Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 16.06.2014 19:39

Przysiadam się i czekam na dalszy ciąg relacji, a do wyjazdu mam 494 godziny :-)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.06.2014 20:23

przysiądę się cichutko :papa:
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 16.06.2014 20:27

Melduje się.My w tym roku do Stanici więc i Twoja relacja może być nam przydatna
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 16.06.2014 20:38

piekara114 napisał(a):.....Panowie, wszyscy trzej, noszą bagaże, wypakowujemy się i nagle wpada szwagier, że tu pełno schodów, a na plaże to kawał drogi. ...

Ach te szwagier. On chyba staje się "bohaterem wyjazdu"
Nie popsuł on Ci za dużo krwi na tych wakacjach? :D
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 16.06.2014 21:11

Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 16.06.2014 21:14

Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:


Ja byłem raz.I tylko w Bieszczadach. Pierwszy i ostani raz.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2014 21:41

Witajcie piekarz, andeo, Jozzy22, Belluna

piekarz napisał(a):Przysiadam się i czekam na dalszy ciąg relacji, a do wyjazdu mam 494 godziny :-)

Zazdroszczę, my jeszcze w dniach musimy odliczać

Jozzy22 napisał(a):Melduje się.My w tym roku do Stanici więc i Twoja relacja może być nam przydatna

Wycieczek trochę będzie, więc śledź uważnie :D

z_byszek napisał(a):Ach te szwagier. On chyba staje się "bohaterem wyjazdu"
Nie popsuł on Ci za dużo krwi na tych wakacjach? :D

Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:

Szwagier nie będzie bohaterem wyjazdu, krew lekko popsuł na początku. Chorwacja sama w sobie jest bohaterka :D I rzeczywiście, osoby, które nic w organizację od siebie nie wkładają, mają najwięcej ALE - mocno to w pracy odczuwam, zwłaszcza przy organizacji targów branżowych

W tym roku jedziemy sami, bo Orebic daleko i nie nad samą plażą i nie hotel, ale tam byłoby dużo drożej i jeszcze kilka ale by się znalazło :x
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2014 21:45

Szybko coś jemy i maty i ręczniki i na plażę.

Jest trochę tych schodków, bo do samej plaży 96 sztuk, ale z przerwami, więc bez przesady. Jak jeździliśmy z Młodym, kiedy był mały to większe przeszkody na Bałtykiem trzeba było wózkiem pokonać. Do dziś pamiętam jak do plaży było dość blisko, ale żeby się rozłożyć to trzeba było wózek (mały na nóżkach) z zabawkami, parawanem, nocnikiem ciągnąć 500 metrów po piaszczystej plaży. Schody to pikuś. :D

Po sekundzie jesteśmy na dole, schodki za nami, korty tenisowe po prawej stronie, po lewej kamping.
Mimo że jest ok. godz. 15 to plaża główna jest dość zatłoczona. Na szczęście ta nas nie interesuje z założenia i zdecydowanie skręcamy w upatrzone na g.street miejsce. Idziemy w lewo.
Druga zatoczka jest całkowicie pusta. Zajmujemy miejsce i po sekundzie pierwsze zanurzenie w Jadranie. Słonko, morze…jest błogo.
Pan M. stwierdza, że musi się przespać w normalnych warunkach i wraca do app. My z Młodym pluskamy się i łapiemy koloru. Na szczęście opalamy się na brąz, bez czerwonej fazy. Po 2 godzinkach się zbieramy. Nie ma co przesadzić pierwszego dnia, a zmęczenie długą drogą daje także o sobie znać.
96 schodków jest męczące, ale nie szczęście to tylko 96, a nie jak w Mlini 231 czy coś takiego….

Budzimy Pana M. i z notatek wychodzi, że udaliśmy się do Lidla. I pewnie do Konzuma w Makarskiej i zapewne po pyszne chorwackie oliwki z pestkami. Coś mi się kojarzy, że coś potrzebowaliśmy. Wypad był na pewno krótki i pamiętam, że za pierwszym razem mieliśmy problem z trafieniem do Lidla.
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 16.06.2014 22:04

Jozzy22 napisał(a):Melduje się.My w tym roku do Stanici więc i Twoja relacja może być nam przydatna


Wycieczek trochę będzie, więc śledź uważnie :D

OK, w takim bądź razie też zapuszczę żurawia :D
Jozzy22 - ja również plan Stanići - od 09.08.
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.06.2014 07:14

piekara114 napisał(a):Zazdroszczę, my jeszcze w dniach musimy odliczać


E no nie jest tak źle mamy 598 GDW.

Wczoraj sie okazało,że musimy wyjechać dzień później :( czyli 12
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 17.06.2014 07:48

Jestem i ja :D
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.06.2014 08:42

Pisz pisz pisz :)
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 17.06.2014 09:15

ja tez zasiadam i czytam :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.06.2014 10:22

witam kolejnych uczestników wizyty na RM: KrzychuZiom, zack, blanka123

Sylwetka&Gienuś napisał(a):Wczoraj sie okazało,że musimy wyjechać dzień później :( czyli 12

A ja nie wiem czy nie będziemy musieli skrócić pobytu o 1 dzień :x i wtedy z Plitvic nici :x Dziś się ma wyjaśnić u Pana M.
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 17.06.2014 10:46

I ja podczytuję - w tym roku po sąsiedzku w Tucepi będziemy :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone