Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 17.06.2014 11:52

Fajne opisy, liczę że wrzucisz jakieś fotki.

:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.06.2014 18:28

Witam Olisia i ARTUR_KOLNICA

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Fajne opisy, liczę że wrzucisz jakieś fotki. :papa:

Oczywiście, że będą, odrobinę cierpliwości :D

Już popołudnie, więc czas na następny odcinek:

Niedziela 14.07.

Na mapie Podgory nad kortami był zaznaczony kościółek. Na forum ktoś wspomina o dzwonach tego kościoła. Jak to przeczytałam to od razu Panu M. powiedziałam, ale i zapomniałam. I przypomniałam sobie właśnie w niedzielę. O 6 rano :!: :!: Na wczasach :!: :!: A my śpioch jesteśmy :!: :evil: :evil: Dzwony biły, bimbały dobry czas. Ale przestały. To na boczek i śpimy dalej. Ale jest godz. 7 i dzwony znowu bimbają. I o 8 i o 9. Jeśli będą tak codziennie to padnę. :evil: Trzeba wstać. Łóżko też niewygodne, a raczej materac, oboje z Panem M. śpiąc staczamy się do środka. Tak było jeszcze ze 2 noce, po czym materac zdemontowaliśmy i podłożyliśmy w nierówność koce z szafy. Potem już spało się jak w bajce. W tym wypadku ziarnko grochu było dziurą. Nie myślicie, że to był znak, że jestem królewną :?: :mrgreen: Trzeba by w drzewie genealogicznym pogrzebać :wink:

Jak już wstaliśmy o niemiłosiernie wczesnej porze, śniadanko (Młoda już dawno wcina jajecznicę) i na plażę. Dziś plażujemy na całego z całym kramem, maskami itp. Oczywiście plaża upatrzona w PL. Tam, gdzie dzień wcześniej. Czas zlatuje nam do popołudnia szybciutko. Zbieramy się. Jakiś obiadek na szybkiego – zanim pozbędziemy się soli z siebie, jakiś ryż czy makaron jest gotowy. Młoda olewa gerbera od mamy i obiad zjada z wujostwem.

Po 17 udajemy się na spacer po okolicy. Są schodki w dół, pierwsza mała partia, a po prawej widać fragment naszego tarasu:
Obrazek

Wchodzimy na dach app., gdzie jest parking i stoją auta na polskich blachach
Obrazek

W tle nasza foczka…
Obrazek

…widok na Biokovo…
Obrazek

…i kościółek z bimbającymi dzwonami
Obrazek

I z bliska z dalszej części spaceru
Obrazek

Obrazek
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 17.06.2014 22:55

dołączam i ja i czekam na więcej :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 17.06.2014 23:03

Tez juz nadgonilam i zostaje :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 17.06.2014 23:36

Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:

he, he, he, znane, znane :mrgreen: :mrgreen: :smo:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.06.2014 01:29

CroAna napisał(a):
Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:

he, he, he, znane, znane :mrgreen: :mrgreen: :smo:


I to jak :!:
Och....zycie ;)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 18.06.2014 07:20

Paczam i ja...
Zivogošce wcale nie jest takie małe, w Blato lody były w przy Bistro Freddy i były bardzo dobre,
choć był to nasz pierwszy raz w Cro więc nie miałam porównania :D
... a Twój szfagier jest (przynajmniej na razie) ciut irytujący :smo:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 18.06.2014 07:23

Kościółek kosmiczny.....a dzwony to chyba z mp3 :wink:
Będę śledzić....relację oczywiście :D

Pozdrawiam
Rafał
dorota131
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 199
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota131 » 18.06.2014 09:06

Chętnie poczytam, tym bardziej, że byliśmy w tym samym terminie w Podgorze :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2014 09:22

Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 18.06.2014 10:03

M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:
aaa..., no i nie ma obowiązku czytania :lol: (chyba...) :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.06.2014 10:17

Witam kolejnych czytelników: Anai, Rafał78, dorota131, M23 - Ciebie także

Rafał78 napisał(a):Kościółek kosmiczny.....a dzwony to chyba z mp3 :wink:

Chyba tak, bo normalnych dzwonów nie dojrzałam, dzwonnicy też, ale głośniki pod krzyżem były :mrgreen: :mrgreen:
dorota131 napisał(a):Chętnie poczytam, tym bardziej, że byliśmy w tym samym terminie w Podgorze :)

Naszych rodaków rzeczywiście było sporo :D

Anai napisał(a):Zivogošce wcale nie jest takie małe, w Blato lody były w przy Bistro Freddy i były bardzo dobre,
choć był to nasz pierwszy raz w Cro więc nie miałam porównania :D

Byłam tylko w jednym, w konkretnej sprawie, więc wiele nie widziałam :(
Anai napisał(a):... a Twój szfagier jest (przynajmniej na razie) ciut irytujący :smo:

Ma własne wyobrażenia o wszystkim, tylko samemu mu się nie chce nic zorganizować. Ale jest OK - inaczej nie proponowałbym im wspólnych wakacji, bo to była nasza inicjatywa, nie ich. To było takie ubarwienie dość spokojnego wyjazdu.

M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

Kolega pije do mojej uwagi o jego RELACJI - 10-zdaniowej z wyjazdu zapamiętanego na długo, ale jak napisała
Belluna napisał(a):Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:

:D :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.06.2014 10:24

M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

:mrgreen: no przecież jest płynnie ,najpierw się jedzie ,potem się staje ,a potem się śpi :lol: co jest trochę nie za bardzo?kolejność zła ? :papa:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.06.2014 11:20

piekara114 napisał(a):…i kościółek z bimbającymi dzwonami


Taki kosmiczno /demoniczny ten "kościółek" z zewnątrz, chyba bała bym się tam wejść :? :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.06.2014 11:41

Belluna napisał(a):
M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:
aaa..., no i nie ma obowiązku czytania :lol: (chyba...) :mrgreen:


A poza tym każdy pisze jak chce relacje, a właśnie obowiązku czytania nie ma...
Mnie się podoba! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone