cos 4 osobowego w zakładanym przez nas 12E na głowę ;)
dr_carlos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 03.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr_carlos » 09.06.2009 10:28

spokojnie znajdziecie coś fajnego i w przystępnej cenie w primosten... a naprawde warto spedzić czas w malowniczym primosten... polecem POZDRAV :papa:
P.S.
jak nie bedzie wam sie chciało szukać osobiście to w centrum w okolicach fontanny sa takie małe biura 2 albo nawet 3 :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2009 10:45

obecna napisał(a):Mało się piszę na forum o Rogoznicy jadę tam w tym roku po powrocie opiszę pobyt ale może troszkę podpowiecie co tam robić co warto zwiedzić ,gdzie kupić owoce morza ,jakie są plaże itd.z góry dziękuję


O Rogoźnicy już dosyć sporo się mówiło.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 09.06.2009 10:47

dr_carlos - dzieki, wpierw poszukamy a potem najwyzej spytamy w biurze bo wiadomo tam drozej ;) czas na szukanie bedziemy mieć bo chcemy byc na miejscu w niedzielę koło 8-9 rano.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2009 10:47

gosku24 napisał(a):Ja z moja rodziną jedziemy 4 raz do Rogoznicy.
Rogoznica z roku na rok sie zmienia ,jest co raz ładniejsza.
Tam gdzie były wcześniej betonowe plaże, ku naszemu zdziwienu w tamtym roku pojawiły się kamyczki, i zrobione łagodne zejścia do wody.
Miejsce godne polecenia :D


Jedno miejsce takie jest gdzie betonowa plaża została zastąpiona kamyczkami, tylko po drugiej stronie wyspy koło pizzeri, reszta pozostała bez zmian ale miejscowość oczywiście wspaniała. Byłem tam 3 razy ale nie zauważyłem aby się coś zmieniało aż tak radykalnie, zresztą nie musi.
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 09.06.2009 11:00

alessandro1977 napisał(a):
gosku24 napisał(a):Ja z moja rodziną jedziemy 4 raz do Rogoznicy.
Rogoznica z roku na rok sie zmienia ,jest co raz ładniejsza.
Tam gdzie były wcześniej betonowe plaże, ku naszemu zdziwienu w tamtym roku pojawiły się kamyczki, i zrobione łagodne zejścia do wody.
Miejsce godne polecenia :D


Jedno miejsce takie jest gdzie betonowa plaża została zastąpiona kamyczkami, tylko po drugiej stronie wyspy koło pizzeri, reszta pozostała bez zmian ale miejscowość oczywiście wspaniała. Byłem tam 3 razy ale nie zauważyłem aby się coś zmieniało aż tak radykalnie, zresztą nie musi.

Nie wiem kiedy byłeś ostatni raz.Widoczne zmiany nastąpiły -to widać gołym okiem-w zeszłym roku.Wspomnę chociażby rondo,które zastąpiło krzyżowkę.Nie tylko koło pizzerii,jest nowa plaża.Jest jeszcze w innych miejscach.Jeśli byłes w tamtym roku to powinieneś był zauważyć
dr_carlos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 03.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr_carlos » 09.06.2009 11:45

CinnamonGirl napisał(a):dr_carlos - dzieki, wpierw poszukamy a potem najwyzej spytamy w biurze bo wiadomo tam drozej ;) czas na szukanie bedziemy mieć bo chcemy byc na miejscu w niedzielę koło 8-9 rano.

my tez takbylismy w zeszłym roku i znależlismy tylko ze przez to biuro ale i tak było taniutko, chwile szukalismy ale bylismy strasznie zmeczeni, wiec zdecydowalismy sie na biuro. APARTAMENT gdzieś na ulicy Raduca :papa: POZDRAV
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2009 12:07

Tak, byłem w zeszłym roku ale poza nowym rondem nic w sumie się nie zmieniło...ronda akurat nie wliczam, to powinni już dawno zrobić aby spowolnić ruch przy wjeździe...tak sobie spacerowałem dookoła wyspy niejednokrotnie i cieszyłem się, że to ta sama Rogoźnica w której byłem 5 lat temu po raz pierwszy...cieszyłem się, że nie dopadła jej jeszcze przesadna komercja...
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 09.06.2009 12:40

Rogożnica nie sraciła swojego uroku.Mam nadzieje ,że jeszcze długo tak będzie.A ja, że jestem z natury dociekliwa,i w każdą dziure zajrze,to zauważyłam zmiany na lepsze ,a to nowa nawieszchnia...,zaklejona dziura...nasypane kamienie...,zrobione oswietlenie..itp.To nie są wielkie zmiany,ale bardzo korzystne dla Nas-wczasowiczów.
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone