Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 12.11.2016 23:14

arek71 napisał(a):Witam.
Szukamy apartamentów dla trzech rodzin w Dalmacji od Omisia na południe.Planowany wyjazd 20.07.2017.-30.07.2017.
Nasza paczka to:
2+0
2+3
4+2 albo 2+2 i 2+0
w sumie 13 osób
Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków :D



Proszę o kontakt podam Panu namiary na bardzo fajne, sprawdzone miejsce z pięknym widokiem na morze kilka km od Omiś, w dobrej cenie pozdrawiam: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rekuc
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 14.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekuc » 13.11.2016 23:12

Witam
Wybieramy się oczywiście do Chorwacji w sierpniu 2017 - tak między 6 - a 20. Proszę o jakieś sprawdzone namiary jeżeli byłby ktoś tak życzliwy :) . Apartament/y dla 6 osób - dwie rodzinki po 3 os. Może być 1 lub 2 oddzielne apartamenty z kuchnią do dyspozycji i oczywiście łazienka, klima obowiązkowo. Najlepiej w sąsiedztwie plaży. Jeżeli macie miejsca gdzie przy plaży są miejsca zacienione (drzewka) to super byłoby.
Wielkie dzięki dla życzliwych i pomocnych Cromaniaków i nie tylko.
Pozdrawiam i czekam na info najlepiej na priv lub poniżej.
1mario_p
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1mario_p » 16.11.2016 12:42

Witam i pytam :)
Szukamy kwater w lipcu 2017 od 16.07 do 30.07 zależy nam na podróży w niedzielę więc przyjazd w sobotę odpada.
Potrzebujemy 1x 3+1 (4lata) i 2x2 lub 1x 4 z dwoma pokojami i łazienkami ale lepiej osobne. To są 3 dorosłe osoby i jedna raczej będzie musiała być w pokoju dwuosobowym bo z jedynkami ciężko :)
Chyba że jest coś 1x3+1 1x2 i 1x1?
Od Makarskiej na południe, raczej spokojnie aby nie trzeba było być o 8 rano na plaży zaklepać miejsce ;)
Klima i wifi, parking i grill do ok 500m od plaży

Jak co to info można słać na :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :)
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 23.11.2016 21:26

Witam! :D

poszukuje apartamentu/domku dla 4 osób, 2+2 dorosłe osoby. Zależałoby nam na jakimś zacisznym miejscu, zaraz przy samej plaży (fajnie byłoby mieć własne zejście) i widokiem na morze. Dobrze gdyby nie daleko znajdowało się jakieś większe miasto gdzie można skoczyć na jakąś dobra rybkę czy drinka (możliwy dojazd samochodem). Termin jaki nas interesuje to pierwsze 2 tygodnie sierpnia lecz rozważymy każdą propozycje.

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam Bercik91 :hut:

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wafel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wafel » 18.01.2017 17:11

Witajcie,
Poszukuję 3 apartamentów aneks kuchenny + sypialnia + łazienka dla rodzin z dziećmi.
Chętnie odwdzięczę się namiarami na nocleg w miejscowości Brela.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
djprzemol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) djprzemol » 19.01.2017 15:57

Witam.czy ma ktoś namiary na apartamenty w Tribunj? Najlepiej niedaleko plaży zwirkowej :D u Dario niestety wszystko zajęte :|
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 08.02.2017 21:34

djprzemol napisał(a):Witam.czy ma ktoś namiary na apartamenty w Tribunj? Najlepiej niedaleko plaży zwirkowej :D u Dario niestety wszystko zajęte :|
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jak to zajęte?
właśnie przed chwilką pisałam do Dario i apartamenty przy samej plaży wolne...
Ostatnio edytowano 09.02.2017 19:04 przez Mikusiowa, łącznie edytowano 1 raz
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.02.2017 22:18

Mikusiowa napisał(a):
djprzemol napisał(a):Witam.czy ma ktoś namiary na apartamenty w Tribunj? Najlepiej niedaleko plaży zwirkowej :D u Dario niestety wszystko zajęte :|
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jak to zajęte?
właśnie przed chwilką pisałam do Dario i apartamenty przy samej plaży wolne....jedziemy od 11 lipca :)

Dario odbiera?,myślałem że szał cyklisty go porwał :D
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 08.02.2017 23:20

Z napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):
djprzemol napisał(a):Witam.czy ma ktoś namiary na apartamenty w Tribunj? Najlepiej niedaleko plaży zwirkowej :D u Dario niestety wszystko zajęte :|
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jak to zajęte?
właśnie przed chwilką pisałam do Dario i apartamenty przy samej plaży wolne....jedziemy od 11 lipca :)

Dario odbiera?,myślałem że szał cyklisty go porwał :D

Oczywiście :) odpisał po 20 minutach :)
otojestkasia90
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) otojestkasia90 » 13.02.2017 16:48

Witam cromaniaki :) Poszukuje namiaru na apartament dla 6 osob ( dwa małżeństwa i 2 dzieci ) moze być male miasteczko badz jakas wioseczka. Zalezy nam na ciszy i spokoju. Prosze o kontakt na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrowionka :D
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 16.02.2017 14:52

Witam,
Szukam apartamentu dla 2 osób blisko morza w miejscowościach Podgora lub Tucepi .
Proszę o ewentualne propozycje na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :)
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.02.2017 11:59

Jak co roku oferuje pomoc w doborze apartamentu.
Mam namiary na dwa domy z basenami w Marusici.
Ceny świetne, warunki dobre, a okolica boska.
Jakby co proszę pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maniek_t1
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_t1 » 03.03.2017 12:22

Witam wszystkich.
Pod koniec sierpnia (od 19 lub 20.08) wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji.Tydzień pobytu. Cykora mamy jak nie wiem co.
Lecimy w dwie rodzinki: 2 plus 2 (dzieci 5 i 8 lat) oraz 2 plus (dziecko 6 lat i dzidzia 11 miesięczna).
Z przeczytanych opinii Szanownych Forumowiczów postanawiamy wybrać miejscowości od Omis do Tucepi.Podobno najładniejsze jak na pierwszy raz... :)
Czy lepiej w tym terminie coś zarezerwować wcześniej, czy pojechać w ciemno?
A może polecicie jakieś inne urocze miejscowości z w miarę łagodnym zejściem na plażę (najmniejsza księżniczka jeździ w wózku).
Dodam, że wyjeżdżamy spod Warszawy i planujemy zrobić nocleg w Austrii i na Riwierę dotrzeć następnego dnia po południu.
Proszę Was moi drodzy o jakieś cenne wskazówki odnośnie wyboru miejsca (rodzinka z najmłodsza dziewczynką chciałaby apartman na parterze). I kawałek zielonego wokół domu też by się przydał - boję się że nasze łobuziaki nie usiedzą w 4 ścianach długo :D
Podrzućcie jakieś sprawdzone namiary na kwatery.
Ciekawe jakich cen mamy się spodziewać? :?
Pomóżcie Drodzy Cromaniacy.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.03.2017 12:34

maniek_t1 napisał(a):...

Marcin, przestań już mnożyć te posty i zacznij czytać relacje.

cro-debiut-tu-epi-2014-t47641.html
podgora-z-plusem-czerwiec-2016-t50514.html
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 03.03.2017 12:52

max21 napisał(a):Witam,
Szukam apartamentu dla 2 osób blisko morza w miejscowościach Podgora lub Tucepi .
Proszę o ewentualne propozycje na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :)

Sprawdź apartamenty Ane w Podgorze :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 146
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone